WORK AND TRAVEL PROGRAM ÜCRETLERİ

Full Placement Ödeme Seçenekleri

Peşin Ödeme Seçeneği: Öğrenci kayıt esnasında tüm ödemesini yapmak isterse ödeyebilir.
Taksitli Ödeme Seçeneği: Öğrenci ön kayıt ücretini yatırır, program maliyetinin geriye kalanı öğrencinin isteğine göre vize görüşmesinden önce tamamlar.

YERO Work and Travel Kredisi: Öğrenci gerekliliğini ispatladığı takdirde, sınırlı kontenjanı olan YERO kredisi kullanabilir. Program ücretinin bir kısmını gitmeden, geri kalan miktarını ise döndüğünde ödeyebilir. YERO kredisi ile ilgili bilgi almak için Ankara ofisimizle irtibata geçebilirsiniz.

Program Ücretine Dahil Olmayan Masraflar

Uçak Bileti: Gidiş-dönüş ortalama 900-1100$ arasında olmakla birlikte, bu ücret gideceğiniz yere göre değişiklik gösterebilir.
Vize Ücreti: 160$ olan bu ücret Amerikan konsolosluğu adına Akbank şubelerine veya telefonla kredi kartı bilgisi verilerek yatırılabilir.
SEVIS (Student and Exchange Visitor Information System ) Ücreti: 35$.
Pasaport Ücreti: Şirketimiz tarafından verilen dilekçe ile pasaport için başvurduğunuz takdirde 1 yıllık pasaport harcından muaf olursunuz. Sadece başvurduğunuz yıl için geçerli defter ücreti ödenir.
ABD’de Bulunduğunuz Zaman İçinde Konaklama Ücretleriniz: Seçtiğiniz bölgeye göre değişiklik gösterir.

İlginizi çekebilir..

YERO LİDERLİĞİNDE İNGİLTERE YAZ KAMPI

Evet yanlış duymadınız YERO’ya özel grupta YERO liderleri çocuklarınıza eşlik ediyor, YERO güvencesiyle İngiltere yaz okulu kontenjanlarla sınırlıdır hızla iletişime geçin! Yaz okulu programlar, genç ...