ST GILES INTERNATIONAL –EASTBOURNE

Eastbourne Dil Okulları

ST GILES INTERNATIONAL –EASTBOURNE

Her yıl 100’den fazla ülkeden yaklaşık 10.000 öğrenci dil ve öğrenme ihtiyaçları için St Giles’ı seçiyor. 1955 yılında kurulan şirket, her yaştan, her ihtiyaca ve dünyanın dört bir yanından gelen kişilere eğitimde mükemmellik sağlamada 65 yıllık deneyim sunuyor.

St Giles’in kurucusu Paul Lindsay, “Uzun zaman önce kurulduk, ancak tüm St Giles merkezlerinin bugün canlı ve genç, güçlü canlı öğretmenler ve idari personel ile birlikte görünmesinden çok memnunum. Her ne kadar en yeni elektronik ekipmanlara, sınıflardaki interaktif beyaz tahtalara, kendi kendine erişim merkezlerine, yeni dijital Dil Laboratuvarlarına sahip olsak da, iyi öğretimin önemini göz ardı etmedik, bu nedenle öğrencinin ihtiyaçlarını en öncelikli duruma getirmek önceliğimiz. Yüksek standartlarımız ve itibarımızla gurur duyma hakkına sahibiz. Mark Lindsay ve tüm harika personelimizin büyük kredisi St Giles 65. yıldönümünü kutluyor. Çok daha fazla yıldönümünü bekliyoruz! ” Açıklamasıyla eğitime verdiği önemi ve eğitim sektöründeki öncülüğünü gözler önüne seriyor.

St Giles Eastbourne, şehir merkezine sadece 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde ve plaja sadece birkaç dakika uzaklıkta güzel bir binada hizmet veren küçük, samimi bir İngilizce okuludur. Okul binası, dışarıda dinlenmek için ödüllü bahçeler ve verandalarla çevrilidir.

Eastbourne, sadece 90.000 nüfusu ile Güney kıyısında samimi bir şehirdir. Küçük, güvenli ve keşfetmesi kolay. Kasabanın İngiltere’nin en güneşli olma konusundaki ünü yılda 4 milyondan fazla ziyaretçi çekiyor. İngilizce okulumuz daha kişisel bir öğrenme deneyimi arayan öğrenciler veya ilk kez yurtdışına giden genç öğrenciler için idealdir.

Eastbourne Dil Okulları

ST GILES INTERNATIONAL Internet Sitesi: https://www.stgiles-international.com/english-language-schools/uk/eastbourne

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/E5DCw9FJQ4HUF39e6

ST GILES INTERNATIONAL YouTube Eastbourne Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=CveGAgOWsZI&feature=emb_title

Öğrencimiz Youtuber Enes Kasap St Giles Okul Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=y0d-DlvGlCc

Neden St Giles International? Neden EASTBOURNE?

 • 300 kişilik kapasiteye sahip okulumuzda yaş ortalaması 21‘dir. Sınıflar maksimum 12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Öğrenci kapasitesi yüksek olan okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Londra merkeze trenle 1,5 saatlik yakınlıktadır , Londra ‘nın kalabalığından uzak durmak isteyenler için oldukça ideal bir seçimdir.
 • St Giles Eastbourne, şehir merkezine sadece 5-10 dakikalık yürüme mesafesinde ve plaja sadece birkaç dakika uzaklıkta güzel bir binada hizmet veren küçük, samimi bir İngilizce okuludur. Okul binası, dışarıda dinlenmek için ödüllü bahçeler ve verandalarla çevrilidir.
 • Sahil kasabası olan Eastbourne , küçük yerleşim yeri sevenler için oldukça uygundur, ılıman iklimi ile de yaz aylarında sıcaklıklar yüksektir.
 • Eastbourne Türk öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen bir lokasyon değildir, bu nedenle Türk sayısı sizin için önemliyse tercih sebebi olabilir.
 • Okulumuzun memnuniyet oranı yüksektir ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Seçeneklerin çoğu yürüme mesafesinde veya okuldan kısa bir otobüs yolculuğu mesafesindedir.

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz.

15-40 dakikalık uzaklıkta aile yanı konaklamalar bulunur,

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir.

Tüm yıl boyunca açık olan Thompson Homes Residence, en-suite banyolu ve mutfaklı şık tek kişilik odalar sunmaktadır. Bu rezidans, okul ve deniz kıyısının hemen yakınında ve şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde elverişli bir konuma sahiptir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler Platinum English Courses
 • Genel İngilizce + İs İngilizcesi
 • Pathway Programı
 • Teacher Training (Cambridge CELTA)

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

St Giles International Languages okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

St. Giles International Eastbourne | GlobalVizyon

St Giles International Eastbourne Dil Okulu | Değerlendirme St Giles Eastbourne | İngilizce Dil Kursu | Yurtdışında Dil Eğitimi

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin