Yurtdışı Dil Okulları

amerika dil okulu

Öncelikle ye-ro olarak dil hakkında bilgi vermek istiyoruz. l eğitimi programı birçok farklı ülkeden öğrencilerin katılımıyla yurt dışındaki özel dil okulları ya da üniversiteler tarafından yürütülen ve öğrencilere yabancı dil öğretiminin amaçlandığı programdır. Bu program kapsamında verilen dersler; ülke, okul ve öğrencinin isteğine göre haftada 20 ila 30 ders şeklinde değişiklik göstermektedir.Nasıl bir yurt dışı eğitim deneyimi yaşamak istiyorsunuz? Büyük bir şehirde mi, rahat bir sahil kasabasında mı, yoksa bir üniversite kampüsünde mi İngilizce öğrenmek istersiniz?

Ye-ro yurtdışı dil okulları, hedeflerinize ulaşmanızı sağlayacak geniş çapta Dil kursları sunuyor. Böylece seçtiğiniz yerde kaliteli bir eğitim alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ye-ro Yurtdışı ve dil okulları olarak tüm dünyadan onlarca farklı eğitim kurumuyla anlaşmamız vardır.  O nedenle her ihtiyaca ve bütçeye yönelik bir eğitim programı bulabiliriz.

Sitemizde yer alan fiyatların tamamı okulların kendi fiyat listeleri ve Ye-ro için özel indirimleri göz önüne alınarak hazırlanmıştır.

Ye-ro Sonuç alma garantisi ! Sınıfta yapılan dersleri, interaktif araçları ve kültürel deneyim yaşama fırsatını birleştiren yenilikçi ve kişiselleştirilebilen öğrenim sistemimiz sayesinde her altı haftada bir seviye ilerleyeceksin.

Türkiye’de eğitim sisteminin ve dil sorunlarının olduğunu biliyoruz. Ye-ro olarak amacımız yurtdışı ve yurtdışı dil okullarını türkiye standartlarına göre ücretlerini düşürmek ve her evden her gençten ve yaşlısından eğitim ve öğretimini sürdürmek için çabalıyoruz. Üzülmeyin ye-ro olarak her derde devayız