ZONI LANGUAGE CENTERS – LONDRA

Zoni Öğrenci Belgesi Mezuniyet Durumu

ZONI LANGUAGE CENTERS – LONDRA

Zoni Dil Merkezleri 1991 yılında Zoilo C. Nieto tarafından kurulmuştur. Zoni, Manhattan, Brooklyn, Queens, New Jersey, Miami Beach, Vancouver ve Londra’da kampüsleri olan bir İngilizce okuludur. Toplamda, inanılmaz destinasyonlarda 11 dil merkezi vardır . Zoni’de bir dizi Yoğun İngilizce Programı ve pratik, günlük İngilizce dahil standart İngilizce kursları sunulmaktadır.

1991’den beri, yüz binlerce öğrenci Zoni’de İngilizce eğitimi aldı.Okulun amacı, yazılı, okumada ustalaşmanıza yardımcı olmaktır. konuşma ve günlük İngilizce. Bunu başarmak için çeşitli öğretim yöntemleri kullanır ve ayrıca tüm öğretmenleri kolej eğitimi almış ve deneyimlidir ve hiçbir Zoni öğretmeninin TESOL sertifikası ( Diğer Dilleri Konuşanlar için İngilizce Öğretimi ) veya dil, dil edinimi ve dil öğretimi ile ilgili bir lisans derecesi olmadan ders vermesine izin verilmez .

Zoni, müfredatı genişletmeye ve yenilik yapmaya devam etmektedir ve dünya çapında artan ve çeşitli dil öğrenen popülasyonunun ihtiyaçlarını karşılamak için teknolojiyi dahil etmeye devam ederek küresel ve özgürce etkileşime girmelerini sağlıyor.

Zoni’de öğretime öğrenci merkezli bir yaklaşımım vardır. Müfredatı Doğrudan Yöntem, Toplam Fiziksel Tepki, İletişimsel Yaklaşım ve İşbirlikli Öğrenme gibi öğrenme tekniklerini birleştirmektedir. Yani, öğretmenleriniz size İngilizce öğretmek için eksiksiz ve kapsamlı bir yol kullanmaktadır.

Ayrıca, öğrenci refahı okul için son derece önemlidir. Kendinizi rahat ve destekli hissetmenizi isteyen okul bunu göz önünde bulundurarak, personelinin çoğu birden fazla dil konuşmaktadır. Bu, İngilizce seviyenizden bağımsız olarak her zaman yardımcı olabileceği anlamına gelir.

Kampüslerinin tamamı sıcak, üretken öğrenme ortamları sağlar. Amaç öğrencilerin güvenini artırmak ve onları İngilizce pratik yapmaya teşvik etmektir. Buna ek olarak, öğrenciler sınıf dışında eğlenceli ve bilgilendirici derslere katılma olanağına sahiptir.

Zonı Language Centers Internet Sitesi: https://www.zoni.edu/english-programs/

Okulun Konumu:

Zoni Language Centers YouTube Londra Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=FYCn6_XFSOY

Neden ZONI LANGUAGE CENTERS? Neden LONDRA?

 • Londra da bulunan okulun derslikleri modern ve derslerinin çoğu öğrenme stüdyolarında yer alır. Bir öğrenme stüdyosu, geleneksel kurulumlardan daha açık ve etkileşimli yeni bir sınıf türüdür. Öğrenme stüdyoları daha fazla öğrenci katılımını teşvik eder ve genel olarak rahat bir öğrenme ortamı sağlar.
 • Öğrencileri birçok farklı milletten, kültürel ve etnik kökenlerden geliyor ve her biri okulun zengin çeşitliliğine katkıda bulunuyor. Çeşitlilik gücümüzdür diyen Zoni Language Centers ‘ta öğrenciler sadece pratik, günlük İngilizce öğrenmekle kalmaz, aynı zamanda etraflarındaki dünya hakkında da bilgi sahibi olurlar.
 • Okul Parsons Green’in moda bölgesinde yer almaktadır ve huzur ve sessizlik, onu eğitim için mükemmel bir yer haline getirmektedir. Okula çok yakın dükkanlar, eczaneler, kafeler, restoranlar ve barlar vardır. Londra’nın diğer bölgelerine de çok yakındır, örneğin Putney Bridge’de Thames Nehri’ne 10 dakikalık yürüme mesafesinde,Fulham ve Chelsea’deki Stamford Bridge futbol sahasına 10 dakikalık yürüme mesafesinde ,Londra merkezine metroyla 15 dakika uzaklıkta.
 • Öğrencilerin memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur.

 

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Herkese uygun, çok sayıda aile yanında konaklama mevcuttur; çocuklu ailelerden, tek yaşayanlara, emekli çiftlere kadar. Profesyonel acenteler de dahil olmak üzere tüm aileler ve yanında kalacağınız kişiler özenle seçilip düzenli olarak denetlenmektedir. Yatak odaları temiz ve konforludur ve tüm öğrencilere sessiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır.Talep üzerine ve haftalık ekstra ücret karşılığında helal, glutensiz, vegan, laktoz intoleransı veya koşer gibi özel beslenme biçimlerine yönelik yiyecekler sunulur.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Zoni öğrencileri Washington DC Field Trip'te Zoni Öğrenci Gezisi Zoni Öğrenci Belgesi Mezuniyet Durumu Zürih Dili zentriert Neuen Lernstudios Premium Programı Zoni Galerisi - öğrencilerin fotoğrafları ve daha fazlası! Zoni'de okuyan öğrencilerin fotoğrafları

 

İlginizi çekebilir..

MEKSİKA’DAN WORK AND TRAVEL 2021 VİZESİ

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı ve Meksika Başkonsolosluğunun özel çalışması sonucu Türk öğrencilere 2021 Work and Travel için Meksika’dan vizeye başvurma imkanı tanınmıştır. Meksika çok ...