REGENT– OXFORD

2 Gün Stonehenge, Bath, Cotswolds & Oxford Tour: From London ...

REGENT– OXFORD

Regent, İngiltere’deki en eski İngilizce dil okullarından biridir. İlk okul, Regent Londra, 1964 yılında, tutkulu İngiliz Konseyi öğretmeni olan David Mariano tarafından kurulmuştur.David, bir öğrenme topluluğunun gelişmesini sağlamak için okul ortak odaları düzenleyerek bir öğrenci ve personel topluluğu oluşturmanın önemini benimsemiştir. Öğrenci özerkliğinin geliştirilmesine yardımcı olmak için dil laboratuvarları ekledi. Öğrenciler için profesyonel materyaller üretmek üzere bir yayın şirketi kurdu.

Regent’in tarihi öncü akademik yeniliklerle doludur: ilk yaz okulu 1965’te kuruldu; 1972’de küçük grup kursları (6 katılımcı) kuruldu; 1995 yılında benzersiz bir ev eğitim programı başlatıldı; bire bir koçluk ve Global Community sınıfı için temel bilgiler içeren İngiliz Dünyası kursu 2010 yılında başladı.

Regent, eğitim almak için donatılmış son derece konforlu bir öğrenme ortamı sunar. Okul ekibi her öğrenciye ödüllendirici bir öğrenme deneyimi ve değerli bir konaklama deneyimi sunmaya kendini adamıştır. Okul çok uluslu olduğu için, İngilizce konuşmak ve dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla ve kültürlerle kaynaşmak için birçok fırsat sunar.

Oxford üniversitesi ile dünyaca ünlüdür ve ziyaretçilerine sunacağı çok şey vardır. Çok sayıda kültürel etkinlik, canlı bir sosyal sahne, güzel binalar ve çeşitli uluslararası restoranlar bulunur. Şehir tarihe batmış durumda ve akademik mükemmellik havası dil okulumuzun kültürüne de yansıyor. Öğrenciler genellikle okulun eşsiz atmosferinin hem profesyonel hem de kişisel olduğunu yorumlar.

Regent Oxford 1958’de eğitime başladı ve şehirdeki ilk İngilizce dil okuluydu. Okul, Oxford’un merkezine çok yakın, tipik bir İngiliz bahçesi ile çevrili etkileyici bir Victoria binasında yer almaktadır. Öğrenciler ücretsiz internet erişimi ve kablosuz internet ile kütüphane ve kaynak odamız, öğrenci salonumuz, kış bahçesi ve bilgisayar merkezimizi kullanmaktadır. Pazar günleri açığız ve çok sayıda kültürel etkinliğin yanı sıra haftasonu gezileriyle heyecan verici bir sosyal program sunuyoruz.

2 Gün Stonehenge, Bath, Cotswolds & Oxford Tour: From London ...

REGENT Internet Sitesi: https://www.regent.org.uk/learn-english/language-schools/study-in-oxford

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/Rxk8Kf5A5JRXw9428

REGENT YouTube Oxford Videosu: https://www.youtube.com/watch?v=uaymOUm7oTo&feature=youtu.be

Neden REGENT ? Neden OXFORD?

 • 120 kişilik kapasiteye sahip okulumuzda yaş ortalaması 25 ‘tir. Sınıflar maksimum 6-12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Tamamen modernize edilmiş tarihi bina, burada öğrenmeyi sofistike bir deneyim haline getirmek için konforlu bir şekilde donatılmıştır.
 • Okul birçok turistik yer, restoran, galeri ve heyecan verici sosyal yaşamla çevrilidir.
 • Öğrencilerin memnuniyet oranı yüksektir ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur.
 • Okul, Oxford’un merkezine çok yakın, tipik bir İngiliz bahçesi ile çevrili etkileyici bir Victoria binasında yer almaktadır. Öğrenciler ücretsiz internet erişimi ve kablosuz internet ile kütüphane ve kaynak odamız, öğrenci salonumuz, kış bahçesi ve bilgisayar merkezimizi kullanmaktadır.
 • Okul Pazar günleri açıktır ve çok sayıda kültürel etkinliğin yanı sıra hafta sonu gezileriyle heyecan verici bir sosyal program sunar.

Konaklama Detayları

Konutlar, oteller ve aile yanı konaklamaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir.

Regent Oxford, şehirde çeşitli konaklama seçenekleri sunmaktadır. Regent Oxford’da akademik olarak başarılı olmak için çevrenizde kendinize güvenen ve rahat hissetmeniz gerektiğine inanıyoruz. Konutta konaklama, bağımsız öğrenciler için otantik bir Oxford deneyimi ve ünlü İngiliz öğrenci hayatını örnekleme şansı sunar.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFLve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler Platinum English Courses
 • Genel İngilizce + İs İngilizcesi

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk
 • Education UK

REGENT okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim:– Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olan eğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 300 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Regent | Oxford

Study in Regent Oxford in Oxford, United Kingdom. View courses!

Regent Oxford 2018 | Regent Language Training | Flickr

Oxford Street & Regent Street Apartments | Etstur.com

Regent Language Training – Oxford – SeturAcademia

Programlar ve Fiyatlar | Regent Oxford Dil Okulu | Regent ...

Regent Oxford - İngilizce Dil Okulu - 16 yaş ve üzeri

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin