ST. Giles Brighton

St Giles International

St. Giles dünyanın 100 farklı ülkesinden 10 binden fazla öğrencisi olan yaklaşık 65 senelik bir okuldur. 65 yıldır birçok farklı yaş grubu ve milletten öğrenciye ev sahipliği yapar. İlk dil okulunu İngiltere’nin Brighton şehrinde açan St. Giles şu an Kanada, İngiltere ve Amerika Birleşik Devletleri’nde birçok farklı şehirde eğitim vermektedir. St. Giles birçok programda eğitim verir bunlardan bazıları Genel İngilizce, TOEFL, IELTS Sınav Hazırlık kursları, CELTA gibi eğitimlerdir. Yaz okulları yani Junior programlarıyla da dikkat çeker.

Öğrenci odaklı eğitim hizmeti; anadili İngilizce olan, sertifika sahibi öğretmenleri; yüksek kalitesi ve öğrenci çeşitliliği ile oldukça ön plandadır.

Akreditasyonlar

İngiltere’de British Council akreditasyonu; ABD’de CEA, Kanada’da ise Languages Canada akreditasyonu vardır. Bunlar bu ülkelerdeki kalite standartlarını kontrol eden bağımsız kurumlardır. İngiltere merkezi English UK, ABD merkezleri AAIEP üyesidir.

Neden St. Giles?

Akreditasyonları

Öğrenci çeşitliliği

65 yıllık tecrübesi

Birden fazla lokasyonda standardın üstünde eğitim vermesi

Modern materyalleri

Güvenli ve özenle seçilmiş konaklamaları

Yaz okulu programları neleri içerir?

Haftada 20 ders İngilizce

Üniversite ya da bağımsız okulların kampüsünde konaklama

Yemekler

24 saat gözetim ve destek

En az 2 tam gün ve 1 yarım gün etkinlik ve gezi

Gün içinde ya da akşamları organize edilen sosyal aktiviteler

Havaalanı transferleri

Ders materyalleri ve katılım sertifikası

ST GILES-BRIGHTON

Explore Brighton, the Pier and the Royal Pavilion | VisitBritain

İngiltere’nin güneyinde yer alır. Eğitim Brighton Üniversitesi kampüsünde verilir. Eğitim verilen kampüs Varley Park Kampüsüdür. Burada spor alanları ve havuz mevcuttur. South Downs Milli Parkının yanında yer alır. Brighton’un kalbindedir. Londra ve Cambridge’e oldukça yakındır. Hem tatil hem eğitim arayan öğrenciler için uygun bir lokasyondur. Londra’daki eğlence Brighton’da da vardır sadece Brighton biraz daha küçüktür.

LinguaCompass | University of Brighton

13-17 yaş arası çocukları kabul eder. 20 öğrenciye bir öğretmen düşerken, 15 öğrenciye 1 lider düşmektedir. Sınıflar maksimum 15 kişiliktir.

Konaklama

Öğrenci tek kişilik odalarda yurt konaklamasında kalır. Her beş öğrenci bir banyo kullanır. Haftada bir çamaşır yıkanabilir. Odalarda internet vardır. 24 saat gözetim ve destek hizmeti verilir. Plaja oldukça yakındır.

Aktiviteler

2 tam, 3 yarım gün gezi sunar. Bu geziler arasında Londra, Cambridge, Lewes, Seven Sisters National Park da yer alır. Akşam ve öğleden sonra aktiviteleri de öğrenci için önceden organize edilmiştir. Bunlara örnek olarak spor aktiviteleri, film geceleri, karaoke partileri, bowling verilebilir.

Öğrencinin 1 haftası nasıl geçer?

7.30’ta uyanan öğrenci 8.00’de kahvaltıya başlar. 9.00-13.00 arası ders vardır. Daha sonra öğle yemeği 14.00’e dek sürer. Bu saatten 18:00’e kadar çeşitli aktiviteler yapılır ve akşam yemeği yenir. Daha sonra akşam etkinlikleri düzenlenir ve gün 10.00’da biter Hafta sonlarıysa gezilere ayrılmıştır.

 

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri