SPRACHCAFFE – LONDRA

https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/dsc-5352-web1024x768-01-b5a944c4.jpg

SPRACHCAFFE – LONDRA

Sprachcaffe Sprachreisen, dil kursları,tatiller organize eden ve 1983 yılından beri faaliyette olan bir organizasyon firmasıdır. Günümüzde firma, dünyanın çeşitli bölgelerinde, İngilizce, İspanyolca, İtayanca, Fransızca, Almanca, Çince ve Arapça dillerinde harika dil kursları sunan, 30’un üzerinde dil okuluna sahiptir.

Yetişkinler için dil kurslarına ek olarak Sprachcaffe Gençler ve İş için Dil Eğitimi için de özel programlar sunmaktadır. Bunlara ek olarak Sprachcaffe grup turları da düzenler ve bunlardan bazıları İtalya’da, Küba ve Latin Amerika’da dil eğitimi turlarıdır. 2006’dan beri ayrıca “Travel and Work” ve “Avrupa’da İş ” programlarımız da bulunmaktadır ancak bu programlar için kişilerin milliyeti ve vize koşulları önemlidir.

Sprachcaffe dil okulu, Londra’nın yeşil vahası Ealing’de, hem şehir merkezine hem de havaalanına metroyla sadece 20 dakika mesafede yer almaktadır. Sakinleri, turistleri ve diğer öğrencilerle sohbet ederken, yeni öğrendiğiniz bilgiyi hemen uygulamaya koyabilir ve uzun vadede içselleştirebilir.

Londra’ya yaptığımız dil gezileri çok özel bir deneyim olacaktır. Londra dil seyahatinizin başlangıç ​​noktasından, birçok ilgi çekici yere kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca, uluslararası bir ortamda öğrenecek ve her cümle ile bilginizi derinleştireceksiniz. Londra’nın nefes kesici metropolünü diğer öğrencilerle keşfedin. Hiç şüphe yok ki: Birleşik Krallık Büyük Britanya’nın başkenti çok kültürlü bir eritme potası, ama Londra’yı bu kadar özel kılan şey budur. Her sokak köşesinde kırmızı telefon kabinleri ve çift katlı otobüsler bulacaksınız.

Sprachcaffe Okulu, tipik bir Londra banliyösü olan Ealing’in kalbinde, Viktorya dönemine ait bir binada yer almaktadır. Okulun tasarımı, Britanya’yı düşünürken öngördüğü tipik İngiliz cazibesine sahiptir. Okulun etrafındaki bölge, günlük şehir hayatının koşuşturmacasına ve sessiz yan sokaklara ve parklara sahiptir. Burada günün stresini dinlenebileceğiniz, rahatlayabileceğiniz parklar bulunmaktadır. Londra’daki birçok İngiliz pub ve restoranından birinde mükemmel bir spesiyalitenin tadını çıkarın ya da en iyi dil pratiğini kazanmak için ev sahiplerinizle etkileşimde bulunun. Konut daire okulun hemen yanında. Okulumuz Londra Heathrow Havaalanı ve Londra’nın merkezi arasındadır ve her ikisine de 20 dakikalık kısa bir tren yolculuğu ile ulaşılabilir.

SPRACHCAAFFE Internet Sitesi: https://www.sprachcaffe.com/turkish/study_abroad/language_schools/london_city/main.htm#p191572

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/5UbikTV9v6jXRMpb7

Sprachcaffe YouTube Londra Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=1IbYgZN8Ct4

Neden Sprachcaffe ? Neden Londra?

 • Öğrencilerin %95’i memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Anadili İngilizce olan, deneyimli öğretmenlerden İnglizce öğrenebilir ve aynı zamanda Avrupa’nın en heyecan verici şehirlerinden birini keşfedebilirsiniz. Tower Bridge ya da London Eye’dan tüm şehri seyredebilirsiniz. Londra’da alacağınız İngilizce kurs, geleceğiniz için bir yatırım olacaktır ve aynı zamanda size yeni yerler tanıma, faydalı deneyimler kazanma ve yeni arkadaşlıklar edinme imkanı da sunacak.
 • Londra’daki İngilizce Dil okulu dokuz adet iyi donanımlı geniş sınıfa sahiptir. Resepsiyon alanında kahve makinesi de bulunan ortak kullanım alanı vardır. Buradaki okulumuzda Cambridge Sınavlarına hazırlanabileceğiniz gibi Londra Ticaret Odası’nın (London Chamber of Commerce) İş İngilizcesi sınavlarına da hazırlanabilirsiniz.
 • Türk oranı diğer okullara göre daha düşüktür ve aylara göre farklılık göstersede bu oran %4 ‘ü geçmemektedir.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Herkese uygun, çok sayıda aile yanında konaklama mevcuttur; çocuklu ailelerden, tek yaşayanlara, emekli çiftlere kadar. Profesyonel acenteler de dahil olmak üzere tüm aileler ve yanında kalacağınız kişiler özenle seçilip düzenli olarak denetlenmektedir. Yatak odaları temiz ve konforludur ve tüm öğrencilere sessiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır.Talep üzerine ve haftalık ekstra ücret karşılığında helal, glutensiz, vegan, laktoz intoleransı veya koşer gibi özel beslenme biçimlerine yönelik yiyecekler sunulur.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir. 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.Standartları yüksek konaklama seçeneği de vardır. Kampüste ya da kampüse 10 dakikalık yürüme mesafesinde bulunur.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Genç Öğrenci Dersleri (12-17 Yaş)
 • Pathways

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • Edication Uk

Bu Kaplan International Languages okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 21 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/dsc-5352-web1024x768-01-b5a944c4.jpg

https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/b3-neuneu-080-01-lon-schul-web1024x768-43-d202dd9c.jpg https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/dsc-7266-web1024x768-01-23f69cbe.jpg https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/dsc-5192-web1024x768-01-9b13116f.jpg https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/dsc-5670-web1024x768-4b23761d.jpg https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/apartment-room3-web1024x768-74-62b5cb68.jpg

 

İlginizi çekebilir..

MEKSİKA’DAN WORK AND TRAVEL 2021 VİZESİ

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı ve Meksika Başkonsolosluğunun özel çalışması sonucu Türk öğrencilere 2021 Work and Travel için Meksika’dan vizeye başvurma imkanı tanınmıştır. Meksika çok ...