WORK AND TRAVEL PROGRAM ÜCRETLERİ

Full/Self Placement Ödeme Seçenekleri:

Peşin Ödeme Seçeneği: Öğrenci kayıt esnasında tüm ödemesini yapmak isterse ödeyebilir.

Taksitli Ödeme Seçeneği: Öğrenci ön kayıt ücretini yatırır, program maliyetinin geriye kalanını Şubat ayı sonuna kadar(vize görüşmesinden önce) tamamlar.

Program Ücretine Dahil Olmayan Masraflar:

Uçak Bileti: Gidiş-dönüş ortalama 600-1100$ arasında olmakla birlikte, bu ücret gideceğiniz yere ve biletleri alacağınız tarihe göre değişiklik gösterebilir.

Vize Ücreti: 160$ olan bu ücret vize randevusu alabilmek için ödenir.

SEVIS (Student and Exchange Visitor Information System ) Ücreti: 35$ olan bu ücret konsolosluğun sponsor firmalar aracılığıyla öğrencinin takip edileceği online platform için talep edilir.

Pasaport Ücreti: Öğrenci belgeniz ile yaptığınız pasaport çıkarma başvurularında pasaport harcından muaf olursunuz. Önünüzdeki öğrencilik yıllarınızı kapsayacak şekilde çıkacak pasaportunuz için sadece defter ücreti ödersiniz. 25 yaş sınırı vardır.

Konaklama Ücretleriniz: İşvereniniz ya da YERO tarafından öğrencilere temin edilecek konaklamaların haftalık ya da aylık kirasından öğrenci sorumludur. Öğrenciler oradayken kazandıkları para ile kiralarını öderler. Travel kısmında yapılacak gezilerde de yine otel/hostel masrafları öğrenciye ait olacaktır.

 

İlginizi çekebilir..

MEKSİKA’DAN WORK AND TRAVEL 2021 VİZESİ

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı ve Meksika Başkonsolosluğunun özel çalışması sonucu Türk öğrencilere 2021 Work and Travel için Meksika’dan vizeye başvurma imkanı tanınmıştır. Meksika çok ...