TRIGS FOOD AND DRUGS-MINOCQUA-WISCONSIN

Trig's Food & Drug - 21 Reviews - Grocery - 9750 Hwy 70 W ...

TRIG’S FOOD AND DRUGS

Trig's Food & Drug - 21 Reviews - Grocery - 9750 Hwy 70 W ...

Trig's Food & Drug - 21 Reviews - Grocery - 9750 Hwy 70 W ... Trig’s Food and Drugs ABD’de bir market zinciridir. Organik ürünleriyle oldukça ünlüdür. Bagger, Cashier, Stocking, Bakery Assistant ve Deli Assistant pozisyonlarında istihdam sağlar. Her pozisyon için çalışma gün ve saatleri hafta hafta değişiklik gösterir. Kimi zaman haftaiçi kimi zaman haftasonu kimi zaman da tatil günlerinde çalışabilir. Her sezon ortalama 15 uluslararası çalışana yer verir. Öğrenci haftada minimum 30 saat çalışmak zorundadır. Öğrenci Rhilander Oneida Havalimanına iner, akşam 9’dan önce vardığı takdirde işveren öğrenciyi havalimanında karşılar. Planlama 2 hafta öncesinden bildirilmelidir.

Trig's buys out Weston Quality Foods IGA Bagger/Cashier/Stocking pozisyonunda öğrencinin hangisine yerleştireleceği öğrencinin özellik, istek ve İngilizce seviyesine bağlıdır. Cashier/Bagger pozisyonları müşteriyle iletişim gerektirir ve öğrencinin bu özelliklere sahip olması gerektirir. Öğrenci kasada durur, paketlemede yardımcı olur, çalışma alanını temiz tutar. Bunlar sorumluluklarından bazılarıdır. Bazen supervisior ekstra görevler verebilir. Stocking pozisyonunda ise çalışan rafları düzenli kontrol eder, müşterilerin sorularını yanıtlar ve gerek olduğunda diğer departmanlara yardım eder. Genel temizlikte de öğrenciler ihtiyaç halinde görevlendirilebilir. Bu pozisyonlar için öğrencinin İngilizce seviyesi akıcı olmalıdır. Çoğunlukla uzun süre ayakta duracakları için fiziksel açıdan güç gerektirir. Saatlik ücreti $9.25’tir.

Bakery Assistant/Deli Attendant pozisyonlarında öğrencinin hangisine yerleştireleceği öğrencinin özellik, istek ve İngilizce seviyesine bağlıdır. Bakery pozisyonunda öğrenci $8.75 alırken, Deli pozisyonunda saatlik $9.25 alır. Öğrenciler müşterilere servis sağlar ve onların sorularını cevaplayabilecek seviyede akıcı bir İngilizce’ye sahip olmaları gerekir. Bazen genel temizlikte de görev alabilirler. Supervisior farklı görevler de verebilir. Rafların stoğunu kontrol etmek, yemekleri paketlemek mutfakta görev almak Bakery pozisyonunun görevlerindendir.

İkinci iş alternatifleri:

İkinci iş bulma olanağı oldukça yüksek olacaktır. Turistik bir bölge olmasından kaynaklı kafeler, restoranlar, dondurmacılar ve mağazalar fazladır ve bunların hepsi öğrenciye ikinci iş alternatifi yaratır. Öğrencinin burada rahatlıkla ikinci iş bulacağını söylebiliriz. Wisconsin eyaletinde asgari ücret minimum $7.25’dır.

C:\Users\Hp\Desktop\sgdfgd.png

Wisconsin eyaleti:

Life with Louie C:\Users\Hp\Desktop\indir.jpg Wisconsin eyaleti, Amerika’nın Midwest bölgesinde yer alır. Lake Superior ve Michigan gölüne kıyısı vardır. 72 bölgeye ayrılmıştır.vBaşkenti Madison, en büyük kenti ise Milwaukee’dir. Yaklasık 6 milyon nüfusu vardır. İklimi güney ve güneybatıda oldukça ılımandır, kışın ise karlıdır. Adını Wisconsin nehrinden alır. Peynirleriyle meşhurdur ve tarımda önde gelen eyaletlerden biridir. Bu sebeple America’s Dairyland olarak da bilinir. Eyalette 80.000’den fazla çiftlik vardır. Wisconsin Üniversitesine ev sahipliği yapar. Gölleri, restoranları, geniş park ve bahçeleriyle ünlüdür. Şehirden bunaldığınızda göllere gidip doğayla içiçe olabilirsiniz

Mutfak kültürü dünyanın her yerinden lezzeti toplaması ve kendi kültürüyle harmanlaması sebebiyle oldukça zengindir.

Harley Davidson Nasıl Kuruldu? | Başarı ve Kuruluş Hikayesi | Yeni ... Harley Davidson markası Wisconsin Dells’te son derece ünlüdür. Milwakuee’de bu markaya ait bir müze vardır. Spor takımları da son derece popülerdir. Milwakuee Bucks, Green Bay Packers’dır. Miller Park da Milwakuee’deki en ünlü beyzbol stadlarından biridir. Öğrenci buraları ziyaret edebilir. Turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden biri Cave of Mounds Natural Landmark’tır. Life with Louieçizgifilmi bu eyalette geçmektedir ve oradaki kafe ziyarete açıktır. Miller buraya özgüdür ve onlarca çeşidi vardır.

Minocqua, WI | American AdventureMinocqua Bölgesi:

Minocqua Wisconsin eyaletinde yer alır. Work and Travel’ın diğer bölgelerine göre büyüktür fakat uluslararası ve Türk öğrenci yoğunluğu oldukça azdır. Bölge güvenli ve temiz bir bölgedir. Nüfusu 4300 civarındadır. Yaygın olarak ‘’Island City’’ olarak da anılır. Minocqua gölüyle çevrilir. Turistik bir bölgedir hatta turizm ekonomilerinde çok büyük bir rol oynar.

Şehrin websitesi: https://www.minocqua.org/

Sosyal Aktiviteler:

Minocqua 4th of July | Parade, Fireworks & Live Music Turistik bir bölge olmasından kaynaklı kültürel de birçok aktivite sunar. 4 Temmuz’da bölgede çeşitli kutlamalar olur, havaifişekler atılır, geçit törenleri yapılır. Antik ve Ahşap Bot Showları her yaz yapılır. Büyük bir yer olmasından kaynaklı alışveriş de yapılacak birçok yer vardır. Hiking ve bisiklet sürme için uygun bir yerdir, doğal güzellikleri çok fazladır. Su sporları bölge genelinde popülerdir bunlardan bazıları balık tutma, kürek çekme, tüple dalış ve göl sörfüdür.
Surf SCONSIN (Minocqua) - 2020 All You Need to Know BEFORE You Go ... 6 Great Trails in Minocqua | Hiking Information & Resources

ÖĞRENCİ ZİYARETLERİMİZ

C:\Users\Hp\Downloads\WhatsApp Image 2020-03-30 at 14.25.09.jpeg C:\Users\Hp\Downloads\WhatsApp Image 2020-03-30 at 14.24.12.jpeg

İlginizi çekebilir..

MEKSİKA’DAN WORK AND TRAVEL 2021 VİZESİ

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı ve Meksika Başkonsolosluğunun özel çalışması sonucu Türk öğrencilere 2021 Work and Travel için Meksika’dan vizeye başvurma imkanı tanınmıştır. Meksika çok ...
Hemen Arayın
E-Posta Gönderin