SUZAN DARENDELİ

Ankara doğumlu olan danışmanımız Suzan Hanım lise yıllarına kadar Antalya’da yaşamıştır. Ruhu Ankara’ya ait olduğundan dolayı üniversite eğitimi için Hacettepe Üniversitesini tercih etmiştir. Eğitim hayatı boyunca akademik başarılarıyla öne çıkan danışmanımız Uluslararası İlişkiler bölümünü yüksek şeref öğrencisi olarak tamamlamıştır. Ayrıca Üniversitede Erasmus programına katılmıştır. Avrupa’da birçok ülkeyi kısa süreli gezmiş oralardan getirdiği kar kürelerinden bir koleksiyon bile yapmıştır J Üniversitede öğrenciyken çeşitli kurumlarda staj yapmış, bu stajlardan birinde eğitim danışmanlığına gönül vermiştir. Ayrıca ODTÜ’de işletme alanında yüksek lisans derecesi de vardır.

Suzan hanım YERO yurtdışı eğitimde üniversite, yüksek lisans ve lise değişim programlarından sorumludur. Şuana kadar onlarca öğrenciyi üniversite hayallerine kavuşturmuş onları puanlarının değil hayallerinin yettiği yerlere göndermiştir. Öğrencilerin ‘Suzan Ablası’, youtube kanalımızın gülen yüzü olan Suzan hanım öğrencilere deneyimlerinden bahsetmekten ve en doğru şekilde yönlendirmekten büyük mutluluk duymaktadır.

İlginizi çekebilir..

bedroom-in-apollo-adult-residence

APOLLO ENGLISH LANGUAGE CENTRE

APOLLO ENGLISH LANGUAGE CENTRE Apollo Dil Merkezi , genç öğrenciler ve yetişkinler için Dublin ve Cork şehirlerinde oldukça kaliteli eğitimi, program öncesi ve sonrası öğrenci ...