SPRACHCAFFE

C:\Users\Hp\Desktop\la-hollywood-sign1-angela-700x444-915ac82a.jpg

C:\Users\Hp\Desktop\4e5ec9812cde00a99d3e569ea6e9b9bf.png

SPRACHCAFFE

Sprachcaffe Languages ​​Plus ,7 farklı dil seçeneği sunan 30 dil okulunun birliğidir . Sprachcaffe 1983 yılında Alberto ve Marcello Sarno adlı iki kardeş tarafından Almanya’nın Franfurt şehrinde kurulmuştur. 2011 yılında Sprachcaffe dil okulu ağını, Japon dil zinciri GEOS’un satın alarak okul sayısını artırmıştır. Sprachcaffe 2016 yılında köklü bir Alman yurtdışı eğitim kurumu olan iST’yi satın aldı.

Sprachcaffe ülkede dil kursları sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Sprachcaffe’nin en önemli misyonu öğrencilerin 2.bir dil konuşmasını sağlamaktır.  Sprachcaffe şu anda İngilizce , Fransızca , Almanca , İtalyanca , İspanyolca , Çince ve Arapça dillerinde eğitim veren okullara sahiptir . Sprachcaffe’nin bir diğer misyonu ise iş hayatında mesleki İngilizceye ihtiyacı olan öğrencilere ve çalışanlara dil eğitimi sağlamaktır.

Neden Sprachcaffe Dil Okulu – Neden Los Angeles?

C:\Users\Hp\Desktop\los-angeles-city-english-students-03-3e35cd23.jpg C:\Users\Hp\Desktop\la-santa-monica-pier2-route66-angela-700x444-ff2e671c.jpg

C:\Users\Hp\Desktop\la-santa-monica-beach2-angela-700x444-20f7b056.jpg C:\Users\Hp\Desktop\la-hollywood-sign1-angela-700x444-915ac82a.jpg

 • 20 yılı aşkın yurtdışı eğitim deneyimi
 • 1 organizasyon – 30’un üzerinde destinasyon – 7 farklı dil
 • Çekici çevrelerde kaliteli dil okulları
 • En son eğitim metotları
 • Yardımsever ve arkadaş canlısı çalışanlar
 • Az sınıf mevcudu
 • Uygun konaklama seçenekleri
 • İlgi çekici ve çeşitli ders dışı aktiviteler
 • Güçlü iletişim ağı
 • Paranızın değeri!

Eğer profesyonel yaşamınız veya kişisel tercihiniz sebebiyle yabancı dil öğrenmek istiyorsanız, kaliteli bir dil kursu bulabileceğiniz Sprachcaffe’ye hoşgeldiniz! 25 yıllık tecrübesiyle canlı ders metodunu geliştirmekte ve en son dilbilim metotları eğitiminin parçasını oluşturmaktadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ile öğrencilerinin gerçekten ne istediklerini çok iyi anlamakta. Kurs boyunca, öğrencilerini nasıl motive etmesi gerektiğini ve hedeflerine nasıl kolay ve etkili bir şekilde ulaşmaları gerektiğini biliyorlar.

Los Angeles gerçekten her şeye sahip bir şehir! Büyüleyici kültür, siteler, turistik yerler, restoranlar, alışveriş fırsatları ve dünyanın her yerinden insanları çeken harika hava koşulları bolluğu var. Ziyaretçiler, Hollywood, Beverly Hills, Hermosa Plajı, Laguna Plajı, Rodeo Drive, Melrose Caddesi, Dodger Stadyumu, Disneyland, Santa Monica, LA Stadyumu, Malibu ve Universal Stüdyoları gibi dünyaca ünlü yerleri ve diğer heyecan verici sıcak noktaları keşfedebilirler.

Los Angeles ayrıca dünyadaki başka hiçbir yerde bulunmayan ünlüler, yerliler ve turistler arasında eşsiz bir etkileşim sunar. Sokakların koşuşturmacasına sıkışacaksınız ve birkaç gün sonra tüm hayatınız boyunca orada yaşamış gibi hissedeceksiniz.

Los Angeles’taki İngilizce kurslarımızdan birine kaydolduğunuzda büyüleyici bir kültürü, harika yemekleri ve sonsuz alışveriş fırsatlarına sahip bir şehri keşfedeceksiniz. Biraz daha uzağa gitmeyi seviyorsanız, LA’yı çevreleyen bölge öğrencilere boş zamanlarında eğlenmek için sonsuz sayıda plaj, cazibe merkezi ve aktivite seçeneği sunar.

Okulumuz Torrance’nin Los Angeles eyaletinin en güvenli şehirlerinden birinde bulunmaktadır. Hermosa Plajı gibi birçok dünyaca ünlü cazibe merkezi bulunmaktadır.

Bölge Bilgilendirme Videsou; https://www.youtube.com/watch?v=bTvr_2v-0HI

Okuldaki Hizmetler

C:\Users\Hp\Desktop\img-6189-1024x768-02-c8c63b0d.jpg

Öğrenciler okul içerisinde ücretsiz wifi, öğrenci bilgisayarları, ders çalışma alanları, kafeterya, sınıflarda interaktif yazı tahtaları gibi birçok hizmetten yararlanabilirler. Öğrenciler Sprachcaffe’nin sunduğu farklı aktivite programları sayesinde boş vakitlerinizde dahi öğrenmeye devam ediyor olurlar.

Okulun web sitesi : https://www.sprachcaffe.com/

Okulun Youtube Sayfası : https://www.youtube.com/user/SprachcaffeLanguages

Okulun konumu : https://goo.gl/maps/KKFhAntiiFHsKSQ26

Okulun Türkiye İnstagram sayfası : sprachcaffeturkey
Okulun resmi İnstagram hesabı:
sprachcaffe

Konaklama

accommodation-homestay_0

 • Aile Yanı konaklama : Amerikalı bir aile yanında, tek ya da çift kişilik odalarda konaklama seçenekleri vardır. Okula ulaşım toplu taşıma ile 60 dakikaya kadar çıkabilir.

SUNULAN İNGİLİZCE PROGRAMLAR

C:\Users\Hp\Desktop\geos-costamesa-120607-0003-web1024x768-eeebe2fb.jpg

Los Angeles’taki Sprachcaffe, seçtiğiniz zaman diliminde öğrenme hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için motive edici ancak rahat bir ortam yaratmaya kendini adamıştır. Uzun yıllara dayanan öğretim deneyimimizin yanı sıra çağdaş konular üzerine geniş bir yelpazede öğretim yöntemleri ve materyal çizimleri sayesinde, öğrencileri derslerinin ilkinden son dakikalarına kadar kendilerini ifade etmelerini teşvik etmeye çalışıyor.

Öğrenciler eğitimden sonra İngilizcelerini LA çevresinde pratik yaparak da geliştirirler. Yeni ve heyecan verici bir ortamda olmak, öğrencilerin LA’da geçirdikleri boş zamanlarını eğlenceli kılar.

 • Standart Kurs: Haftada 20 ders (15 saat) alabileceğiniz, yıl boyunca katılım sağlanabilen tüm seviyelere yönelik programdır. Kurs süresi 1-52 hafta arasında olabilir. Ders süreleri 45 dakikadır. Dersler maksimum 15 kişilik sınıflarda yapılır.
 • Yoğun Kurs: Haftada 30 grup dersi vardır. Kurs süresi 1-52 hafta arasında olabilir. Ders süreleri 45 dakikadır ve maksimum 15 kişilik sınıflar mevcuttur.
 • Part-Time Kurs: Haftada 10 ders vardır. Ders süreleri 45 dakikadır ve maksimum 15 kişilik sınıflar mevcuttur. Öğrenciler tatillerini yaparken aynı zamanda İngilizcelerini de geliştirirler.
 • Sınav Hazırlık : İş ve akademik hayatında başarılı olmak için gereken İngilizce bilgisini alabileceğiniz bir eğitim programıdır. Dersler haftada 20 (standart) veya 30 (Intensive) saat şeklinde şeklindedir. Bu kursları IELTS & TOEFL sınavları için alabilirsiniz.

Akreditasyonları

Sprachcaffe dil okulları yetkili birçok kurum tarafından denetlenmiş ve akredite edilerek yüksek akademik standartlara eğitim verdiği her alanda mükemmel hizmet kalitesine uygun bulunmuştur. Sprachcaffe’nin hangi okulunu tercih ederseniz edin, yüksek kalitede, hem sınıf içerisinde hem okul içerisinde bir deneyim yaşarsınız.

Dil kurslarının yüksek kalitesini korumak için kendimiz tarafından geliştirilen detaylı değerlendirmeler uygulanır ve diğer kurumlar tarafından da düzenli olarak denetleniriz.

Sprachcaffe Languages PLUS daha iyi standartları garanti eden ortak amacı ve dil kursları kalitesi ile çeşitli yerel ve uluslararası kuruluşlarla ilişkilidir.

Dil okulu akreditesi veren kurumlar:

ISO (Uluslararası Standardizasyon Örgütü)
16 Ocak 2007’de Sprachcaffe Uluslararası ISO 9001:2000 sertifikasını aldı. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi dünya çapında 100’den fazla ülke arasında tanınan ve yaygın olarak kabul edilen uluslararası bir standarttır.
ISO 9001:2000 belgesi, iyi bir kalite sistemine sahip, müşterileri mutlu ve kendi organizasyonunun geleceğini doğru yönde götüren şirketlerin, ürün ve hizmetlerini en yüksek standartlarda olmasını sağlamasıyla tanınır.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_British_Council_Logo_2c_41e9ab926b.jpg

BRITISH COUNCIL
Tüm dünyada okullarda öğretim yöntemlerinin kalitesini güvence altına alan bir örgüttür. Derneğin üyeleri, gerekli standartları ve kaliteyi garanti etmek ve düzenli kontrolden geçmek zorundadırlar.
British Council tarafından tanınan okullarımız: Londra ve Brighton

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_alto_12354c0747.jpg

ALTO ( Dil Seyahat Kuruluşları Birliği)
Şu anda 40 farklı ülkeden 200’ün üzerinde kayıtlı dil okulu, seyahat acentesi ve kuruluş vardır. ALTO’nun temel amacı, kendi üyeleri arasında saygılı ve serbest rekabete imkan vermektir.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_fsdv_logo_2013_05a2fa893a.jpg

FDSV (Almanca Seyahat Acentalarının Meslek Birliği)
Alman organizasyonu uluslararası eğitim konusunda uzmanlaşmış şirketleri kontrol eder. Bu birliğin üyeleri, gerekli standartları ve düzenli kalite kontrollerini uygun hale getirmek zorundadırlar. Sadece bu gereksinimleri karşılayan ajanslar, bu örgüte üye olabilir.

ASILS (İkinci Dil Olarak İtalyan Okulları Birliği)
İtalya’da en büyük İtalyanca dil okullarını içerir. Özellikle, ASILS, eğitim sektöründe rekabet ortamının düzeyini ve Avrupa gereksinimleri ile nasıl ilişkili olduklarını kontrol eder.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_WYSET_6fa4655dd5.jpg

WYSE (Dünya Genç Öğrenci Eğitimi)
WYSE, 500’den fazla üyeden oluşan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur ve genç öğrenci seyahat ve uluslararası eğitim uzmanlarının küresel bir topluluğunu temsil eder.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_col-feltom-malta-logo_04_577894c128.png

FELTOM (Malta’da İngilizce Dil Öğretme Örgütleri Federasyonu)
Malta’da İngilizce dil okullarını temsil eden ulusal bir organizasyondur. Milli Eğitim Bakanlığı ve Malta Turizm Bakanlığı tarafından resmen tanınmaktadır. Gerekli tüm koşulları karşılamak ve kendi yüksek standartlarını korumak için düzenli olarak denetlenen sadece 17 okulu temsil eder. Malta’daki İngilizce okullarımızın ikisinin de üye olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_EDUK_Possml_000_8f8991daed.png

ENGLISH UK
2004 yılında kurulan, English UK’nin özel dil okulları, eğitim ortaklıkları, hayır kurumları, ileri eğitim kolejleri ve üniversiteler dahil 350’den fazla üyesi vardır. Tüm üyeleri, English UK ve British Council ile işbirliği içinde çalışır Accreditation UK Programı altında British Council tarafından akredite edilmiştir.

Sağlık Sigortası

ABD’ye girerken sağlık sigortası zorunlu olmasa da, sağlık sigortanız olmadan eğitim alamazsınız. Dolasıyla mutlaka bir sağlık sigortanız olmalı. Bu sağlık sigortasını dilerseniz ücret karşılığı okuldan dilerseniz özel sigorta acentalarından temin edebilirsiniz.

Ekstra Bilgiler

-Öncelikle ABD’de dil okuluna gidecekseniz vizeniz konsoloslukta yapacağınız yüz yüze olan bir görüşme ile anında sonuçlanıyor ve sonrasında vizeniz onaylandıysa pasaportunuz 3-5 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. Ancak vizenize ortalama olarak kurs başlangıç tarihinizden en az 1 ay öncesinde başvurmakta fayda var.

-ABD’de dil okuluna başvurduğunuzda size I-20 isimli bir belge gönderilir. Bu belgeyi bir nevi ABD vizesi gibi düşünebilirsiniz, gittikten sonrasında okul uzatma işlemlerinizi bu belge aracılığıyla rahatlıkla yapabilirsiniz.

-Bir başka önemli konu ise hangi vize türü ile hangi eğitimi alabileceğiniz. ABD’de Genel İngilizce Programlarına sadece turist vizesi (B1/B2) ile ve maksimum 12 hafta süreyle katılabilirsiniz. Eğer daha uzun süreli eğitim almak veya Yarı-Yoğun / Yoğun İngilizce Programlarına katılmak istiyorsanız eğitim vizesine (F1) başvurmanız gereklidir.

Dil okulu nedir? https://www.youtube.com/watch?v=zlzAJjvCAVE

Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar; https://www.youtube.com/watch?v=z6_8f61u3D8

 

 

 

İlginizi çekebilir..

https://english-malta.com/wp-content/uploads/2018/11/GSE-Malta-Dil-okulu-yurdumuzun-distan-gorunumu.jpg

GATEWAY SCHOOL OF ENGLISH

GATEWAY SCHOOL OF ENGLISH Gateway School of English GSE (Malta), 2002 yılında hareketli St Julians Körfezi bölgesine (St Julian’s Bay veya Spinola Körfezi’ne 12 ila ...