Dilara Çolakoğlu

Ankara dogumlu olan danismanimiz lisans egitimini Gazi Üniversitesi Maliye bölümünde tamamlamistir. Genç yaslarda baslayan gezme-kesfetme serüvenine, yurt disi programlarina olan ilgisi eklenmis ve Ingilizce’nin yani sira Almanca ve Ispanyolca üzerine de egitim almistir.
2 kez Work and Travel programini deneyimlemis ve katilimcisi oldugu bu program sayesinde Amerika’nin birçok eyaletinde yerel halktan biri olup yasama sansini elde etmistir. Amerika’da bulundugu süreçte doyasiya gezmis, dogal güzelliklerin ve milli parklarin tadini çikarmistir. Konser ve festivallerin de siki takipçisi olan danismanimiz, bu tarz sosyal etkinliklerde bulunmak isteyen ögrencilere de yardimci olmaktan büyük keyif almaktadir.
“I haven’t been everywhere but it’s on my list!” diyerek çiktigi yolda, sirt çantasini alip gezmek, yeni yerler kesfedip farkli deneyimler kazanmak maceraperest danismanimizin en büyük tutkusu olmustur ve olmaya devam etmektedir. Tüm ögrencilerin de en az bir kez katilmasi gerektigini düsündügü yurt disi egitim programlarinda ve tüm yolculuklarinda akla takilan bütün sorulari cevaplamak için her zaman yaninizda olmaktan mutluluk duyacaktir.
WORK HARD, TRAVEL HARDER!

İlginizi çekebilir..

Sprachcaffe Münih

Sprachcaffe Languages Plus,Germany Sprachcaffe Languages Plus eğitime merak sarmış Sarno kardeşler tarafından 1973 yılında kurulmuştur.Dünya çapında ofisleri 30 farklı destinasyonlarıyla,kaliteli eğitimci kadrosuyla hedef olarak konuşma ...