SPRACHCAFFE BARCELONA:

SPRACHCAFFE BARCELONA:

Sprachcaffe Languages ​​Plus , 7 farklı dil eğitimi sunan 30 dil okulunun birliğidir . Sprachcaffe 1983 yılında Alberto ve Marcello Sarno adlı iki kardeş tarafından Almanya’nın Franfurt şehrinde kurulmuştur. 2011 yılında Sprachcaffe dil okulu ağını, Japon dil zinciri GEOS’un satın alarak okul sayısını artırmıştır. Sprachcaffe 2016 yılında köklü bir Alman yurtdışı eğitim kurumu olan iST’yi satın aldı.

Sprachcaffe ülkede dil kursları sunmak konusunda uzmanlaşmıştır. Sprachcaffe’nin en önemli misyonu öğrencilerin 2.bir dil konuşmasını sağlamaktır.  Sprachcaffe şu anda İngilizce , Fransızca , Almanca , İtalyanca , İspanyolca , Çince ve Arapça dillerinde eğitim veren okullara sahiptir . Sprachcaffe’nin bir diğer misyonu ise iş hayatında mesleki İngilizceye ihtiyacı olan öğrencilere ve çalışanlara dil eğitimi sağlamaktır.

Akreditasyonları :

Sprachcaffe dil okulları yetkili birçok kurum tarafından denetlenmiş ve akredite edilerek yüksek akademik standartlara eğitim verdiği her alanda mükemmel hizmet kalitesine uygun bulunmuştur. Sprachcaffe’nin hangi okulunu tercih ederseniz edin, yüksek kalitede, hem sınıf içerisinde hem okul içerisinde bir deneyim yaşarsınız.

Dil kurslarının yüksek kalitesini korumak için kendimiz tarafından geliştirilen detaylı değerlendirmeler uygulanır ve diğer kurumlar tarafından da düzenli olarak denetleniriz.

Sprachcaffe Languages PLUS daha iyi standartları garanti eden ortak amacı ve dil kursları kalitesi ile çeşitli yerel ve uluslararası kurumlarla ilişkilidir.

Dil okulu akreditesi veren kurumlar:

ISO (Uluslararası Standardizasyon Örgütü)
16 Ocak 2007’de Sprachcaffe Uluslararası ISO 9001:2000 sertifikasını aldı. ISO 9001:2000 kalite yönetim sistemi dünya çapında 100’den fazla ülke arasında tanınan ve yaygın olarak kabul edilen uluslararası bir standarttır.
ISO 9001:2000 belgesi, iyi bir kalite sistemine sahip, müşterileri mutlu ve kendi organizasyonunun geleceğini doğru yönde götüren şirketlerin, ürün ve hizmetlerini en yüksek standartlarda olmasını sağlamasıyla tanınır.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_British_Council_Logo_2c_41e9ab926b.jpg

BRITISH COUNCIL
Tüm dünyada okullarda öğretim yöntemlerinin kalitesini güvence altına alan bir örgüttür. Derneğin üyeleri, gerekli standartları ve kaliteyi garanti etmek ve düzenli kontrolden geçmek zorundadırlar.
British Council tarafından tanınan okullarımız: Londra ve Brighton

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_alto_12354c0747.jpg

ALTO ( Dil Seyahat Kuruluşları Birliği)
Şu anda 40 farklı ülkeden 200’ün üzerinde kayıtlı dil okulu, seyahat acentesi ve kuruluş vardır. ALTO’nun temel amacı, kendi üyeleri arasında saygılı ve serbest rekabete imkan vermektir.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_fsdv_logo_2013_05a2fa893a.jpg

FDSV (Almanca Seyahat Acentalarının Meslek Birliği)
Alman organizasyonu uluslararası eğitim konusunda uzmanlaşmış şirketleri kontrol eder. Bu birliğin üyeleri, gerekli standartları ve düzenli kalite kontrollerini uygun hale getirmek zorundadırlar. Sadece bu gereksinimleri karşılayan ajanslar, bu örgüte üye olabilir.

ASILS (İkinci Dil Olarak İtalyan Okulları Birliği)
İtalya’da en büyük İtalyanca dil okullarını içerir. Özellikle, ASILS, eğitim sektöründe rekabet ortamının düzeyini ve Avrupa gereksinimleri ile nasıl ilişkili olduklarını kontrol eder.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_WYSET_6fa4655dd5.jpg

WYSE (Dünya Genç Öğrenci Eğitimi)
WYSE, 500’den fazla üyeden oluşan, kar amacı gütmeyen bir kuruluştur ve genç öğrenci seyahat ve uluslararası eğitim uzmanlarının küresel bir topluluğunu temsil eder.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_col-feltom-malta-logo_04_577894c128.png

FELTOM (Malta’da İngilizce Dil Öğretme Örgütleri Federasyonu)
Malta’da İngilizce dil okullarını temsil eden ulusal bir organizasyondur. Milli Eğitim Bakanlığı ve Malta Turizm Bakanlığı tarafından resmen tanınmaktadır. Gerekli tüm koşulları karşılamak ve kendi yüksek standartlarını korumak için düzenli olarak denetlenen sadece 17 okulu temsil eder. Malta’daki İngilizce okullarımızın ikisinin de üye olduğunu söylemekten gurur duyuyoruz.

https://www.sprachcaffe.com/fileadmin/_processed_/csm_EDUK_Possml_000_8f8991daed.png

ENGLISH UK
2004 yılında kurulan, English UK’nin özel dil okulları, eğitim ortaklıkları, hayır kurumları, ileri eğitim kolejleri ve üniversiteler dahil 350’den fazla üyesi vardır. Tüm üyeleri, English UK ve British Council ile işbirliği içinde çalışır Accreditation UK Programı altında British Council tarafından akredite edilmiştir.

Neden Sprachcaffe Malaga Dil Okulu?

Sprachcaffe Dil Okulları’nda dil eğitimi almanız için birçok neden bulunmakta. Bunlardan bahsedecek olursak;

 • 20 yılı aşkın yurtdışı eğitim deneyimi
 • 1 organizasyon – 30’un üzerinde destinasyon – 7 farklı dil opsiyonu
 • Çekici çevrelerde kaliteli dil okulları
 • En son eğitim metodları
 • Yardımsever ve arkadaş canlısı çalışanlar
 • Az sınıf mevcudu
 • Uygun konaklama seçenekleri
 • İlgi çekici ve çeşitli ders dışı aktiviteler
 • Güçlü iletişim ağı
 • Paranızın değeri!

Eğer profesyonel yaşamınız veya kişisel tercihiniz sebebiyle yabancı dil öğrenmek istiyorsanız, kaliteli bir dil kursu bulabileceğiniz Sprachcaffe’ye hoşgeldiniz! 25 yıllık tecrübesiyle canlı ders metodunu geliştirmekte ve en son dilbilim metodları eğitiminin parçasını oluşturmaktadır.

Yıllara dayanan tecrübesi ile öğrencilerinin gerçekten ne istediklerini çok iyi anlamakta. Kurs boyunca, öğrencilerini nasıl motive etmesi gerektiğini ve hedeflerine nasıl kolay ve etkili bir şekilde ulaşmaları gerektiğini biliyorlar.

Sprachcaffe’ye Ait Olan Dil Okulları

Sprachcaffe 30’un üzerinde dil okulu grubundan oluşmaktadır ve bunların çoğu Sprachcaffe’nindir. Bu öğrencilerine doğrudan ve kolay destek sağlar. Partner okulları da kaliteli okullar oluşturmaktadır.

Sprachcaffe her milletten insanın buluşma noktasıdır: İtalyan, Alman, İspanyol, Japon, Fransız, Rus… Ortak bir dil öğrenerek, ev sahibi ülkeyi birlikte keşfederler.

Bu çok uluslu ortam öğrencilerine ülkenin dilini kullanma ve eğitim süreçlerine destek şansı verir.

SPRACHCAFFE BARCELONA:

Yurtdışında İspanyolca öğrenmek için tabi ki İspanya ilk akla gelen destinasyondur. İspanyoca dili diğer birçok ülkeye adapte edilmeden önce ilk defa burada standardize edimiştir. Siesta ve tapasın anavatanı İspanyolca’ya ek olarak, farklı ve büyüleyici bir doğa, Akdeniz İklimi ve eşsiz sanatsal ve kültürel bir miras sunmaktadır.

İspanya Dil Okulu ile etkili bir dil kursunu, heyecan verici ve unutulmaz bir tatille birleştirebilir ve ilginç İspanyol kültürüne dalıp, bu ülkenin gelenek ve göreneklerini, karakteristik özelliklerini ve İspanyol insanını yakından tanıyabilirsiniz. İspanya Dil Okulu, dilinizi geliştirmek için ideal bir yoldur ve bu şekilde aynı zamanda unutulmaz, dopdolu bir tatil de geçirebilirsiniz.

Barselona’da yurtdışı eğitim programları size faydalı bir deneyim sunmaktadır. Avrupa’nın en trendi ve en eşsiz şehirlerinden birini keşfederken, ana dili İspanyolca olan nitelikli öğretmenlerden İspanyolca eğitimi alabilirsiniz. Las Ramblas’ta alışveriş yaptıktan sonra dinlenmeye ihtiyaç duyanlar, sokak kafelerinden birinde kahve keyfi ya da şehrin harika manzarasını sunan etkileyici ve gerçeküstü Parque Güell’de dolaşırken zengin seçenekler bulacağınıza emin olabilirsiniz. Barselona’da İspanyolca kursu geleceğinize yapılan bir yatırımdır ve size benzersiz yerleri gezme, yeni deneyimler yaşama ve yeni arkadaşlıklar oluşturma şansı verir.

Barselona’daki modern bir şekilde dizayn edilmiş okul, tarihi kentin kenarında ve limana uzak olmayan bir noktadadır. Birçok eğlence merkezine yürüme mesafesindedir .

Kesinlikle sıkıcı olmayan ve sunacak çok fazla şeyi olan şehir. İster şehirde alışveriş yapın, ister kumsalda dinlenin, kültür ve müzeleri tanıyın ya da gece yaşamının keyfini çıkarın. Barselona, herkes için bir şeyler sunar.

Ayrıca Sprachcaffe Barselona Centro Acreditado tarafından akredite edilmiştir.

Okulun konumu : https://goo.gl/maps/pqoHnJNnjrBpWBVPA

 

Konaklama: Konaklama okul tarafından 3 şekilde gerçekleştirilmekte.

 • Aile Yanı konaklama : İspanyol bir aile yanında ortak ya da özel banyolu, tek ya da çift kişilik odalarda isteğe bağlı yarım pansiyon şeklindedir. Okula uzaklık toplu taşıma ile ortalama 5-20 dk’lık mesafede yer almaktadır.

 • Yurt Konaklamaları: Yurt konaklamaları ortak ya da oda içi banyolu, tek ya da çift kişilik odalar şeklindedir. Yurtlarda yarım pansiyon şeklindedir. Öğrenciler kendileri mutfaklarda yemek yapabilir ya da dışarıda yemek de yiyebilirler. Okula uzaklık yürüyerek 10 dakikalık mesafededir.

 • Standart Daire Konaklama : Daire konaklamaları ortak ya da oda içi banyolu, tek ya da çift kişilik odalar şeklindedir. Dairelerde yemek sizlerin sorumluluğundadır. Öğrenciler kendileri mutfaklarda yapabilir ya da dışarıda yemek de yiyebilirler. Okula uzaklık yürüyerek ile 20-40 dakikalık mesafededir.

SUNULAN İSPANYOLCA PROGRAMLAR

 • Standart Kurs: Haftada 20 ders (15 saat) alabileceğiniz, yıl boyunca her Pazartesi başlangıç tarihleri olan ve tüm seviyelere yönelik programdır. Ayrıca bu kursları online olarak da takip edebilirsiniz. Kurs süresi 1-52 hafta arasında olabilir. Ders süreleri 45 dakikadır ve maksimum 10 kişilik sınıflar mevcuttur. Sabah ve öğleden sonra dersleri mevcut olup, dersler Pazartesi-Cuma arasındadır.
 • Yoğun Kurs: Haftada 30 grup dersi vardır. Yılın her döneminde başlamak mümkündür(yüksek sezon hariç). Kurs süresi 1-52 hafta arasında olabilir. Ders süreleri 45 dakikadır ve maksimum 10 kişilik sınıflar mevcuttur. Sabah ve öğleden sonra dersleri mevcut olup, dersler Pazartesi-Cuma arasındadır.
 • Aktive Plus Kurs: Haftada 20 ders vardır. Buna ek olarak 10 kültürel aktivite dersiyle beraber 3 akşam aktivitesi bulunur. Ders süreleri 45 dakikadır ve maksimum 10 kişilik sınıflar mevcuttur. Sabah ve öğleden sonra dersleri mevcut olup, dersler Pazartesi-Cuma arasındadır.
 • Sınav Hazırlık : İş hayatında başarılı olmak için gereken İspanyolca bilgisini alabileceğiniz bir eğitim programıdır. 8-12 Hafta arasında alabileceğiniz bu kursa yılın istediğiniz zamanı başvurabilirsiniz. Dersler haftada 20 veya 30 şeklindedir.  Cambridge Certificate, IELTS & TOEFL, D.E.L.E., D.E.L.F., C.I.L.S. and TestDAF sınavları için eğitim alabilirsiniz. Sabah ve öğleden sonra dersleri mevcut olup, dersler Pazartesi-Cuma arasındadır.

Ekstra Bilgi:

 • Yeşil pasaportu olan öğrencilerimiz vizeye başvurmadan 12 hafta eğitim alabilirler.

 

Okulun web sitesi : https://www.sprachcaffe.com/

Youtube tanıtım videosu : https://www.youtube.com/watch?v=qcPVAz5Bvns

Okulun konumu : https://goo.gl/maps/pqoHnJNnjrBpWBVPA
Okulun Türkiye İnstagram sayfası :
sprachcaffeturkey
Okulun resmi İnstagram hesabı:
sprachcaffe

Barselona tanıtım videosu : https://www.youtube.com/watch?v=fTWA2NVW4QM

 

 

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri