WORK AND TRAVEL İŞ FUARLARI

Work and Travel programıya ilgilenen öğrenciler için en sevilen yöntem fuardaki iş seçeneklerini değerlendirmektir. Henüz Amerika’ya gitmeden,iş vereniyle bizzat tanışmış ve işveren tarafından yine bizzat işe alınmış olan öğrenciler programı daha güvenilir bulmaktadır.

Her yıl Türkiye’deki en kapsamlı iş fuarını gerçekleştiren YERO Yurtdışı Eğitim bu organizasyonuyla işverenleri ve öğrencileri bir araya getirerek sizleri bir adım öteye taşır. Fuarın bir diğer amacı ise öğrencilerin Amerika’ya gittiğinde yaşayacakları kültür değişimine adaptasyonun sağlanmasıdır. Program süresince iletişim kuracakları YERO Yurtdışı Eğitim yetkilileri ve işverenleri ile fuarda tanışıp hem merak ettiklerini sorma hem de sohbet etme fırsatı bulurlar.

isalanogrenciler

İş fuarları sırasında bir çok sunum yapılmaktadır. Bu sunumlar sadece bilgilendirme amaçlı değildir, aynı zamanda program öncesi oryantasyon özelliği taşır. Bu sebeple Work and Travel Programına katılacak öğrenciler için fuar organizasyonu, şirket seçiminde en kritik noktalardan birisidir.

 VİDEOLARIMIZ

2018 Yılı İş Fuarı

2017 Yılı İş Fuarı

2016 Yılı İş Fuarı

2015 Yılı İş Fuarı

 

RESİM GALERİLERİ

2019 Yılı İş Fuarı

2018 Yılı İş Fuarı

2016 Yılı İş Fuarı

 

2015 Yılı İş Fuarı II

 

2015 Yılı İş Fuarı (Hilton)

 

 

2014 Yılı İş Fuarı


2013 Yılı İş Fuarı