WORK AND TRAVEL KONAKLAMA

YERO Yurtdışı Eğitim Work and Travel programında sunulan tüm iş yerleri konaklamalıdır. Öğrencilerin programa rahat başlaması için konaklama en önemli konulardan biridir.

İşverenlerin sağladığı konaklamaya ait tüm detaylar yapacağınız iş sözleşmesinde belirtilmektedir. Konaklama ücretleri bulunduğunuz yere göre değişmektedir.

Konaklama şekilleri genellikle müstakil ev veya daire şeklinde olmaktadır. İşvereniniz konaklamanızı genellikle işyerinize yakın noktalardan seçmektedir. Bunun dışında Work and Travel programında yurt tipi konaklamalara da rastlanmaktadır. Yaşayacağınız ev veya yurtta günlük ihtiyaçlarınıza cevap verecek mobilya ve eşyalar genellikle olacaktır. 

İş yeri seçerken YERO Yurtdışı Eğitim’den konaklamanın tipi, iş yerine yakınlığı, ücretleri ile ilgili bilgi alabilirsiniz ve seçimlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz.

Bazı iş yerlerinde konaklama için depozito istenmektedir. Depozitonun miktarı ve ödeme şekli yine işyerine göre değişmektedir. Bazı durumlarda Amerika’ya gitmeden ödemeniz gerekebilir.

Work and Travel programına grup olarak katılan öğrenciler için grup arkadaşlarıyla birlikte aynı yerde konaklamanın sağlanması mümkündür.

Önemli hatırlatmalar
• Konaklamanın hiçbir zaman tek kişilik olmayacağını,
• Banyo ve mutfağın genel kullanıma açık olduğunu,
• Genelde evler mobilyalı olmasına rağmen, nadir de olsa mobilyasız olabileceğini,
• İş yerinize çok yakın olmayabileceğini,
• Farklı kültürlerden insanlarla birlikte kalabileceğinizi lütfen aklınızda bulundurun.

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri