Yurtdışı Eğitim ve Work and Travel Hakkında Bilmediklerimiz

Work and travel Yurtdışı eğitim olarak Amerika Hükümetinin 150 ülkede organize ettiği bir kültürel değişim programıdır. Sadece üniversite öğrencileri başvurabilir, önlisans ve lisans okuyor olmaları ve en az 2 not ortalamalarının olması gerekmektedir. İngilizce eğitim derecesi konuşabilme seviyesinde olabilmeli orta derecede bir beklenti içerisinde olmalıdır.

Yurtdışı eğitim, Yero Kendi içerisinde barındırdığı eğitmenler ile ücretsiz olarak buna hazırlanabilir. Danışmanlarımız ile bilgilendirme yapılmaktadır. İngilizcesi yetersiz olan öğrencileri danışmanlarımız yardımcı olabilirler.

Work and Travel iş programları olarak; oteller, su parkları, eğlence parkları, marketler, Mağazalar, Restorantlar, Fast Food gibi firmalara yerleşebilirler.

Yurtdışı eğitim work and travel olarak uçak biletini, ulaşımını çalışacak olduğu firmayı kalacak olduğu evi gitmeden hazır etmiş oluyoruz.

Work and Travel, Yurtdışı Eğitim fiyatları nelerdir. Programın tüm detayları uçak biletleri gidiş dönüş, vize ücretleri, sigortalarının tamamı 3,500 $ dır. Programa ne kadar erken başvuru olursa o kadar uygun fiyata alınabilir.

Yurtdışı Dil eğitimi çok önemlidir work and travel olarak gitmiş olduğunuz yerde öğrenmek istediğiniz dili yaşayarak, havasını soluyarak yerinde öğrenmekte fayda var.

İlginizi çekebilir..

Browns English Language School Gold Coast

Browns English Language School Gold Coast Browns English Language School 2003 yılında Richard ve Niesha Brown tarafından kurulmuştur. Şimdiye kadar dünyanın değişik yerlerinden 5000’nin üzerinde ...