YERO LİDERLİĞİNDE İNGİLTERE YAZ KAMPI

Evet yanlış duymadınız YERO’ya özel grupta YERO liderleri çocuklarınıza eşlik ediyor, YERO güvencesiyle İngiltere yaz okulu kontenjanlarla sınırlıdır hızla iletişime geçin!

Yaz okulu programlar, genç yaş gruplarının katılım gösterdiği eğitim ve kültürel değişim programıdır, YERO önderliğide gerçekleştireecek programda, amacımız bireysel öğrencileri birleştirerek başlarında güvenilir ve alanında uzman bir lider ile seyahat etmeleridir. Bunun için sınırlı sayıda kontenjanı bulunan bu grupta öğrencileriniz, onlarca okul yetkilisinin yanı sıra YERO eşliğinde seyahat edecektir.

Programa dahil olan hizmetlerde okul ve eğitim programı ile ilgili olarak her şey hesaplanmıştır(uçak bileti hariç) eğitim programları, ders materyalleri, yapılacak şehir içi ve şehir dışı gezileri(Oxford, Londra vs gibi), sosyal aktivite programları (eğlence parkı, müze gezisi vs gibi) programa katılım 2 veya 4 hafta olarak olabilir. Kurs başlangıç tarihi YERO tarafından bildirilecek olup Ağustos ayı içerisinde yapılacaktır. Yaş grubu ağırlığı (11-17) yaş aralığında olmakla beraber 8 yaşa kadar farklı programlarla dahil edilebilir(11- yaş teyidi için danışmanlarımızda ulaşınız).

Konaklamalar müsaitlik durumuna göre okul tarafından güvenilir aile yanı veya yurt konaklaması olarak ayarlanmaktadır.

Yaz okulu örnek aktivite programı,  yemek listesi ve gezi programları ekte bulunmaktadır. Bizim sunacağımız program genel programdır; eğer talep olursa at biniciliği, tenis, su sporları gibi ekstralar eklenebilmektedir.

Okullarda öğrenciler; yaş, İngilizce seviyesi gibi kriterlere göre sınıflara yerleştirilirler ve diğer milletlerden öğrencilerle karma bir şekilde eğitim alırlar.

Sorunuz olursa dilediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz.

Ankara Genel Merkez ofisimiz 0312235218.

Okulun tanıtım: https://www.youtube.com/watch?v=2SawI8dRfro

İletişim Formu:

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu

İlgilenilen Ülke

İletiniz (gerekli)

Güvenlik Kodu (gerekli)

 

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri