Yurtdışında İngilizce Öğrenmenin En Ekonomik Adresi: Malta!

2017 fiyatlarıyla 2018 için yerini ayırt! YERO’da imkânlar bununla da sınırlı değil,12 haftalık Malta’da İngilizce Dil Eğitim programına kayıt olan öğrencilerimize gidiş-dönüş uçak biletleri ise YERO’dan.

Tabii ki kampanya kontenjanlarla sınırlı o nedenle hızla bizimle iletişime geç!

Kısaca Malta’dan bahsetmemiz gerekirse;

malta1Akdeniz’in beşiği durumunda olan Malta, Türkiye’ye olan yakınlığı, uygun fiyatları ve kendi doğal güzellikleri için bütün yıl boyunca sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden dil öğrenmeye gelen öğrenciler tarafından yoğun talep görür.

Öğrenciler özellikle yaz aylarında İngilizce öğrenmek ve aynı zamanda Malta’nın pırıl pırıl denizinin keyfini çıkarmak için Malta’ya gelirler, böylelikle hem tatil yapar hem de dil eğitimlerini alırlar. Kış aylarında ise özellikle uygun fiyatları dolayısıyla talep görmektedir, öğrenciler hem adanın tadını çıkarırken hem de yakın turistik yerlere Sicilya, İtalya giderek gezme fırsatı bulurlar.

Cennet denizi, harika plajları, öğrenci ve ziyaretçiler için organize edilen partileri dolayısıyla renkli bir gece hayatıyla Malta’nın herkese sunacağı bir şeyleri vardır.

Eğer sen de yurt dışında dil eğitimi düşünüyorsan ve hala karar veremediysen sınırlı sayıda bulunan kontenjanları kaçırmaman için hızla bizimle iletişime geçmeni öneririz.

Unutmadan, kampanya kodu: YERO-GNT-4

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu

İletiniz (gerekli)

Güvenlik Kodu (gerekli)

İlginizi çekebilir..

İRLANDA DİL OKULU İÇİN 10 SEBEP

İRLANDA DİL OKULU İÇİN 10 SEBEP 1)RESMİ DİLLERİ İNGİLİZCEDİR. 2) KALİTELİ BİR EĞİTİM SİSTEMİNİ BENİMSEMİŞLERDİR. 3)ÇOK FAZLA SAYIDA KALİTELİ DİL OKULU VE ÜNİVERSİTE BULUNMAKTADIR. 4) ...