WORK AND TRAVEL PROGRAM ÜCRETLERİ

Full/Self Placement Ödeme Seçenekleri:

Peşin Ödeme Seçeneği: Öğrenci kayıt esnasında tüm ödemesini yapmak isterse ödeyebilir.

Taksitli Ödeme Seçeneği: Öğrenci ön kayıt ücretini yatırır, program maliyetinin geriye kalanını Şubat ayı sonuna kadar(vize görüşmesinden önce) tamamlar.

Program Ücretine Dahil Olmayan Masraflar:

Uçak Bileti: Gidiş-dönüş ortalama 600-1100$ arasında olmakla birlikte, bu ücret gideceğiniz yere ve biletleri alacağınız tarihe göre değişiklik gösterebilir.

Vize Ücreti: 185$ olan bu ücret vize randevusu alabilmek için ödenir.

SEVIS (Student and Exchange Visitor Information System ) Ücreti: 35$ olan bu ücret konsolosluğun sponsor firmalar aracılığıyla öğrencinin takip edileceği online platform için talep edilir.

Pasaport Ücreti: Öğrenci belgeniz ile yaptığınız pasaport çıkarma başvurularında pasaport harcından muaf olursunuz. Önünüzdeki öğrencilik yıllarınızı kapsayacak şekilde çıkacak pasaportunuz için sadece defter ücreti ödersiniz. 25 yaş sınırı vardır.

Konaklama Ücretleriniz: İşvereniniz ya da YERO tarafından öğrencilere temin edilecek konaklamaların haftalık ya da aylık kirasından öğrenci sorumludur. Öğrenciler oradayken kazandıkları para ile kiralarını öderler. Travel kısmında yapılacak gezilerde de yine otel/hostel masrafları öğrenciye ait olacaktır.

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin