Sprachcaffe Paris

C:\Users\Lenovo\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Sprachcaffe.jpg

Fransa Avrupa’nın en gelişmiş ve en köklü tarihe sahip ülkelerinden biridir. Fransa’nın Avrupa ve dünya tarihindeki önemi ve bir kültür olarak etkisinin gelişimiyle Fransızca da dünya dilleri arasında önem kazanmıştır. Bu kapsamda birçok insan Fransızca’yı öğrenmek ya da halen var olan yetilerini geliştirmek için birkaç haftadan bir seneye uzanan ve içerik olarak çeşitlilik gösteren dil eğitimi programları için Fransa’ya giderler. Bahsettiğimiz programları Genel Fransızca, İş Fransızcası, Akademik Yıl Programı, Özel Programlar, Yaz Okulu ve Sınav Hazırlık Programları olarak sınıflandırabiliriz.

Genel Fransızca: Katılımcıların dilbilgisi, okuma, dinleme, konuşma ve yazma becerilerini geliştirmeye yöneliktir.

İş Fransızcası: İş hayatında gerekli olabilecek terimlerin yanı sıra yazışma, sunum, telefon görüşmesi ve rapor hazırlama teknikleri gibi becerilere yöneliktir. Bunlara ek olarak sadece tıp alanı için Tıbbi Fransızca kursları da mevcuttur.

Akademik Yıl Programı: 11 aya kadar uzayabilen uzun süreli Fransızca programlarıdır. Uzun süreleri kapsadığı için genellikle daha ekonomik bir program olduğunu söyleyebiliriz.

Özel Programlar: Fransızcayı aşçılık ve şarap kursu gibi eğitimlerle birleştiren programlardır.

Yaz Okulu: Yaz mevsiminde 8-18 yaş grubu katılımcılar içindir. Bu programlar Fransızca eğitimini toplu aktivite, eğlenceler, geziler ve spor aktiviteleriyle birleştirirler.

Sınav Hazırlık Programları: Fransızca yetilerini uluslararası geçerliliği olan bir sınavla belgelemek isteyen katılımcılara yöneliktir.

Fransa’nın sunduğu bu eğitim olanaklarından yaralanabileceğiniz, hepsi kendi içinde farklı tarihe ve kültüre sahip olan şehirleri ve bununla birlikte ünlü dil okullarını aşağıda inceleyelim:

Sprachcaffe Paris:

C:\Users\Lenovo\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\Sprachcaffe.jpg

1983 yılında kurulan Sprachcaffe dil okulu zincirinin Paris Şubesi’ne yürüyüş mesafesinde müzeler, oteller, restoranlar ve sayısız butik ve barlar bulunur. Dünyanın en romantik şehri Paris’in kalbinde yer alan okul, bütün çekiciliğiyle öğrencilerine her zaman kaliteli bir eğitim sunmuştur.

Sprachcaffe Paris Konum İçin Tıklayınız…

Paris Tanıtım Videosu İçin Tıklayınız…

Sprachcaffe Paris Tanıtım Videosu İçin Tıklayınız…

Neden Sprachcaffe?

Sprachcaffe öğrencilerine sunulan kişisel çalışmalar için kütüphane ve bilgisayar odası, ücretsiz WIFI, öğrenci salonları ve kafeteryası okul çekiciliğini arttırırken İngiltere, Malta, Fransa, Almanya, İtalya, İspanya, Amerika, Kanada, Küba, Çin, Fas gibi birçok ülkede 7 farklı dil eğitimi veren, şubeleri bulunan, zincir, seçkin bir dil okulu olması, verdiği profesyonel eğitimler, 35 yılı aşkın tecrübesi ve maksimum 12 kişilik derslikleri baz alındığında ücret-performans maksimizasyonu sağlayacağınız bir okul tercihi olacaktır.

Sprachcaffe Web Sitesi İçin Tıklayınız…

Sprachcaffe Youtube Sayfası İçin Tıklayınız…

Sprachcaffe Facebook Sayfası İçin Tıklayınız…

Sprachcaffe Instagram Sayfası İçin Tıklayınız…

Sprachcaffe Twitter Sayfası İçin Tıklayınız…

Konaklama alternatifleri:

-Aile Yanı Konaklama

sprachcaffe homestay

Şehir merkezine 30-45dklık mesafelerde seçkin ve güvenilir Fransa vatandaşı ailelerin yanında yapılan konaklamalar.

-Apart-Hotel

unnamed

Şehir merkezine yürüyüş mesafesi ya da 10-15 dklık otobüs mesafeleri arasında ortak paylaşımlı ya da kişisel öğrenci apartları gibi konaklama türleri öğrencilerin tercihine sunulmaktadır.

Sprachcaffe Paris, öğrencilerine;

-Genel Fransızca (Katılım için A2-C1 seviyesinde olmalısınız.)

– Sınav Hazırlık programları sunmaktadır.(DELF) (Katılım için B2-C2 seviyesinde olmalısınız.)

Dil programlarını sunmaktadır.

Sprachcaffe okullarının sahip olduğu akreditasyonlar ve üyelikler:

ISO, BRITISH COUNCIL, ALTO, FDSV, ASILS, WYSE, FELTOM, ENGLISH UK.

Diğer ortaklıklar: YEDAD, YEDAB, UED, TEAG, EDUDER

TIPS:

Bütün konaklamalar için kayıt oluşturduktan sonra iptal ya da değişiklik isterseniz bunu konaklama başlangıç tarihinize en geç 1.5-2 ay kala okula bildirmeniz gerekir. Aksi halde maddi kayıplara uğrayabilirsiniz.

Fransa’da dil eğitimi planlaması için yeşil pasaportlu öğrenciler 12 haftaya kadar vize başvurusu yapmadan eğitim alabilirler. Yeşil pasaportu olmayan öğrenciler ise vize işlemleri sırasında zorunlu olarak sağlık sigortası gösterilmelidir. Vize işlemleriniz için eğitime başlamayı planladığınız tarihe en geç 1.5 ay öncesinde harekete geçmelisiniz.

Yapacağınız sağlık sigortası genel olarak acil rahatsızlıkları kapsamaktadır. Göz, diş, estetik ya da kronik rahatsızlığınızdan kaynaklı yapacağınız hastane işlemlerinde ciddi maddi yükümlülüklerle karşılaşabilirsiniz.

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin