ST GILES INTERNATIONAL – LONDRA HIGHGATE

https://www.stgiles-international.com/images/gallery/london_highgate/Highgate_227%20-%20Copy.jpg

ST GILES INTERNATIONAL – LONDRA HIGHGATE

Her yıl 100’den fazla ülkeden yaklaşık 10.000 öğrenci dil ve öğrenme ihtiyaçları için St Giles’ı seçiyor. 1955 yılında kurulan şirket, her yaştan, her ihtiyaca ve dünyanın dört bir yanından gelen kişilere eğitimde mükemmellik sağlamada 65 yıllık deneyim sunuyor.

St Giles’in kurucusu Paul Lindsay, “Uzun zaman önce kurulduk, ancak tüm St Giles merkezlerinin bugün canlı ve genç, güçlü canlı öğretmenler ve idari personel ile birlikte görünmesinden çok memnunum. Her ne kadar en yeni elektronik ekipmanlara, sınıflardaki interaktif beyaz tahtalara, kendi kendine erişim merkezlerine, yeni dijital Dil Laboratuarlarına sahip olsak da, iyi öğretimin önemini göz ardı etmedik. Bu nedenle öğrencinin ihtiyaçlarını en öncelikli duruma getirmek önceliğimiz. Yüksek standartlarımız ve itibarımızla gurur duyma hakkına sahibiz. Mark Lindsay ve tüm harika personelimizin büyük kredisi St Giles 65. yıldönümünü kutluyor. Çok daha fazla yıldönümünü bekliyoruz! ” Açıklamasıyla eğitime verdiği önemi ve eğitim sektöründeki öncülüğünü gözler önüne seriyor.

St Giles London Highgate, öğrencilere başkentin merkezine sadece kısa bir mesafede, güzel, yeşil bir Kuzey Londra bölgesinde eğitim alma fırsatı sunuyor. Okul banliyöde güzel bir binada yer almaktadır ve Highgate, Londra’nın merkezine metroyla sadece 20 dakika uzaklıkta mükemmel ulaşım bağlantılarına sahiptir. Yerel spor, alışveriş ve eğlence tesisleri mükemmeldir ve konaklama otobüs ya da metro ile ortalama 15-45 dakika uzaklıktadır.

Kendi sessiz İngiliz bahçesiyle çevrili St Giles London Highgate, huzurlu ve odaklanmış bir yer arayan öğrenciler için idealdir. Konuksever okul, rahat bir atmosferi kaliteli öğretim ve mükemmel akademik standartlarla birleştirir.

Focus On Highgate: Why this north west suburb has been the garden ...

ST GILES INTERNATIONAL Internet Sitesi: https://www.stgiles-international.com/english-language-schools/uk/london-highgate

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/fmZjtbGMBMotP1u68

ST GILES INTERNATIONAL YouTube Londra Highgate Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=1lNEsUVNmbw&feature=emb_title

Öğrencimiz Youtuber Enes Kasap St Giles Okul Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=y0d-DlvGlCc

Neden St Giles International? Neden LONDRA HIGHGATE?

London Highgate en yaygın kabul gören ve kabul edilen ilk öğretmen eğitimi yeterliliklerinden biri olan Cambridge CELTA’yı da sunmaktadır. Bir aylık yoğun kurs, katılımcıları İngilizce dil öğretiminde kariyerlerine başlamak üzere donatmak için teori ve pratiği birleştirir. Cambridge CELTA, 12 hafta süren yarı zamanlı bir kurs olarak da mevcuttur. Ayrıca, hem dil becerileri hem de metodoloji üzerinde çalışmak isteyen anadili İngilizce olmayan öğretmenleri uygulamayı amaçlayan St Giles İngilizce Öğretmenleri kursunu yürütür.

 • 340 kişilik kapasiteye sahip okulumuzda yaş ortalaması 25 ‘tir. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Öğrenci kapasitesi yüksek olan okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Londra merkeze yakın olup Londra ‘nın kalabalığından uzak durmak isteyenler için oldukça ideal bir seçimdir.
 • Okulumuzun kendine ait açık piknik alanı bulunur, öğrencilerin sosyalleşmeleri için sık sık piknikler düzenlenir.
 • Aile yanı konaklamaları Londra Merkeze göre daha yakındır. Ortalama olarak otobüsle 15- 45 dakika sürebilmektedir.
 • Türk öğrenci sayısı açısından Merkez okula göre çok daha azdır.
 • 14-18 yaş aralığı için yaz kampları sunar.
 • Okulumuzun memnuniyet oranı yüksektir ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur
 • Okulumuzun Teacher Training programları mevcuttur. (CELTA)

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz.

St Giles London Highgate, Londra’nın merkezine metroyla sadece 15 dakika uzaklıktadır ve okul huzurlu bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Aile yanında konaklamalar genellikle otobüs veya metro ile 15 ila 45 dakika uzaklıktadır. Bazıları yürüme mesafesindedir. Ayrıca öğrencilerin kendi yemeklerini ve çamaşırlarını yapabilecekleri mutfaklı bir Aile Yanı Konaklama seçeneği de sunulur.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir.

Londra Highgate’ta eğitim alan öğrenciler için 3 farklı yurt konaklama seçeneği vardır. Okula yaklaşık 15-20 dakikalık otobüs mesafesindedir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler Platinum English Courses
 • General İngilizce + İs İngilizcesi
 • Pathway Programı
 • Teacher Training (Cambridge CELTA)

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

St Giles International Languages okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

https://www.stgiles-international.com/images/gallery/london_highgate/Gallery-1.jpg

https://www.stgiles-international.com/images/gallery/london_highgate/Gallery-10.jpg

https://www.stgiles-international.com/images/gallery/london_highgate/Gallery-6.jpg https://www.stgiles-international.com/images/gallery/london_highgate/Highgate_009_small.jpg https://www.stgiles-international.com/images/gallery/london_highgate/Highgate_030_small.jpg https://www.stgiles-international.com/images/gallery/london_highgate/Highgate_227%20-%20Copy.jpg

 

İlginizi çekebilir..

https://www.elischools.com/wp-content/uploads/2018/07/14_edited.jpg

ELI Drogheda Yaz Okulu

ELI SCHOOLS İrlanda’da Dublin ve Drogheda olmak üzere iki farklı lokasyonda eğitim veren ELI butik bir okuldur. Dünyanın her yerinden gelen öğrencilere yüksek kalitede İngilizce ...