Yurtdışı Dil Okulları

amerika dil okulu

Yurtdışı dil okulu  hakkında bilgi vermek istiyoruz. l eğitimi programı birçok farklı ülkeden öğrencilerin katılımıyla yurtdışındaki özel dil okulları ya da üniversiteler tarafından yürütülen ve öğrencilere yabancı dil öğretiminin amaçlandığı programdır. Bu program kapsamında verilen dersler; ülke, okul ve öğrencinin isteğine göre haftada 20 ila 30 ders şeklinde değişiklik göstermektedir.Nasıl bir yurtdışı eğitim deneyimi yaşamak istiyorsunuz? Büyük bir şehirde mi, rahat bir sahil kasabasında mı, yoksa bir üniversite kampüsünde mi İngilizce öğrenmek istersiniz?

Yurtdışı dil okulları, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak geniş çapta Dil kursları sunuyor. Böylece seçtiğiniz yerde kaliteli bir eğitim alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Yurtdışı Eğitim ve Yurtdışı dil okulları olarak tüm dünyadan onlarca farklı eğitim kurumuyla anlaşmamız vardır.  O nedenle her ihtiyaca ve bütçeye yönelik bir eğitim programı bulabiliriz.

Sitemizde yer alan fiyatların tamamı okulların kendi fiyat listeleri ve Yurtdışı Eğitim için özel indirimleri göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Yurtdışı Eğitim Sonuç alma garantisi ! Sınıfta yapılan dersleri, interaktif araçları ve kültürel deneyim yaşama fırsatını birleştiren yenilikçi ve kişiselleştirilebilen öğrenim sistemimiz sayesinde her altı haftada bir seviye ilerleyeceksin.

Türkiye’de eğitim sisteminin ve dil sorunlarının olduğunu biliyoruz. Ye-Ro olarak amacımız yurtdışı ve yurtdışı dil okulları Türkiye standartlarına göre ücretlerini düşürmek ve her evden her gençten ve yaşlısından eğitim ve öğretimini sürdürmek için çabalıyoruz. Üzülmeyin ye-ro yurtdışı eğitim olarak her derde deva olmaya devam ediyoruz.

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri