REGENT– EDINBURGH

These are the 10 least deprived areas in Edinburgh | Edinburgh News

REGENT– EDINBURGH

Regent, İngiltere’deki en eski İngilizce dil okullarından biridir. İlk okul, Regent Londra, 1964 yılında, tutkulu İngiliz Konseyi öğretmeni olan David Mariano tarafından kurulmuştur.David, bir öğrenme topluluğunun gelişmesini sağlamak için okul ortak odaları düzenleyerek bir öğrenci ve personel topluluğu oluşturmanın önemini benimsemiştir. Öğrenci özerkliğinin geliştirilmesine yardımcı olmak için dil laboratuvarları ekledi. Öğrenciler için profesyonel materyaller üretmek üzere bir yayın şirketi kurdu.

Regent’in tarihi öncü akademik yeniliklerle doludur: ilk yaz okulu 1965’te kuruldu; 1972’de küçük grup kursları (6 katılımcı) kuruldu; 1995 yılında benzersiz bir ev eğitim programı başlatıldı; birebir koçluk ve Global Community sınıfı için temel bilgiler içeren İngiliz Dünyası kursu 2010 yılında başladı.

Regent, eğitim almak için donatılmış son derece konforlu bir öğrenme ortamı sunar. Okul ekibi her öğrenciye ödüllendirici bir öğrenme deneyimi ve değerli bir konaklama deneyimi sunmaya kendini adamıştır. Okul çok uluslu olduğu için, İngilizce konuşmak ve dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla ve kültürlerle kaynaşmak için birçok fırsat sunar.

Edinburgh çok sayıda müze, galeri ,tarihi ve mimari açıdan ilgi çekici binalar da dahil olmak üzere ziyaretçilere birçok cazibe merkezi sunan heyecan verici, kozmopolit bir şehirdir. Bir üniversite şehri olarak öğrencilere hitap eder ve harika bir sosyal yaşam sunar. Edinburgh ayrıca her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilen August Edinburgh Fringe Festivali ve Yeni Yıl sokak partisinin ev sahibidir. Edinburgh Kalesi ve İskoç Parlamentosu ilgi çekici yerler arasındadır. Muhteşem Yaylalar şehre kolayca ulaşılabilecek mesafededir.

Dil okulu, şehir merkezindeki güzel bir Gürcü binasında, ünlü Princes Street, Edinburgh Kalesi ve Botanik Bahçeleri’ne kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Olanaklar arasında aydınlık ferah odalar, ücretsiz internet erişimi ve dizüstü bilgisayarlar için kablosuz bağlantılar bulunmaktadır. Ayrıca, sınıf dışında öğrenmeye devam etmenize yardımcı olmak için ücretsiz kredili kitaplar içeren bir öğrenci ortak salonu da bulunmaktadır.

These are the 10 least deprived areas in Edinburgh | Edinburgh News

REGENT Internet Sitesi: https://www.regent.org.uk/learn-english/language-schools/study-in-edinburgh

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/geiKcafhfYAJtve87

REGENT YouTube EdinburghVideosu: https://www.youtube.com/watch?v=uaymOUm7oTo&feature=youtu.behttps://youtu.be/uaymOUm7oTo

Neden REGENT ? Neden EDINBURGH ?

 • 120 kişilik kapasiteye sahip okulumuzda yaş ortalaması 25 ‘tir. Sınıflar maksimum 6-12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Tamamen modernize edilmiş tarihi bina, burada öğrenmeyi sofistike bir deneyim haline getirmek için konforlu bir şekilde donatılmıştır. Okul birçok turistik yer, restoran, galeri ve heyecan verici sosyal yaşamla çevrilidir.
 • Öğrencilerin %95 ’i memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur
 • Edinburgh çok sayıda müze, galeri ,tarihi ve mimari açıdan ilgi çekici binalar da dahil olmak üzere ziyaretçilere birçok cazibe merkezi sunan heyecan verici, kozmopolit bir şehirdir.
 • Bir üniversite şehri olarak öğrencilere hitap eder ve harika bir sosyal yaşam sunar. Edinburgh ayrıca her yıl binlerce kişi tarafından ziyaret edilen August Edinburgh Fringe Festivali ve Yeni Yıl sokak partisinin ev sahibidir. Edinburgh Kalesi ve İskoç Parlamentosu ilgi çekici yerler arasındadır. Muhteşem Yaylalar şehre kolayca ulaşılabilecek mesafededir.
 • Dil okulu, şehir merkezindeki güzel bir Gürcü binasında, ünlü Princes Street, Edinburgh Kalesi ve Botanik Bahçeleri’ne kısa bir yürüyüş mesafesinde yer almaktadır. Olanaklar arasında aydınlık ferah odalar, ücretsiz internet erişimi ve dizüstü bilgisayarlar için kablosuz bağlantılar bulunmaktadır. Ayrıca, sınıf dışında öğrenmeye devam etmenize yardımcı olmak için ücretsiz kredili kitaplar içeren bir öğrenci ortak salonu da bulunmaktadır.

Konaklama Detayları

Regent London , şehrin kalbinde yer alan bir İngilizce okuludur. Londra’da İngilizce eğitimi gören öğrenciler için geniş bir konaklama seçeneği vardır. Konutlar, oteller ve aile yanı konaklamaları arasından seçim yapabilirsiniz.

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz. Yerel bir ev sahibiyle kalmak, İngiliz yaşamının otantik bir deneyimini ve İngilizcenizi sınıf dışında pratik yapma şansı elde etmeniz anlamına gelir. Okula kolayca ulaşabileceğiniz standart veya ensuite odalar sunuluyor.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir. Farklı yurt seçenekleri sunan okulumuz, gideceğiniz aya göre sizi yönlendirmektedir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFLve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler Platinum English Courses
 • Genel İngilizce + İs İngilizcesi

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk
 • Education UK

REGENT okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim:– Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 300 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Regent Edinburgh Dil Okulu | Regent | Yurtdışı Dil Okulları | MCI ...

Regent Language School — Preparation for the Cambridge FCE Exam ... Regent Edinburgh İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere ...

Regent Language School — World of English — Edinburgh ...

http://www.regent.org.uk/downloads/Images/Accommodation/RE-img23.jpg

http://www.regent.org.uk/downloads/Images/Accommodation/RE-img25.jpg

http://www.regent.org.uk/downloads/Images/Accommodation/RE-img26.jpg

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin