WESTBOURNE ACADEMY – BOURNEMOUTH

http://westbourneacademy.com/wp-content/uploads/2017/05/shutterstock_545379979-1024x450.jpg

WESTBOURNE ACADEMY – BOURNEMOUTH

Westbourne Academy Bournemouth , İngiltere’nin güney kıyısında güzel bir konumda bulunan ve British Council tarafından akredite edilmiş bir İngilizce dil okuludur.

Westbourne Akademisi dil okulu, Londra’da hükümet tarafından finanse edilen ve şu anda Londra’nın ikinci büyük koleji olan ve çok çeşitli kursları okuyan 20.000’den fazla öğrencisi olan New City College’ın bir parçasıdır. Westbourne Akademisi Eylül 2016’da New City Koleji’nin bir parçası oldu, bu da Westbourne Akademisi öğrencilerinin bir İleri Eğitim kolejinde okumaktan da yararlanabilecekleri anlamına geliyor.

Nitelikli ve deneyimli öğretim kadrosu tam olarak ihtiyacınız olanı öğrendiğinizden emin olur ve sınıf içinde ve dışında tüm öğrenme fırsatlarını en üst düzeye çıkarmanıza yardımcı olur.

Birçok etkinlik düzenleyen okul spor ve sosyal etkinliklere katılımınızı sağlayarak öğrencileriyle daha yakın bir ilişki kurmaya yardımcı olur ve

olabildiğince kişisel ilgi göster.

Okulumuz Bournemouth ‘un merkezinde bulunur ve plaja 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Ders çıkışında etrafta bulunan restoran ve kafelere gidebilir ya da yiyeceklerinizi alıp sahile inebilirsiniz.

WESTBOURNE ACADEMY Internet Sitesi: http://westbourneacademy.com/bournemouth/#local

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/Rf1X9BgvBJf5SzDh7

Westbourne Academy YouTube Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=IC8P8JTj11I

Neden WESTBOURNE ? Neden Bournemouth?

 • Öğrenciler memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Butik okul şeklinde oluşmuş okul, öğrencileri ile birebir ilgilenir ve İngilizce gelişimlerine katkıda bulunur.
 • Okulumuz Bournemouth ‘un merkezinde bulunur ve plaja 10 dakikalık yürüme mesafesindedir.
 • Bournemouth birçok heyecan verici şey bulabileceğiniz uluslararası tatil merkezleridir. Bournemouth ayrıca 30.000’den fazla öğrencisi olan canlı bir üniversite şehridir.
 • Londra yerine daha sakin ve yine İngiliz kültürünün içinde yer almak isteyen öğrenciler için ideal bir seçim olacaktır.
 • Westbourne Academy sınıfta kullanılmak üzere öğrenci ders kitapları ile birlikte desteklemek için ÜCRETSİZ öğrenme materyalleri sağlar,
 • Öğrencilerin kendi dinleme becerilerini kendi kendine erişebilmeleri için uygulayabilecekleri bir dinleme merkezi bulunur.
 • Öğrencilerin ders dışı derslerine kitap okumak için ödünç alabilecekleri bir okuma merkezi,
 • Dersler sırasında interaktif yazı tahtaları ve web tabanlı kaynaklar da dahil olmak üzere çeşitli ses / görüntü olanakları vardır.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Herkese uygun, çok sayıda aile yanında konaklama mevcuttur; çocuklu ailelerden, tek yaşayanlara, emekli çiftlere kadar. Profesyonel acenteler de dahil olmak üzere tüm aileler ve yanında kalacağınız kişiler özenle seçilip düzenli olarak denetlenmektedir.

Yatak odaları temiz ve konforludur ve tüm öğrencilere sessiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır.Talep üzerine ve haftalık ekstra ücret karşılığında helal, glutensiz, vegan, laktoz intoleransı veya koşer gibi özel beslenme biçimlerine yönelik yiyecekler sunulur.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council

British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurmun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 21 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

http://westbourneacademy.com/wp-content/uploads/2017/05/PJ-at-iwb-658x450.png

http://westbourneacademy.com/wp-content/uploads/2017/05/P1010192-1024x450.jpg

http://westbourneacademy.com/wp-content/uploads/2018/06/P1010209-1024x450.jpg http://westbourneacademy.com/wp-content/uploads/2017/05/shutterstock_545379979-1024x450.jpg team work http://westbourneacademy.com/wp-content/uploads/2017/05/dan-pics3-1024x450.jpg http://westbourneacademy.com/wp-content/uploads/2019/01/WESTBOURNE-ACADEMY-Under-18s-Page-1024x450.jpg http://westbourneacademy.com/wp-content/uploads/2017/09/Bmth-beach-deck-chair-1024x450.jpg studying phrasal verbs

 

İlginizi çekebilir..

Bournemouth Beach – Bournemouth.com

KAPLAN International –BOURNEMOUTH

KAPLAN International –BOURNEMOUTH 80 yılı aşkın eğitim tecrübesi ile Kaplan International, 8 ülkeye yayılmış 40’ın üzerinde dil okulu ile İngilizce eğitiminde en güvenilir eğitim kurumlarından ...