EREN YOLTAY

Tunceli doğumlu olan danışmanlarımızdan Eren YOLTAY ilk öğretimini Tunceli’de ortaokulu ise Ankara/Beypazarı’nda tamamladı. Lise son sınıfını ise Ankara Başkent Lisesinden mezun oldu. Lisans eğitimini Malatya İnönü Üniversitesinde İşletme fakültesi ile taçlandırıdı.

Her üniversite öğrencisinin hayali olan yurtdışı dil eğitimini başlangını Malta’da yaptı. Malta’da kalmış olduğu 1 sene boyunca hem İngilizce seviyesini geliştirmiş oldu hem de dünyanın değişik ülkelerinden gelen diğer öğrencilerle güzel bir kültürel etkileşimini gerçekleştirdi. Bir kere yurtdışına çıkan kendini geliştirmek ve yeni yerler keşfetmek duygusundan kendini alamaz mottoso ile danışmanımınız kendisini Avustralya’da buldu .Avustralya’da bulunduğu süre içerisinde Central Queensland Üniversitesi’nde uluslararası muhasebe alanında yüksek lisansını tamamladıktan sonra iş hayatında gereklilik anlamında çeşitli sertifika kurslarına katıldı. Profesyonel bir müzisyen olmasının verdiği bu avantajla Avustralya’da 3 değişik grup içinde Türk müziğini yabancılarla tanıştırma şansına sahip oldu. 7 yıllık Avustralya tecrübesinde bir yandan mesleki eğim alırken bir yandan ise kendisini hayata hazırlayacak  yurtdışı iş tecrübesi anlamında güzel tecrübeleri oldu. Danışmanımız özellikle Avustralya ve Malta’daki tecrübelerini ve deneyimlerini öğrencilerle paylaşmaktan büyük bir mutluluk duymaktadır. Danışmanımız bu ülkeler dışında Singapur ,Tayland ,Bulgaristan ve İran’da bulundu.

İlginizi çekebilir..

BRACCO RESTAURANT-ARNOLDS PARK-IA

Bracco Restaurant Amerika Birleşik Devletleri’nin Iowa eyaletinde bulunan Okoboji şehrinin en önemli work and travel noktalarından biridir. Bracco Restaurant Okoboji, Amerika Birleşik Devletleri’nin Iowa eyaletinde ...