TWIN – LONDRA

Twin Group - Education, Training and Career Development

TWIN – LONDRA

1993 yılında kurulan İngiliz ve denizaşırı ülkelerdeki öğrenciler için çok çeşitli İngilizce kursları, işe yerleştirme fırsatları ve grup seyahat hizmetleri geliştiren TWIN, Greenwich, Eastbourne ve Dublin’deki İngilizce okullarıyla öğrencilere hizmet vermektedir. Gereksinimlerinize uygun kurslar veya konaklama seçenekleri arıyorsanız, paranızın karşılığını veren standart ve kişiye özel programlara sahiptir.

Okullarımızdaki kaliteden emin olabilirsiniz; Londra ve Eastbourne okulları İngiliz İngilizcesi Eğitim Konseyi tarafından İngiltere’de akredite edilmiştir ve Dublin’deki en yeni okulumuz olan Twin English Centre Dublin (eski adıyla Alpha College of English) EAQUALS akredite edilmiştir.

Hedefiniz eğitiminize devam etmek, kariyer fırsatlarınızı geliştirmek ya da sadece İngiltere ya da İrlanda’da eğlenceli bir deneyim yaşamak olsun, sizin için bir kurs ya da program bulabiliriz.

Londra İngilizce okulumuz bir dizi İngilizce ve sınava hazırlık kursu sunmaktadır. Her kurs kişisel ve mesleki hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Okulun kendisi aydınlık ve ferahtır, binadaki bazı sınıflar akıllı tahtalara erişebilir. Öğrenciler çevrimiçi İngilizce sınavları için ders sırasında zaman zaman akıllı telefonlarını ve tabletlerini kullanırlar.

Modern sınıfları ve sosyal alanları ile Londra okulumuz öğrencilere harika bir konumda ilgi çekici bir öğrenme ortamı sunar.

Yeni İngilizce okulumuz, Greenwich pazarının, Cutty Sark ve Greenwich Park’ın yakınında bulunan North Greenwich’te bulunur.Modern Greenwich Center’da spor salonu, kafe, yüzme havuzu ve kütüphane de dahil olmak üzere birinci sınıf olanaklardan yararlanabilirsiniz.

İngilizce okulumuz, ünlü Cutty Sark, Kraliyet Gözlemevi ve popüler Greenwich Pazarı’na ev sahipliği yapan Greenwich Kraliyet İlçesinde bulunmaktadır. Çeşitli barlar, restoranlar ve yoğun bir caddenin yanı sıra Londra’nın merkezine doğrudan seyahat bağlantıları ile canlı bir yerde eğitim görebilirsiniz.

TWIN Internet Sitesi: https://www.englishcentres.co.uk/

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/JjixtQQshELM6QSUA

TWIN YouTube Londra Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=y1X1s5-5EAY

Neden TWIN? Neden LONDRA?

 • Twin’de öğrenmenizin eğlenceli olmasını istiyoruz. Öğretmenlerimiz konuşma ve dinleme becerilerinizi geliştirmeye odaklanan iletişimsel bir öğretim yöntemi kullanırlar. Dersler ayrıca, daha ileri akademik çalışmalarda veya profesyonel çalışma yaşamınızda size yardımcı olabilecek okuma, yazma ve çalışma becerilerinizi geliştirmeyi amaçlamaktadır.
 • Zincir şeklinde oluşmuş bir okul değildir, Londra ve Eastbourne haricinde Dublin ‘de merkezi bulunmaktadır. Butik okul olmasıyla birlikte öğretmenler öğrencilerle birebir ilgilenir.
 • Öğrenciler yüksek memnuniyetle ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Türk oranı diğer okullara göre daha düşüktür ve aylara göre farklılık gösterse de bu oran %8 ‘i geçmemektedir.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Güney Doğu Londra’da, okula kolay ulaşım mesafesinde olan aile yanında konaklama imkanı vardır.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Herkese uygun, çok sayıda aile yanında konaklama mevcuttur; çocuklu ailelerden, tek yaşayanlara, emekli çiftlere kadar. Profesyonel acenteler de dahil olmak üzere tüm aileler ve yanında kalacağınız kişiler özenle seçilip düzenli olarak denetlenmektedir. Yatak odaları temiz ve konforludur ve tüm öğrencilere sessiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır.Talep üzerine ve haftalık ekstra ücret karşılığında helal, glutensiz, vegan, laktoz intoleransı veya koşer gibi özel beslenme biçimlerine yönelik yiyecekler sunulur.

Londra öğrencilerimiz, okulla rezervasyon yaptırdıklarında üç farklı uygun fiyatlı konaklama seçeneği sunmaktadır. Tam pansiyon, yarım pansiyon ve oda kahvaltı konaklama seçeneklerine sahiptir.

Yurt Konaklamaları

Daha bağımsız yaşamı tercih eden öğrenciler, şehir genelinde bulunan konutlarımızdan birini seçebilirler. Konutta konaklama, tek kişilik yataklardan çok yataklı odalara ve ortak, en-suite ve stüdyo olanaklarına kadar bir dizi seçenek sunmaktadır.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Pathways

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

Bu Kaplan International Languages okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Twin Group - Education, Training and Career Development Twin Group HQ and language school - Hardcastle Architects TWIN Dil Okulu | İngiltere Dil Okulları - ELT Yurtdışı Eğitim

 

İlginizi çekebilir..

Work and Travel ve Öğrenci Ziyaretleri

Ne çok gezdik, ne çok gördük, 40 eyalette, Amerika’daki öğrencilerimizin yüzde 99’unu ziyaret ettik, Türkiye’ye özlemlerini giderdik, sarıldık, yedik, içtik, bol bol fotoğraf çekindik, geldik. ...
Hemen Arayın
E-Posta Gönderin