BAŞAK ŞANAL

Danışmanımız Başak hanım ilk ve orta öğrenimini Ankara’da tamamlamıştır. Bunun üzerine Ankara Gazi üniversitesi Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri bölümünden mezun olmuştur. Bu süreçte çeşitli programlara ilgi duyan danışmanımız birçok kez Work and Travel programı başta olmak üzere Amerika ve Avrupa deneyimi bulunmaktadır.

Şuan bünyemizde bulunan danışmanımız her yıl Amerika’da öğrenci ziyaretlerinin yanında dönem içerisinde birçok kez Avrupa’da bulunup okul ve öğrenci ziyareti yapmıştır. Bu esnada öğrencilere oluşabilecek potansiyel sorunları çözmekte uzman olan danışmanımız. Öğrenciler ile Work and Travel deneyimlerini de paylaşıyor ve her üniversite öğrencisinin en az bir (1) kez mutlaka bir yurt dışı eğitim programına katılmasını şiddetle tavsiye ediyor.

Başak hanımın en favori ülkesi Fransa’dır. Öğrencilerimizi en doğru şekilde yönlendirme ve ülkelerin kendilerine has yemek tatlarını anlatmakta üzerine yoktur.

İlginizi çekebilir..

C:\Users\pro2000\Desktop\Dublin_School_Exterior_Students _01.jpg

EUROCENTRES DUBLIN

EUROCENTRES DUBLIN Eurocentres, 1948’de, öğrenmeyi zenginleştirerek, kişisel bir deneyim haline getirmenin bir yolu olarak kuruldu. O zamandan beri, Avrupa, ABD ve Kanada’daki okulların yanı sıra ...