BİLAL CAN ARSLAN

Ankara doğumlu danışmanımız ilköğretim ve lise eğitimini Türkiye’nin birçok şehrinde tamamladıktan sonra Üniversite eğitimi için Kuzey Kıbrıs’a gitmiş ve birçok milletten arkadaşı olup çeşitli kültürleri keşfetmiştir.

Üniversite yıllarında yurtdışı eğitim programları ile ilgilenmeye başlayan danışmanımız öncelikle Work and Travel programı Amerika’ya ve çeşitli sebepler ile Avrupa ve Dubai deneyimleri bulunmaktadır. Bu süreçte çeşitli iş ve pozisyonları inceleme ve çalışma fırsatı yakalamıştır. Bu tecrübelerini öğrencilere detaylı şekilde anlatıp yönlendirebilmektedir. Şuan Eğitim Danışmanı olarak bünyemizde bulunan danışmanımız düzenli olarak öğrenci ziyaretlerine katılıp öğrencileri direkt bulunduğu ülkelerde ziyaret ediyor ve tecrübelerini anlatıp , problemlerini en hızlı şekilde çözmektedir.

Eğlenceli kişiliği ve güzel ikili ilişkileri ile tanınan danışmanımız sıkı bir Galatasaray taraftarıdır. Ayrıca uzun yıllar boyunca profesyonel olarak Amerika futbolu oynamış. Kendisi başta Amerika hakkında olmak üzere sizlere verimli, keyifli ve eğlenceli tavsiyelerde bulunabilir.

İlginizi çekebilir..

New York Dil Okulları

Sprachcaffe New York Yaz Okulu

SPRACHCAFFE Sprachcaffe 30 yılı aşkın süredir farklı birçok millete yabancı dil eğitimi veren bir kurumdur. İngilizce eğitiminin yanı sıra İspanyolca, Arapça, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve ...