ST. Giles Yaz Okulu Los Angeles

Universal Studios Hollywood Los Angeles - Tur ve Bilet ...

St Giles International

St. Giles dünyanın 100 farklı ülkesinden 10 binden fazla öğrencisi olan yaklaşık 65 senelik bir okuldur. 65 yıldır birçok farklı yaş grubu ve milletten öğrencilere ev sahipliği yapar. İlk dil okulunu İngiltere’nin Brighton şehrinde açan St. Giles şu an Kanada, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde birçok farklı şehirde eğitim vermektedir. St. Giles birçok programda eğitim verir bunlardan bazıları Genel İngilizce, TOEFL, IELTS Sınav Hazırlık kursları, CELTA gibi eğitimlerdir. Yaz okulları yani Junior programlarıyla da dikkat çeker.

Öğrenci odaklı eğitim hizmeti; anadili İngilizce olan, sertifika sahibi öğretmenleri; yüksek kalitesi ve öğrenci çeşitliliği ile oldukça ön plandadır.

Akreditasyonlar

İngiltere’de British Council akreditasyonu; ABD’de CEA, Kanada’da ise Languages Canada akreditasyonu vardır. Bunlar bu ülkelerdeki kalite standartlarını kontrol eden bağımsız kurumlardır. İngiltere merkezi English UK, ABD merkezleri AAIEP üyesidir.

Neden St. Giles?

Akreditasyonları

Öğrenci çeşitliliği

65 yıllık tecrübesi

Birden fazla lokasyonda standardın üstünde eğitim vermesi

Modern materyalleri

Güvenli ve özenle seçilmiş konaklamaları

Yaz okulu programları neleri içerir?

Haftada 20 ders İngilizce

Üniversite ya da bağımsız okulların kampüsünde konaklama

Yemekler

24 saat gözetim ve destek

En az 2 tam gün ve 1 yarım gün etkinlik ve gezi

Gün içinde ya da akşamları organize edilen sosyal aktiviteler

Havaalanı transferleri

Ders materyalleri ve katılım sertifikası

ST GILES-LOS ANGELES

Amerika İngilizce öğrenebilmek için en doğru destinasyonlardan biridir. Öğrenci buranın kültürüne aşina olurken aynı zamanda da birçok farklı kültüre de tanıklık edecektir. Amerika uzak bir lokasyon olmasından kaynaklı öğrenciye ekstradan bir özgüven kazandıracaktır.

Los Angeles Uçak Biletleri | Türk Hava Yolları ® | Şehir Rehberi

Batı yakasında yer alan Los Angeles öğrenciye harika imkanlar sunar. California’nın harika sahillerinin tadını çıkarırken muhteşem bir eğitim dönemi sizi bekliyor! Eğitim California State University kampüsünde verilmektedir. Şehrin kuzeyinde yer alan bu kampüs öğrenciye modern bir eğitim sistemiyle eğitir. Şehir merkezine çok yakındır.

Lawsuit Filed Alleging California State University Students at 21 ...

**Öğrenci Yoğun İngilizce, İngilizce ve Sahne Sanatları, İngilizce ve Üniversite Çalışmaları programını ya da ekstradan yazma ve konuşma eğitimlerini de alabilir.

10-17 yaş arası çocukları kabul eder. 15 öğrenciye bir öğretmen düşerken, 15 öğrenciye 1 lider düşmektedir. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

Konaklama

https://www.stgiles-international.com/images/gallery/los_angeles/Los-Angeles-Bedroom-2.jpg

Öğrenci iki kişilik odalarda yurt konaklamasında kalır. Her iki öğrenci bir banyo kullanır. Haftada bir çamaşır yıkanabilir. Odalarda internet vardır. 24 saat gözetim ve destek hizmeti verilir.

Aktiviteler

https://www.stgiles-international.com/images/gallery/los_angeles/LA_Juniors_195.jpg https://www.stgiles-international.com/images/gallery/los_angeles/20150708_StGilesSanDiego-600.jpg

2 tam, 3 yarım gün gezi sunar. Bu geziler arasında Disneyland, Universal Studios, Hollywood, Santa Monica yer alır. Akşam ve öğleden sonra aktiviteleri de öğrenci için önceden organize edilmiştir. Bunlara örnek olarak spor aktiviteleri, film geceleri, karaoke partileri, bowling verilebilir.

Öğrencinin 1 haftası nasıl geçer?

7.30’da uyanan öğrenci 8.00’de kahvaltıya başlar. 9.00-13.00 arası ders vardır. Daha sonra öğle yemeği 14.00’a dek sürer. Bu saatten 18:00’a kadar çeşitli aktiviteler yapılır ve akşam yemeği yenir. Daha sonra akşam etkinlikleri düzenlenir ve gün 10.00’da biter Hafta sonlarıysa gezilere ayrılmıştır. Aşağıda Los Angeles için örnek bir aktivite programı bulabilirsiniz.

Universal Studios Hollywood Los Angeles - Tur ve Bilet ... Disneyland - Wikipedia

 

İlginizi çekebilir..

CHICAGOX

STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL

STAFFORD HOUSE INTERNATIONAL Stafford House International, genel, akademik ve profesyonel amaçlar için kurslar sunan dünyanın en ünlü ve büyük Dil Okulu zincirlerinden birisidir. Stafford House ...