WORK AND TRAVEL İŞ FUARLARI

Work and Travel programıya ilgilenen öğrenciler için en sevilen yöntem fuardaki iş seçeneklerini değerlendirmektir. Henüz Amerika’ya gitmeden,iş vereniyle bizzat tanışmış ve işveren tarafından yine bizzat işe alınmış olan öğrenciler programı daha güvenilir bulmaktadır.

Her yıl Türkiye’deki en kapsamlı iş fuarını gerçekleştiren YERO Yurtdışı Eğitim bu organizasyonuyla işverenleri ve öğrencileri bir araya getirerek sizleri bir adım öteye taşır. Fuarın bir diğer amacı ise öğrencilerin Amerika’ya gittiğinde yaşayacakları kültür değişimine adaptasyonun sağlanmasıdır. Program süresince iletişim kuracakları YERO Yurtdışı Eğitim yetkilileri ve işverenleri ile fuarda tanışıp hem merak ettiklerini sorma hem de sohbet etme fırsatı bulurlar.

isalanogrenciler

İş fuarları sırasında bir çok sunum yapılmaktadır. Bu sunumlar sadece bilgilendirme amaçlı değildir, aynı zamanda program öncesi oryantasyon özelliği taşır. Bu sebeple Work and Travel Programına katılacak öğrenciler için fuar organizasyonu, şirket seçiminde en kritik noktalardan birisidir.

İlginizi çekebilir..

Language Studies International (LSI): London Hampstead (Junior ...

LSI Londra Hampstead

LSI LSI zincir bir okuldur ve 50 yıldan uzun bir deneyime sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Yeni Zelanda, Fransa, İsviçre, Avustralya’da merkezi mevcut olmakla beraber 16 ...