THE ENGLISH STUDIO – LONDRA

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/AccommodationProduct/75660/640x480/29152348925_0fe98e350c_z-0.jpg

THE ENGLISH STUDIO – LONDRA

Okul, 1997’de Batı Londra’da bir korsan radyo istasyonunun üstünde iki odaya sahip mütevazi başlangıçlarla kuruldu, ancak kurucu Mairead Fanning, İngiliz Stüdyosu’nu nereye götürmek istediğine dair bir vizyona sahipti. Sıkı çalışma ve büyük bir fedakarlık ile Londra’nın Çoban Bush’undaki iki binayı devraldı ve 2001’de Phil Barnett Çalışma Direktörü olarak katıldı.

Londra’da İngilizce öğrenen öğrenciler İngiltere Stüdyosu, 2003 yılında British Council akreditasyonuna kavuştu ve daha sonra 2005 yılında Londra’nın merkezinde daha fazla öğretim merkezi açtı. Okullar büyümeye devam etti ve çok daha fazla ulus çeşitliliği okulları Londra’nın en popüler düşük maliyetli, yüksek kaliteli İngilizce dili olarak sağlam bir şekilde kurdu merkezi.

Londra’da İngilizce öğrenmeyi seçerek dünyanın en heyecan verici ve en çok ziyaret edilen şehirlerinden birinde eğitim alacaksınız demektir.

Holborn’daki (Zone 1) İngilizce dil okulunda, şehrin merkezinde eğitim alabilirsiniz. Okul, Covent Garden ve British Museum gibi Londra’nın ünlü turistik yerlerine ve müzelerine yürüme mesafesindedir.

Harika ulaşım bağlantıları sayesinde, ister evimizde ister kendi yerinizde kalmayı tercih ederseniz, okula metro, otobüs veya trenle ulaşmakta kolaydır.

Orta ve Piccadilly hatlarındaki Holborn Metro İstasyonu, High Holborn’daki okulun karşısında yer alır ve Londra’nın sunduğu tüm imkanlara mükemmel erişim sağlar.

The English Studio’nun Londra’da iki okul binası vardır – High Holborn Holborn ve Catton Street – ikisi arasında sadece 2 dakikalık yürüme mesafesindedir.

English Studio, uluslararası bir yapıya sahip büyük ve canlı bir okuldur ve modern eğitim olanaklarından yararlanmak ve başkentin sunduğu her şeyin tadını çıkarmak isteyen öğrenciler için mükemmeldir. Okulda her zaman çok çeşitli yaşlar ve milliyetler vardır ve tesisler arasında geniş bir çatı bahçesi, kendi kendine erişilebilen bir çalışma merkezi, interaktif beyaz tahtalar ve muhteşem kaynaklara sahip bir kütüphanesi bulunmaktadır.

Internet Sitesi: https://englishstudio.com/

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/iAB8ZNr8Jo8ayYDU8

YouTube Londra Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=-rSou06KZNg

Neden THE ENGLSH STUDIO? Neden LONDRA?

 • Sınıflar maksimum 15 kişiliktir ve ortalama olarak 12- 10 öğrenci bulunur. Öğrenci kapasitesi yüksek olan okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Öğrencilerin %95 ’i memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur
 • Okulumuzun Teacher Training programları mevcuttur. (CELTA)

Konaklama Detayları

Şehrin kalbinde yer alan bir İngilizce okuludur. Londra’da İngilizce eğitimi gören öğrenciler için geniş bir konaklama seçeneği vardır. Konutlar, oteller ve aile yanı konaklamaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz. Londra zonelardan oluşmuş büyük bir şehirdir,okul Zone 1 de bulunur fakat Zone 1 de aile yanı konaklama imkanı pek mümkün değildir.Okulun aile yanı konaklamaları çoğunlukla Zone3-Zone 5 arasındadır.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir.

Londra’da eğitim alan öğrenciler için 3 farklı yurt konaklama seçeneği vardır. Zone 1 ve Zone 2 de yer alan yurtlar okula kısa sürede ulaşacağınız mesafededir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Pathway Programı
 • Teacher Training (TESOL)

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

St Giles International Languages okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66876/640x480/Webp.net_compress_image_4_.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66876/640x480/Webp.net_compress_image_2_.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66876/640x480/The_English_Studio_alefilizzola_085_WEB.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66876/640x480/The_English_Studio_alefilizzola_004_WEB.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66876/640x480/The_English_Studio_Dublin_alefilizzola_007_WEB.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/66876/640x480/Webp.net_compress_image_8_.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/AccommodationProduct/75664/640x480/28865124010_644e89cc36_z.jpg https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/AccommodationProduct/75660/640x480/29152348925_0fe98e350c_z-0.jpg

 

İlginizi çekebilir..

ADELAIDE

ADELAIDE Adelaide şehir rehberine hoş geldiniz. Bu rehberimizde Adelaide’de neler yapılır, nerelere gidilir, nereden ne yenir gibi başlıklara değineceğiz. Adelaide, Avustralya’nın Güney Avustralya eyaletinin başkentidir. ...