SPRACHCAFFE – NEW YORK

C:\Users\Hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\view-from-school-1024x768-22-721d2fe1.jpg

SPRACHCAFFE – NEW YORK

Sprachcaffe Languages ​​Plus , 7 farklı dil sunan 30 dil okulunun birliğidir . Sprachcaffe 1983 yılında Alberto ve Marcello Sarno adlı iki kardeş tarafından Almanya’nın Franfurt şehrinde kurulmuştur. 2011 yılında Sprachcaffe dil okulu ağını, Japon dil zinciri GEOS’un satın alarak okul sayısını artırmıştır. Sprachcaffe 2016 yılında köklü bir Alman yurtdışı eğitim kurumu olan iST’yi satın aldı.

Sprachcaffe ülkede dil kursları sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Sprachcaffe’nin en önemli misyonu öğrencilerin 2.bir dil konuşmasını sağlamaktır.  Sprachcaffe şu anda İngilizce , Fransızca , Almanca , İtalyanca , İspanyolca , Çince ve Arapça dillerinde eğitim veren okullara sahiptir . Sprachcaffe’nin bir diğer misyonu ise iş hayatında mesleki İngilizceye ihtiyacı olan öğrencilere ve çalışanlara dil eğitimi sağlamaktır.

Okulun web sitesi : https://www.sprachcaffe.com/

Youtube tanıtım videosu : https://www.youtube.com/watch?v=qcPVAz5Bvns
Okulun Türkiye İnstagram sayfası :
sprachcaffeturkey
Okulun resmi İnstagram hesabı:
sprachcaffe

Okulun New York tanıtım videosu : https://www.youtube.com/watch?v=7H17mG-nsew

Bizim New York videomuz : https://www.youtube.com/watch?v=_DRCqmQvr1A

Neden Sprachcaffe New York Okulu?

Sprachcaffe Dil Okulları’nda dil eğitimi almanız için birçok neden bulunmakta. Bunlardan bahsedecek olursak eğer ;

 • 20 yılı aşkın yurtdışı eğitim deneyimi
 • 1 organizasyon – 30’un üzerinde destinasyon – 7 farklı dil
 • Çekici çevrelerde kaliteli dil okulları
 • En son eğitim metotları
 • Yardımsever ve arkadaş canlısı çalışanlar
 • Az sınıf mevcudu
 • Uygun konaklama seçenekleri
 • İlgi çekici ve çeşitli ders dışı aktiviteler
 • Güçlü iletişim ağı
 • Paranızın değeri!

Eğer profesyonel yaşamınız veya kişisel tercihiniz sebebiyle yabancı dil öğrenmek istiyorsanız, kaliteli bir dil kursu bulabileceğiniz Sprachcaffe’ye hoşgeldiniz! 25 yıllık tecrübesiyle canlı ders metodunu geliştirmekte ve en son dilbilim metotları eğitiminin parçasını oluşturmaktadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ile öğrencilerinin gerçekten ne istediklerini çok iyi anlamakta. Kurs boyunca, öğrencilerini nasıl motive etmesi gerektiğini ve hedeflerine nasıl kolay ve etkili bir şekilde ulaşmaları gerektiğini biliyorlar.

Sprachcaffe’ye ait olan dil okulları

Sprachcaffe 30’un üzerinde dil okulu grubundan oluşmaktadır ve bunların çoğu Sprachcaffe’nindir. Bu öğrencilerine doğrudan ve kolay destek sağlar. Partner okulları da kaliteli okullar oluşturmaktadır.

Sprachcaffe her milletten insanın buluşma noktasıdır: İtalyan, Alman, İspanyol, Japon, Fransız, Rus… ortak bir dil öğrenerek, ev sahibi ülkeyi birlikte keşfederler.

Bu çokuluslu ortam öğrencilerine ülkenin dilini kullanma ve eğitim süreçlerine destek şansı verir.

SPRACHCAFFE NEW YORK:

New York, Amerika Birleşik Devletleri’nin en kalabalık şehri ve dünyanın en kalabalık metropolitan alanlarından New York metropolitan bölgesinin merkezidir.  Şehir; ticaret, finans, medya, sanat, moda, araştırma, teknoloji, eğitim ve eğlence sektöründe önemli katkı yaptığından dolayı küresel kent olarak anılmaktadır. Önemli bir uluslararası diplomasi merkezi olan kent, Birleşmiş Milletler Genel Merkezine ev sahipliği yapar ve dünyanın kültür başkenti olarak tanımlanır. Öğrenciler çoğunlukla metro, toplu taşıma ve uberi kullanmaktadır. Öğrenci hayatı harikadır. Birçok öğrenci kulübüne üye olabilir, birçok etkinliğe katılabilirsiniz. New York City’de birçok mutfağı bulabilirsiniz (Türk mutfağını bile).

Sprachcaffe New York şubesi, Manhattan’ın merkezinde yer almaktadır. Times Square ve Central Park’a metro ile 10 dakikalık mesafesindedir. Metro istasyonlarına ise sadece 2 dakikalık mesafededir. Okul tam donanımlı ekipmanları ve deneyimli eğitmenleri ile sizleri beklemekte. Okulun içerisinde çalışma salonları, bilgisayar sınıfı, mini bir mutfak ve ücretsiz WI-FI girişleri bulunmaktadır.

Okulun konumu : https://goo.gl/maps/DLQ1gohzrnpf1E957

C:\Users\Hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\geos-newyork-200607-0013-web1024x768-21b44c89.jpg

C:\Users\Hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\view-from-school-1024x768-22-721d2fe1.jpg

C:\Users\Hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\computer-lab2-web1024x768-21-4908108d.jpg

 

Konaklama:

Konaklama okul tarafından 2 şekilde gerçekleştirilmekte.

 • Aile Yanı konaklama : New York’da bir aile yanında ortak ya da özel banyolu, tek ya da çift kişilik odalarda isteğe bağlı yarım ya da tam pansiyon şeklindedir. Okula uzaklık toplu taşıma ile ortalama 40-50 dk’lık mesafede yer almaktadır.

accommodation-homestay_0

 • Yurt Konaklamaları: Yurt konaklamaları ortak ya da oda içi banyolu, tek ya da çift kişilik odalar şeklindedir. Yurtlarda kahvaltı, yarım pansiyon ya da tam pansiyon şeklindedir. Kalacağınız yurda göre, yüzme havuzu, spor salonu gibi imkanlardan yararlanabilirsiniz. Okula uzaklık ortalama 30-45 dakikalık mesafededir.

C:\Users\Hp\AppData\Local\Microsoft\Windows\INetCache\Content.Word\neu-toronto-dsc-9542-1024x768-14-bd2fc044.jpg

SUNULAN PROGRAMLAR

 • Standart Kurs: Haftada 20 ders alabileceğiniz, yıl boyunca her Pazartesi başlangıç tarihleri olan ve tüm seviyelere yönelik programdır. Ayrıca bu kursları online olarak da takip edebilirsiniz. Kurs süresi 1-52 hafta arasında olabilir. Ders süreleri 45 dakikadır ve maksimum 14 kişilik sınıflar mevcuttur. Sabah ve öğleden sonra dersleri mevcut olup, dersler Pazartesi-Cuma arasındadır.
 • Standart Artı Kurs: Haftada 24 ders alabileceğiniz, yıl boyunca her Pazartesi başlangıç tarihleri olan ve tüm seviyelere yönelik programdır. Ayrıca bu kursları online olarak da takip edebilirsiniz. Kurs süresi 1-52 hafta arasında olabilir. Ders süreleri 45 dakikadır ve maksimum 14 kişilik sınıflar mevcuttur. Sabah ve öğleden sonra dersleri mevcut olup, dersler Pazartesi-Cuma arasındadır.
 • Yoğun Kurs: Haftada 30 grup dersi vardır. Yılın her zamanı başlamak mümkündür(yüksek sezon hariç). Kurs süresi 1-52 hafta arasında olabilir. Ders süreleri 45 dakikadır ve maksimum 14 kişilik sınıflar mevcuttur. Sabah ve öğleden sonra dersleri mevcut olup, dersler Pazartesi-Cuma arasındadır.
 • Süper Yoğun Kurs: Haftada 40 grup dersi vardır. Yılın her zamanı başlamak mümkündür(yüksek sezon hariç). Kurs süresi 1-52 hafta arasında olabilir. Ders süreleri 45 dakikadır ve maksimum 12 kişilik sınıflar mevcuttur. Sabah ve öğleden sonra dersleri mevcut olup, dersler Pazartesi-Cuma arasındadır.
 • Aktive Plus Kurs: Haftada 20 ders vardır. Buna ek olarak 10 kültürel aktivite dersi + 3 akşam aktivitesi bulunur. Ders süreleri 45 dakikadır ve maksimum 10 kişilik sınıflar mevcuttur. Sabah ve öğleden sonra dersleri mevcut olup, dersler Pazartesi-Cuma arasındadır.
 • Sınav Hazırlık : Minimum 12 hafta alabileceğiniz bu kursa yılın istediğiniz zamanı başvurabilirsiniz. Dersler haftada 30 ders şeklindedir.  Cambridge Certificate, IELTS & TOEFL, D.E.L.E., D.E.L.F., C.I.L.S. and TestDAF sınavları için eğitim alabilirsiniz. Sabah ve öğleden sonra dersleri mevcut olup, dersler Pazartesi-Cuma arasındadır.

Akreditasyonları :

Sprachcaffe dil okulları yetkili birçok kurum tarafından denetlenmiş ve akredite edilerek yüksek akademik standartlara eğitim verdiği her alanda mükemmel hizmet kalitesine uygun bulunmuştur. Sprachcaffe’nin hangi okulunu tercih ederseniz edin, yüksek kalitede, hem sınıf içerisinde hem okul içerisinde bir deneyim yaşarsınız.

Dil kurslarının yüksek kalitesini korumak için kendimiz tarafından geliştirilen detaylı değerlendirmeler uygulanır ve diğer kurumlar tarafından da düzenli olarak denetleniriz.

Sprachcaffe Languages PLUS daha iyi standartları garanti eden ortak amacı ve dil kursları kalitesi ile çeşitli yerel ve uluslararası kuruluşlarla ilişkilidir.

Dil okulu akreditesi veren kurumlar:

ISO (Uluslararası Standardizasyon Örgütü)
16 Ocak 2007’de Sprachcaffe Uluslararası ISO 9001:2000 sertifikasını aldı. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi dünya çapında 100’den fazla ülke arasında tanınan ve yaygın olarak kabul edilen uluslararası bir standarttır.
ISO 9001:2000 belgesi, iyi bir kalite sistemine sahip, müşterileri mutlu ve kendi organizasyonunun geleceğini doğru yönde götüren şirketlerin, ürün ve hizmetlerini en yüksek standartlarda olmasını sağlamasıyla tanınır.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_British_Council_Logo_2c_41e9ab926b.jpg

BRITISH COUNCIL
Tüm dünyada okullarda öğretim yöntemlerinin kalitesini güvence altına alan bir örgüttür. Derneğin üyeleri, gerekli standartları ve kaliteyi garanti etmek ve düzenli kontrolden geçmek zorundadırlar.
British Council tarafından tanınan okullarımız: Londra ve Brighton

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_alto_12354c0747.jpg

ALTO ( Dil Seyahat Kuruluşları Birliği)
Şu anda 40 farklı ülkeden 200’ün üzerinde kayıtlı dil okulu, seyahat acentesi ve kuruluş vardır. ALTO’nun temel amacı, kendi üyeleri arasında saygılı ve serbest rekabete imkan vermektir.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_fsdv_logo_2013_05a2fa893a.jpg

FDSV (Almanca Seyahat Acentalarının Meslek Birliği)
Alman organizasyonu uluslararası eğitim konusunda uzmanlaşmış şirketleri kontrol eder. Bu birliğin üyeleri, gerekli standartları ve düzenli kalite kontrollerini uygun hale getirmek zorundadırlar. Sadece bu gereksinimleri karşılayan ajanslar, bu örgüte üye olabilir.

ASILS (İkinci Dil Olarak İtalyan Okulları Birliği)
İtalya’da en büyük İtalyanca dil okullarını içerir. Özellikle, ASILS, eğitim sektöründe rekabet ortamının düzeyini ve Avrupa gereksinimleri ile nasıl ilişkili olduklarını kontrol eder.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_WYSET_6fa4655dd5.jpg

WYSE (Dünya Genç Öğrenci Eğitimi)
WYSE, 500’den fazla üyeden oluşan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur ve genç öğrenci seyahat ve uluslararası eğitim uzmanlarının küresel bir topluluğunu temsil eder.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_col-feltom-malta-logo_04_577894c128.png

FELTOM (Malta’da İngilizce Dil Öğretme Örgütleri Federasyonu)
Malta’da İngilizce dil okullarını temsil eden ulusal bir organizasyondur. Milli Eğitim Bakanlığı ve Malta Turizm Bakanlığı tarafından resmen tanınmaktadır. Gerekli tüm koşulları karşılamak ve kendi yüksek standartlarını korumak için düzenli olarak denetlenen sadece 17 okulu temsil ede. Malta’daki İngilizce okullarımızın ikisinin de üye olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_EDUK_Possml_000_8f8991daed.png

ENGLISH UK
2004 yılında kurulan, English UK’nin özel dil okulları, eğitim ortaklıkları, hayır kurumları, ileri eğitim kolejleri ve üniversiteler dahil 350’den fazla üyesi vardır. Tüm üyeleri, English UK ve British Council ile işbirliği içinde çalışır Accreditation UK Programı altında British Council tarafından akredite edilmiştir.

ACCET

1974 yılında kurulmuş olan ve 1978 yılından beri Amerika Birleşik Devletleri eğitim bakanlığı tarafından, eğitim ve öğretim kalitesi konusunda resmi olarak “güvenilir bir otorite” olarak tanım yapan kurumdur.

İPUÇLARI :

 • Genel İngilizce programı sadece turist vizesi olan öğrenciler içindir ve maksimum 12 hafta eğitim alabilir. Öğrenci vizesi F1 ile bu programa başvuru yapılamaz.
 • Yarı yoğun / Yoğun İngilizce programları sadece öğrenci vizesi F1 sahibi öğrenciler içindir. Turist vizesi ile bu programlara başvuru yapılamaz.
 • SAĞLIK SİGORTASI : ABD’ye girerken sağlık sigortasına ihtiyacınız olmasa da, öğrenci sağlık sigortası olmadan eğitime başlayamaz yani mutlaka bir sağlık sigortanız yaptırılması gerek.

 

Okulun web sitesi : https://www.sprachcaffe.com/

Youtube tanıtım videosu : https://www.youtube.com/watch?v=qcPVAz5Bvns
Okulun Türkiye İnstagram sayfası :
sprachcaffeturkey
Okulun resmi İnstagram hesabı:
sprachcaffe

Okulun New York tanıtım videosu : https://www.youtube.com/watch?v=7H17mG-nsew

Bizim New York videomuz : https://www.youtube.com/watch?v=_DRCqmQvr1A

 

 

İlginizi çekebilir..

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/63890/640x480/Teacher_and_Class.jpg

LILA– LIVERPOOL

LILA– LIVERPOOL LILA *, 2004 yılında Liverpool’da bağımsız bir İngilizce dili akademisi olarak kuruldu. İki kız kardeş, Leanne Linacre ve Victoria Bligh tarafından kuruldu. Leanne ve Victoria ...