Work and Travel 2018 Yazı Kayıtları Başlamıştır

Onbinlerce genç, yıllardır YERO ayrıcalıkları ile Work and Travel programına katılıyor. Sadece ABD’yi keşfetmekle kalmıyor, aynı zamanda geliştirdikleri ilişkiler ile geleceklerine de yatırım yapmış oluyor ve hayatta bir adım öne geçiyorlar.

Bir yaz içinde, hem ABD’yi keşfetmiş, hem yurtdışında iş tecrübesi edinmiş, hem dil öğrenmiş, hem de para kazanmış olmak için Work and Travel müthiş bir fırsat.

“Herkesin en az bir kere yaşaması gereken bir tecrübe” olan Work and Travel sayesinde sadece Amerikan kültürünü değil, diğer yabancı öğrencilerin kültürlerini de öğrenecek ve kendi kültürünü de tanıtma fırsatı bulacaksın.

news-w77ifekhb1-0Neden Yero?

Hem yılların getirdiği tecrübe, hem de sadece YERO’da olan yurtdışında da öğrencilerimizi ziyaret ettiğimiz 7/24 danışmanlarımızın program boyunca öğrencilerini yalnız bırakmadığı çizgimiz sayesinde bu alanda en çok tercih edilen kurum YERO.

2017 yaz programı kayıtlarımızın 2016 bitmeden dolmuş olması da gösteriyor ki, YERO Work and Travel ile Amerika’da unutmayacakları bir tecrübe edinen öğrencilerin birinci tercihi oldu.

Acele et! Hayallerini gerçekleştir!

YERO olarak 2018 yazı için ABD’de Work and Travel’a katılacak öğrencilerimizin kayıtlarını almaya başladık bile. Sen de YERO ayrıcalıkları ile Work and Travel’a katılmak için kayıtlarımız dolmadan acele et!

 

İletişim:
Mail: ankara@ye-ro.org
Telefon: +90 312 223 52 18
Adres: Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi 4/6 Beşevler/Ankara

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri