BAHRİ YILMAZ

Akdeniz Üniversitesi, Turizm Otel İşletmesi mezunudur. Akademik kariyerine Virginia State Üniversitesi Egitim Liderliği (Department of Educational Leadership) ile devam etmektedir.. 2010 yılında Cambridge Üniversitesi’nde Coaching alanında eğitim almıştır. 1999 yılında kurulmuş olan Yero Yurtdışı Eğitim Şirketinin CEO’sudur . Avrupa’ya ve Amerika’ya hitap eden iş ve takım gücüne sahip olup, uygulanabilir yurt dışı eğitim ve çalışma programları icra etmektedir. TBMM, Bakanlıklar, Avrupa Birliği projeleri, Kalkınma Ajansları dahil olmak üzere tüm kurum ve kuruluşların hizmet içi yabancı dil ve yurtdışı eğitim ihtiyacını kurucusu olduğu Yero Yurtdışı Eğitim aracılığı ile cevap vermektedir. Yüzlerce bürokratın yabancı dil yeterliliğini kazanmasında yurt dışı eğitim programları ile yardımcı olmuştur.

Türkiye’de 75 il kapsamında 120 Üniversite’de eğitim ve konferanslar vermiştir. 2013 Yılından beri yatırım ortağı olarak yer aldığı Günizi Medya Grubu’nun Genel Müdürü, Proje Yöneticisidir. 2015 yılından itibaren yurt içi eğitim alanında İngilizce öğretimine Yero Dil Kahvesi projesi ile native speaker öğretmenlerden bire bir eğitim uygulaması aracılığı ile yeni bir soluk kazandırmaya devam etmektedir.. ANGIAD -Ankara Genç İs Adamları Kurulu üyesidir. Bahri Yılmaz,Türkiye’de ki sayılı yurt dışı eğitim uzmanlarından birisi , farklı alanlardaki ticari giriiimleri ile deneyimli bir ticaretçi ve girişimci,usta bir satranç oyuncusudur. İngilizce, Rusça ve Arapça bilmektedir.

İlginizi çekebilir..

ILAC Toronto

Dünyanın en çok ödül alan dil eğitim kurumlarından biri olan ILAC, üniversite standartlarında olanaklara sahip büyük ve kurumsal bir okul olmasına rağmen öğrencilerine modern butik ...