WORK AND TRAVEL PROGRAM ÜCRETLERİ

Full Placement Ödeme Seçenekleri

Peşin Ödeme Seçeneği: Öğrenci kayıt esnasında tüm ödemesini yapmak isterse ödeyebilir.
Taksitli Ödeme Seçeneği: Öğrenci ön kayıt ücretini yatırır, program maliyetinin geriye kalanı öğrencinin isteğine göre vize görüşmesinden önce tamamlar.

YERO Work and Travel Kredisi: Öğrenci gerekliliğini ispatladığı takdirde, sınırlı kontenjanı olan YERO kredisi kullanabilir. Program ücretinin bir kısmını gitmeden, geri kalan miktarını ise döndüğünde ödeyebilir. YERO kredisi ile ilgili bilgi almak için Ankara ofisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Program Ücretine Dahil Olmayan Masraflar

Uçak Bileti: Gidiş-dönüş ortalama 900-1100$ arasında olmakla birlikte, bu ücret gideceğiniz yere göre değişiklik gösterebilir.
Vize Ücreti: 160$ olan bu ücret Amerikan konsolosluğu adına Akbank şubelerine veya telefonla kredi kartı bilgisi verilerek yatırılabilir.
SEVIS (Student and Exchange Visitor Information System ) Ücreti: 35$.
Pasaport Ücreti: Şirketimiz tarafından verilen dilekçe ile pasaport için başvurduğunuz takdirde 1 yıllık pasaport harcından muaf olursunuz. Sadece başvurduğunuz yıl için geçerli defter ücreti ödenir.
ABD’de Bulunduğunuz Zaman İçinde Konaklama Ücretleriniz: Seçtiğiniz bölgeye göre değişiklik gösterir.

İlginizi çekebilir..

İRLANDA DİL OKULU İÇİN 10 SEBEP

İRLANDA DİL OKULU İÇİN 10 SEBEP 1)RESMİ DİLLERİ İNGİLİZCEDİR. 2) KALİTELİ BİR EĞİTİM SİSTEMİNİ BENİMSEMİŞLERDİR. 3)ÇOK FAZLA SAYIDA KALİTELİ DİL OKULU VE ÜNİVERSİTE BULUNMAKTADIR. 4) ...