SPRACHCAFFE – BRIGHTON

https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/2012-u20-brighton-145-web1024x768-410da098.jpg

SPRACHCAFFE – BRIGHTON

Sprachcaffe Sprachreisen, dil kursları,tatiller organize eden ve 1983 yılından beri faaliyette olan bir organizasyon firmasıdır. Günümüzde firma, dünyanın çeşitli bölgelerinde, İngilizce, İspanyolca, İtayanca, Fransızca, Almanca, Çince ve Arapça dillerinde harika dil kursları sunan, 30’un üzerinde dil okuluna sahiptir.

Yetişkinler için dil kurslarına ek olarak Sprachcaffe Gençler ve İş için Dil Eğitimi için de özel programlar sunmaktadır. Bunlara ek olarak Sprachcaffe grup turları da düzenler ve bunlardan bazıları İtalya’da, Küba ve Latin Amerika’da dil eğitimi turlarıdır. 2006’dan beri ayrıca “Travel and Work” ve “Avrupa’da İş ” programlarımız da bulunmaktadır ancak bu programlar için kişilerin milliyeti ve vize koşulları önemlidir.

Şehrin en sanatsal ve popüler bölgelerinden birinde yer alan Sprachcaffe Brighton, en popüler okullardan biri. Eşsiz destinasyon öğrencileri kaldıkları süre boyunca ilham verir. Birçoğu öğrenci olmak üzere 160.000’den fazla nüfusuyla Brighton, İngiltere’nin en ünlü şehirlerinden birinde geçirdiğiniz zamandan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için İngilizcenizi ilerletmeye ve motive etmeye devam etmenizi sağlayacak.

Brighton, şehir hayatının ve deniz kenarında rahatlamanın mükemmel bir karışımıdır. Aynı zamanda “Londra-by-The-Sea” olarak da bilinir. Kraliyet mirası ve çok kültürlü şehir vızıltılarıyla bu üniversite şehri, unutulmaz bir seyahat ve öğrenme deneyimine sahip olmanız için gerekli her şeye sahiptir. Meşhur Brighton İskelesi boyunca keyifli yürüyüşler yaparak ve birçok gezintinin ve cazibesinin tadını çıkartarak geçirebilirsiniz. Londra’nın genç ve moda dünyasını rahat bir dokunuşla deneyimlemek isteyen öğrenciler için Brighton mükemmel bir seçenektir. Bu liberal topluluk, tüm yıl boyunca gerçekleşen festivalleri ve yemek fuarları ile gurur duyuyor ve aynı zamanda eşsiz bir sanat ve kültür ortamı sunuyor. Komedi gecelerinden canlı müziğe kadar, öğrencilere dili kucaklamak ve yeni edindikleri becerileri mükemmelleştirmek için sınırsız fırsatlar sunulmaktadır. Tüm turistlerin yanı sıra zengin tarihi, kültürü ve güzel doğası için davetkar bir atmosfere sahip olan Brighton, tatil beldesinden isteyebileceğiniz her şeye sahiptir. Güzel parklardan davetkar plajlara ve yadsınamaz bir kraliyet mirasına kadar Brighton, gerçekten modern bir şehirdir.

SPRACHCAAFFE Internet Sitesi: https://www.sprachcaffe.com/turkish/study_abroad/language_schools/brighton/main.htm

Okulun Konumu: https://g.page/Sprachcaffe-Brighton?share

Sprachcaffe YouTube Brighton Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=IE8sOxETL5A

Neden Sprachcaffe ? Neden Brighton?

 • Öğrencilerin %98’i memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Brighton’da İngilizce Kurslar Sprachcaffe dil okulunda başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede İngilice eğitim verilmektedir. Brighton’da İngilizce kurs seçenekleri farklı hedefler için özel olarak hazırlanmışlardır, bu sayede hedefiniz doğrultusunda kursunuzun süresini ve yoğunluğunu kendiniz belirleyebilirsiniz.
 • Sprachcaffe Brighton ekibi, hızlı başarı için size esnek ve güncel eğitim materyalleri sunar. Bu sayede İngilizce dil becerilerinizi kısa sürede dil kursumuzla geliştireceksiniz.
 • Brighton’daki dil okulumuz denize yakın bir konumdadır. Brighton İskelesi, Churchill Square Alışveriş Merkezi ve tabi ki plaj bulunmaktadır. Brighton dil okulu bir arka bahçeye sahip çekici bir binada yer almaktadır. İngilizce derslerinden önce ve sonra öğrenciler için ortak bir oda bulunmaktadır.
 • Öğretmenler pasif öğrenme yerine aktif odaklı bir öğrenme ortamı yaratmaktadır. Soru-Cevap oturumları, dersler eğlenceli, eğlenceli ve her şeyden önce aydınlatıcı olacaktır.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Herkese uygun, çok sayıda aile yanında konaklama mevcuttur; çocuklu ailelerden, tek yaşayanlara, emekli çiftlere kadar. Profesyonel acenteler de dahil olmak üzere tüm aileler ve yanında kalacağınız kişiler özenle seçilip ve düzenli olarak denetlenmektedir. Yürüyerek ya da otobüsle 20-30 dakika mesafededir.

Yatak odaları temiz ve konforludur ve tüm öğrencilere sessiz bir çalışma ortamı sağlamaktadır.Talep üzerine ve haftalık ekstra ücret karşılığında helal, glutensiz, vegan, laktoz intoleransı veya koşer gibi özel beslenme biçimlerine yönelik yiyecekler sunulur.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir. Kampüs içinde ve dışında 2 seçenek sunar. Kapmüs dışı olan yurt seçeneği okula 15 dakikalık yürüme mesafesindedir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Genç Öğrenci Dersleri (12-21 Yaş)
 • Pathways

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • Edication Uk
 • English Uk

British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 21 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/2012-u20-brighton-145-web1024x768-410da098.jpg https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/2012-u20-brighton-085-web1024x768-c75a14e5.jpg https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/brighton-residence-building-700x444-0ea48cc2.jpg https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/brighton-stock-xchng-697396-74202481-web1024x768-49fc0467.jpg https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/2012-u20-brighton-139-web1024x768-28780939.jpg

https://www.sprachcaffe.com/typo3temp/fl_realurl_image/bri-map-web1024x768-d2947d75.jpg

Brighton Dil Okulu

İlginizi çekebilir..

C:\Users\pro2000\Desktop\5a53660367b0a9190c470155.jpg

EUROCENTRES MOSKOVA

EUROCENTRES MOSKOVA Rusya’nın New York’u olan Moskova, hiçbir zaman uyumayan, fakat eski Rusya’nın hala belirgin olduğu bir şehirdir. Soğan şekilli kulelere sahip birçok kilise, eski ...