TALK ENGLISH SCHOOLS- MIAMI

TALK ENGLISH SCHOOLS- MIAMI

1996 Yılında kurulan TALK English Schools dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere hizmet veren bir zincir dil okuludur. İngilizce öğrenmenin en iyi yolunun sınıf içerisinde ve dışında Amerikan kültürünün içine tümüyle dahil olmak olduğu inancını taşıyan okul, bunu geniş kurs programları yelpazesi ve öğrencilere yeni kentleri keşfetme olanağı sağlayan heyecan verici etkinlik takvimi ile sunar. Tüm ülke ve kültürlerden bireyler arası iletişim, anlayış, iş birliği ve saygının var olduğu bir dünya yaratmak misyonunu taşıyan okul; akademik, kültürel ve sosyal aktiviteler ile bütünleşen, en etkili yöntem ve teknolojinin kullanıldığı bir dil eğitim merkezidir. Amerika’da 7 farklı şehirde şubesi bulunur. Bunlar, Atlanta, Aventura, Boston, Fort Lauderdale, Miami, Miami Beach ve San Francisco’dadır.

Okulun resmi Web Sitesi: https://www.talk.edu/tr/

Okulun Youtube tanıtım videosu : https://www.talk.edu/tr/

Bizim Miami videomuz: https://www.youtube.com/watch?v=KblVy7zT9lA

Okulun Konumu : 1390 Brickell Ave, Miami, FL 33131, Amerika Birleşik Devletleri

Neden Talk English Miami ?

Talk English’in Miami şubesini seçenler, hem bu şaşalı şehrin finans merkezinde yüksek binalar arasında eğitim alırken, hem de Miami’yi Miami yapan eşsiz sahil şeridinin keyfini sürebilecek. Ders dışında birçok etkinlik düzenleyen okul, verdiği ödevler ile de İngilizce öğrenmenizi okul dışına da taşıyor. Okul son teknoloji ile donatılmış olup, interaktif teknolojiden faydalanmaktadır. Ayrıca Amerika’nın yerel dil okuludur. Yani bütün şubeleri Amerika’dadır. Okulları her zaman merkezi lokasyonlardadır. Toplu taşımalara oldukça yakındadır.

Talk Miami

Miami, yazın hiç bitmediği;okyanus, kum, güneş ile beraber eğitim almak isteyen öğrencilerin ilk tercih notasıdır. Kilometrelerce uzanan sahil şeridi, turkuaz rengi okyanusu ve sörfçüler ile dünyaca ünlü bir şehirdir. Küba kültürünü de benimseyebileceğiniz Miami’nin her köşesinde Latin müzik ve lezzetli yemeklerin kokusunu bulabilirsiniz. Miami’den Bahamalar için cruise’a katılabilirler.

Talk Miami şubesi 2009 yılında Miami’nin kalbi Brickell Avenue’de PBB Binasında eğitim vermeye başlamıştır. Finans merkezinde bunun bu yer yüksek binaların, bankaların,rezidans ve otellerin bir arada bulunduğu bir bölgedir. Miami’de bulunan üst düzey kişilerin, iş adamlarının, oyuncuların, sosyetenin günlerini geçirdikleri yerde siz de eğitim alabilirsiniz.

Okul modern tasarlanmış olup 9 tane büyük sınıfı bulunmaktadır. Son teknoloji ile döşenmiş eğitim alanları mevcuttur. Okul konumu Miami Downtown merkezine araba ile sadece 5 dk’lık uzaklıkta bulunup toplu taşımaya erişim oldukça kolay ve yakındır. Okul içerisinde ücretsiz WI-FI erişimi bulunmaktadır.

Okulun konumu : 1390 Brickell Ave, Miami, FL 33131, Amerika Birleşik Devletleri

Konaklama İmkanları

Ali Yanı Konaklama: Öğrencilerin Amerikan kültürünü ve hayatını en güzel şekilde yaşamaları için aile yanı konaklamalar dikkatle seçilirler. Öğrenciler tercihleri doğrultusunda aile ile kahvaltı ya da kahvaltı ve akşam yemeği seçeneklerinden faydalanabilirler. Okula uzaklıkları otalama 30-45 dk’lık mesafededir.

Yurt Konaklamaları: Talk Miami okulumuzun 3 farklı yurt konaklaması mevcuttur. Bunlar öğrencilerin isteğine göre seçenek sunulmaktadır. Yurtlar tek kişilik ya da çift kişilik olup, ortak ya da oda içi banyo şeklindedir. Kimisinde yüzme havuzu ve spor salonu bulunmaktadır. Okula mesafesi seçeceğiniz yurda göre 5 ile 20 dk’lık yürüme mesafesinde ya da metro durağına 2 dk’lık mesafede olacaktır.

SUNULAN İNGİLİZCE PROGRAMLAR:

  • Part Time Genel İngilizce Haftada 16 Ders
  • Genel İngilizce – Haftada 18 Ders
  • Yoğun İngilizce- Haftada 22 Ders
  • TOEFL Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
  • Bire Bir Dersler – Katılmak için en az Başlangıç Seviye İngilizce gereklidir.
  • Profesyonel Aktivite Gelişimi- Haftada 22 ders

AKREDİTASYONLAR:

Talk okulları her yıl sürekli olarak kontrol edilmekte ve otoriteler tarafından tam puan almaktadır. Okul her anlamda sürekli olarak kendini geliştirmeye ve öğrencilerine kusursuz bir deneyim yaşatmayı hedeflediği için her adımına ve yapılacak her programa dikkat etmektedir. O yüzden Talk English Schools a gelen bir öğrenci gönül rahatlığı ile güzel bir eğitim alacağını bilir. Bunun dışında ise kültür ve okul tarafından düzenlenen aktiviteler ile kendisini her anlamda geliştirmeye açık olmalıdır.

TALK dil okullarının ABD’de ACCET (Acrediting Coincil for Continuing Education & Training) ile akreditasyonu bulunmaktadır.

accet

Ayrıca NAFSA (National of Foreign Student Advisers), IELTS, ATD (Association for Talent Development), TESOL, UNISTUDY USA gibi kurumlara da üyeliği bulunmaktadır.

İPUÇLARI:

  • Genel İngilizce programı sadece turist vizesi olan öğrenciler içindir ve maksimum 12 hafta eğitim alabilir. Öğrenci vizesi F1 ile bu programa başvuru yapılamaz.
  • Yarı yoğun / Yoğun İngilizce programları sadece öğrenci vizesi F1 sahibi öğrenciler içindir. Turist vizesi ile bu programlara başvuru yapılamaz.
  • SAĞLIK SİGORTASI : ABD’ye girerken sağlık sigortasına ihtiyacınız olmasa da, öğrenci sağlık sigortası olmadan eğitime başlayamaz yani mutlaka bir sağlık sigortanız yaptırılması gerek.

Okulun resmi Web Sitesi: https://www.talk.edu/tr/

Okulun Youtube tanıtım videosu : https://www.talk.edu/tr/

Okulun İnstagram adresi: https://www.instagram.com/talkenglishschools/

Bizim Miami videomuz: https://www.youtube.com/watch?v=KblVy7zT9lA

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

 

İlginizi çekebilir..

C:\Users\Lenovo\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\lsi---language-studies-international-paris_14576973171906.jpg

LSI Paris

Fransa Avrupa’nın en gelişmiş ve en köklü tarihe sahip ülkelerinden biridir. Fransa’nın Avrupa ve dünya tarihindeki önemi ve bir kültür olarak etkisinin gelişimiyle Fransızca da ...