Stafford House Calgary Yaz Okulu

Stafford House Detaylı Bilgiler | Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim ...

STAFFORD HOUSE

Stafford House Detaylı Bilgiler | Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim ...

20 yıldan uzun süredir bir deneyime sahip olan Stafford Hose dil okulları, dünyanın birçok yerinden öğrenciye eğitimler verir. 18 lokasyondan fazla merkeze sahip olan okulumuzun İngiltere, ABD ve Kanada’da şubeleri vardır. Bu şubelerde kendi binalarında ya da üniversite kampüslerinde faaliyettedir. Bunlar şehir merkezi, şehir merkezine yakın yerler, sahile yakın yerler gibi her zaman ideal lokasyonlardadır.

Özellikle yaz okullarıyla da ön plana çıkan Stafford House İngilizce öğretirken öğrencilere fazla sayıda aktiviteler de sunar. Öğrencini mutluluk, refah ve güvenliği her zaman ön plandadır. British Council akreditasyonu ve English UK üyeliğine sahiptir.

Neden Stafford House?

20 yıllık tecrübe

Farklı ülkelerde isteğe uygun fazlaca lokasyon seçeneği

Eğitim sunduğu merkezlerdeki modern olanaklar

Akreditasyonları

Eğitim kalitesi

Güvenli konaklama

STAFFORD HOUSE-YAZ OKULLARI-CALGARY

Calgary 15. Kış Olimpiyatlarına ev sahipliği yapmış Rocky dağlarının eteğinde yer alan Kanada’nın en önemli ikinci ekonomi şehridir. Nüfusu 1 milyonun altındadır. Calgary güvenli, modern ve arkadaş canlısı insanlara sahip bir şehirdir.

Okulun konumu Calgary Merkez Kütüphanesine oldukça yakındır ki burası en büyük merkezlerden biridir içinde spor kompleksi, tiyatro, alışveriş merkezi bulunur. 12-17 yaş arası öğrencileri grup halinde kabul eder. Burası modern materyallerle donatılmıştır. İnteraktif tahtalara sahiptir. Havalimanından uzaklığı 30 dakikadır.

Konaklama

Tam pansiyon aile yanı konaklama sunar. Odalar 2 kişiliktir. Pazartesinden cumaya sıcak öğle yemeği de verilir. Bu aileler okula toplu taşımayla 30-35 dakika uzaklıktadır.

Yemeklerde öğrenci vejetaryen ise bunu bildirmesi yeterlidir. Protein açısından zengin yiyecekler öğrenciye sunulur. Yemeklerde her gün taze meyveler ve yoğurt bulunur. Öğrenci tam gün bir geziye katılıyorsa öğle yemeği yanına paket olarak verilir.

Aktiviteler

Yarım günlük gezileri arasında Calgary Tower, Saddle Dome, lasertag, Science Center, Calgary

Hayvanat Bahçesi gibi yerler yer alır. Tam gün gezilerde Banff National Park, Rocky Mountains, Drumheller ve Badland vardır. Aktivite programları da öğrencinin sosyalleşmesi açısından önemlidir ve bu aktiviteler partiler, akşam yemekleri, workshoplar, yarışmalar, oyunlardır.

Neler sağlar?

Haftada 15 saat İngilizce eğitimi

Aile yanı konaklama

1 tam ve 1 yarım gün geziler

2 akşam aktivitesi

Ulaşım kartı

Okulun bröşürü https://www.studyholidays.com/ugc-1/2/10/0/stafford_house_summer_brochure.pdf

Okulun sitesi https://www.studyholidays.com/locations/canada/calgary.htm

Okulun Diğer Merkezleri

Klasik yaz okulları programlarını bu merkezlerde verir:

İngilizce eğitiminin yanında ekstradan bir hobi ya da uzmanlık edinmek isteyen öğrencilere farklı programlar da sunar. İngilizce eğitimi dışında haftada 9 saat bu aktivitelere ayrılmıştır.

Macera Aktiviteleri Programı: Su sporları, at binicilik, tırmanma gibi aktiviteleri olan bu program izcilik kampına benzetilebilir ve Oakham şehrinde eğitim verir.

Drama: Sahne sanatları eğitimine yoğunlaşan bu programda öğrenci Malvern ya da Woodcote merkezinde eğitim alabilir.

Yelken: Öğrenci yelken sporuyla ilgilenir ve bunun sonunda uluslararası geçerliliği olan bir sertifika alır. Dover College’ta eğitim verilir.

Sanat: Malvern’de eğitim veren bu programda öğrenci sanat dallarıyla ilgilenir. Portfolyo hazırlamak bunları galerilerde diğer öğrencilere sunar.

Rugby: Oakham’da eğitim verir.

Tenis: Malvern’de eğitim verilir.

Basketbol: Canterbury’de eğitim verilir.

 

İlginizi çekebilir..

C:\Users\pro2000\Desktop\Dublin_School_Exterior_Students _01.jpg

EUROCENTRES DUBLIN

EUROCENTRES DUBLIN Eurocentres, 1948’de, öğrenmeyi zenginleştirerek, kişisel bir deneyim haline getirmenin bir yolu olarak kuruldu. O zamandan beri, Avrupa, ABD ve Kanada’daki okulların yanı sıra ...