THE INTERNATIONAL SCHOOL OF ENGLISH (ISE) WATERFORD

C:\Users\pro2000\Desktop\67328354_2653550371362982_7496825712490315776_o.jpg

THE INTERNATIONAL SCHOOL OF ENGLISH (ISE) WATERFORD

C:\Users\pro2000\Desktop\67328354_2653550371362982_7496825712490315776_o.jpg

The International School of English, uluslararası öğrenci bakımında en yüksek Eğitim standartlarını sağlamaya adanmış kaliteli,profesyonel bir okuldur. 1997’den beri başarıyla faaliyet göstermektedir. ISE Dublin , Dublin’de 2 farklı konumda , ISE Waterford ile birlikte toplamda 3 ayrı destinasyonda eğitimleri sürmektedir.

Kişisel öğrenci hedeflerinize ulaşırken deneyiminizi unutulmaz ve değerli kılmaktan gurur duyan özel bir Öğrenci Yönetimi ekibidir.

Deneyimli ve kalifiye öğretmenleri, samimi ve profesyonel bir dil öğrenme deneyimi sağlar. Dersler canlı ve interaktiftir; İngilizce dil becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olur. Öğrencilere, ilerlemeleri izlemek için haftalık ilerleme testleri ve gelişimi değerlendirmek ve nasıl geliştirilebilecekleri konusunda öneriler sunmak için 6 haftada bir öğreticiler verilir.

ISE, İngilizce Dil Öğretimi (ELT) için İrlanda Kalite ve Yeterlilikler servisi olan ACELS tarafından tanınmaktadır. İMKB aynı zamanda MEI (Marketing English Ireland) üyesidir. ISE, Dublin’deki Trinity College London sınav merkezidir.

C:\Users\pro2000\Desktop\accreditation.png

Neden ISE Waterford ?

Waterford’da 16 modern sınıf bulunmaktadır.

ISE 1997’den beri mükemmellik ile İngilizce kursları veriyor.

Profesyonel ve arkadaşça bir yaklaşım – sizi önemseyen öğretmenler ve çalışanlar.

Güvenebileceğiniz bir okul – yetkili kuruluş.

Kültürel Aktiviteler

Tek, çift ve üç kişilik oda seçenekleri içeren öğrenci konaklama olanakları.

İngilizce ile hedeflerinize ulaşmak için gereken destek, geri bildirim ve tavsiye

Öğretmenlerimiz uluslararası olarak tanınan bir İngilizce öğretimi yeterliliğine sahiptir ve oldukça deneyimlidir.

C:\Users\pro2000\Desktop\DSC_0242_491_1_.jpg C:\Users\pro2000\Desktop\ISE_STUDENTS_1_.jpg

Sunulan Programlar

  • Genel İngilizce
  • Yoğun İngilizce
  • Uluslararası Sınavlara Hazırlık Programı (IELTS, FCE, CAE)
  • Birebir İngilizce eğitimi
  • Genç öğrenciler için İngilizce kursu
  • Trinity Collage Hazırlık kursu

 

Konaklama

  • Aile yanında konaklama

C:\Users\pro2000\Desktop\two.png

Aile yanında konaklama, yörenin kültürünü deneyimlemek ve yerel halk hakkında daha fazla bilgi edinmek için en iyi seçenektir. Aile yanı konaklama hem lokal yemekleri yiyebilmek hem de konuşma yoluyla dili uygulama fırsatı ile İrlanda yaşam tarzını tanımak isteyen öğrenciler için tavsiye edilir. Öğrenci ayrıca yerel kültür hakkındaki bilgilerini zenginleştirecek tipik bir ortamda yaşamayı deneyimleyebilir.

  • Yurt konaklaması

C:\Users\pro2000\Desktop\two (1).png

Residence konaklamalar, öğrenci konaklama deneyiminden gerçekten keyif almak isteyen bireylere yöneliktir. Tüm konutlar şehrin güvenli bölgelerinde bulunmaktadır ve okula yakındır. Bu rezidanslar TV, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, ocak ve merkezi ısıtma gibi tüm standart olanaklarla donatılmıştır. Ücretsiz geniş bant internet erişimi mevcuttur.

  • Öğrenciler , konaklama iptal taleplerini konaklama başlangıç tarihinden 1 ay öncesinden bildirmelidir.

Faydalı Linkler

Okul sitesi: https://iseireland.ie/

Okul youtube videoları:  https://www.youtube.com/user/TheISEireland/videos?disable_polymer=1

Dil Okulu nedir ? https://www.youtube.com/watch?v=zlzAJjvCAVE

İrlanda Hakkında önemli bilgiler : https://www.youtube.com/watch?v=ScrkCHL3Fzk

ISE Facebook hesabı : https://www.facebook.com/ISEIreland/

ISE Instagram hesabı : https://www.instagram.com/iseireland/?hl=tr

ISE Waterford Google Harita : https://goo.gl/maps/MXorAyw1bTLHnBvF8

İlgili linkleri ve YouTube videolarını ekledik, şimdi de sizlere genel olarak birkaç ipucundan bahsedelim

İrlanda’da dil okuluna gitmeye karar verdiyseniz , İrlanda Konsolosluğu’na vize başvurusu yapılması gerekmektedir. İrlanda vizesi başvurusu , okul başlangıç tarihinden maksimum 3 ay öncesinde yapılabilir. İrlanda vize ücreti 92 €’dur. Bu aşamada Yero Yurtdışı Eğitim olarak, bütün öğrencilerimize ücretsiz eğitim danışmanlığımıza ek olarak ücretsiz vize danışmanlığı vererek, hazırlanacak evraklar, gerekli başvurular ve konsolosluklara ödenecek harç ücretleri gibi konularda yönlendirmeleri yapıyoruz. Öğrencilerimiz, ilgili birimden randevusu alınıp, randevu günü geldiğinde parmak izi vermeye, pasaportunu ve hazırlanan evraklarını teslim etmeye kendileri gidiyorlar. Daha sonra eğer vize alması onaylamış ise 90 günlük öğrenci vizesi pasaportuna basılmış halde pasaport öğrenciye kargoyla iletiliyor. İrlanda’da Work and Study programı kapsamında hem dil eğitimi alıp hem çalışmak isteyen yani 25 hafta ve üzeri eğitime giden öğrenciler 90 günlük vizeleri olduğu için, vize uzatma işlemini İrlanda’da Garda Polis Merkezinden 300 Euro ücret karşılığında yapıp vizelerini 8 aya kadar uzatabilirler. Bu durumda öğrenci 25 haftalık bir eğitime kayıtlıysa, 6 ay eğitim alıp, ilk günden itibaren çalışma hakkına sahip olarak, okul bittikten sonraki 2 ayda kendi tercihleri doğrultusunda , çalışabilir , eğitim alabilir ya da İrlanda’yı gezerek 2 ayı bu seçeneklerden istediği şekilde değerlendirebilir. Garda dediğimiz Polis Birimi’ne başvuru yapmak için erken randevu almak gerekli olduğundan, Türkiye’deyken , daha İrlanda’ya gitmeden randevu almanızı önerip, nasıl ve nereden yapılacağına dair gerekli yönlendirmeler tarafımızdan yapılmaktadır. İrlanda’da vize uzatma işlemi eğitim alındığı sürece 3 defa yapılabilir. Yani öğrenci 33 haftalık x 3 defa uzatma süresiyle, toplamda 2 yıl İrlanda’da kalabilmektedir. Yurtdışı Seyahat Sigortasından da bahsedecek olursak , İrlanda’ya gitmeden önce yaptırmanız zorunludur. Okul tarafından veya sigorta şirketlerinden muhakkak yaptırmanız gerekmektedir. Bu konuda da yine, Yero Yurtdışı Eğitim danışmanınız detaylı olarak bilgilendirme yapacaktır.

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin