REGENT– CAMBRIDGE

Cambridge - Vikipedi

REGENT– CAMBRIDGE

Regent, İngiltere’deki en eski İngilizce dil okullarından biridir. İlk okul, Regent Londra, 1964 yılında, tutkulu İngiliz Konseyi öğretmeni olan David Mariano tarafından kurulmuştur.David, bir öğrenme topluluğunun gelişmesini sağlamak için okul ortak odaları düzenleyerek bir öğrenci ve personel topluluğu oluşturmanın önemini benimsemiştir. Öğrenci özerkliğinin geliştirilmesine yardımcı olmak için dil laboratuvarları ekledi. Öğrenciler için profesyonel materyaller üretmek üzere bir yayın şirketi kurdu.

Regent’in tarihi öncü akademik yeniliklerle doludur: ilk yaz okulu 1965’te kuruldu; 1972’de küçük grup kursları (6 katılımcı) kuruldu; 1995 yılında benzersiz bir ev eğitim programı başlatıldı; birebir koçluk ve Global Community sınıfı için temel bilgiler içeren İngiliz Dünyası kursu 2010 yılında başladı.

Regent Cambridge, eğitim almak için donatılmış son derece konforlu bir öğrenme ortamı sunar. Okul ekibi her öğrenciye ödüllendirici bir öğrenme deneyimi ve değerli bir konaklama deneyimi sunmaya kendini adamıştır. Okul çok uluslu olduğu için, İngilizce konuşmak ve dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla ve kültürlerle kaynaşmak için birçok fırsat sunar.

Güzelce modernize edilmiş 300 yıllık okul binasıCambridge’in tarihinin bir parçasıdır. Cambridge’in kalbinde,küçük mağazalarıyla ünlü Mill Road caddesinde bulunur ve bilinen en meşhur üniversitelere sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

Dünyanın en ünlü şehirlerden biri olan Cambridge, güzel ve tarihi Cambridge Üniversitesi’ne ev sahipliği yapıyor. Kolejleri ve müzeleri ziyaret edebilir, Cam Nehri’nde nasıl punt yapacağınızı öğrenebilir veya şehrin birçok restoran ve barında dinlenip eğlenebilirsiniz. Canlı gece hayatı ve herkes için eğlence var.

Cambridge - Vikipedi

REGENT Internet Sitesi: https://www.regent.org.uk/learn-english/language-schools/study-in-cambridge

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/QJBZ9mBP88ghhHQy9

REGENT YouTube CambridgeVideosu: https://www.youtube.com/watch?v=uaymOUm7oTo&feature=youtu.be

Neden REGENT ? Neden CAMBRIDGE ?

 • 120 kişilik kapasiteye sahip okulumuzda yaş ortalaması 25 ‘tir. Sınıflar maksimum 6-12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Öğrencilerin %95 ’i memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur.
 • Eşsiz bir akademik atmosferde dil eğitimi imkanı sunar.
 • Dünyaca ünlü bir şehirde eğitim alma ayrıcalığına sahip olursunuz.Samimi ve verimli şehir merkezinin sunduğu olanaklardan yararlanabilirsiniz.
 • Heyecan verici kültürel ve sosyal etkinliklere katılabilirsiniz.
 • Dünyanın en ünlü şehirlerden biri olan Cambridge, güzel ve tarihi Cambridge Üniversitesi’ne ev sahipliği yapıyor. Kolejleri ve müzeleri ziyaret edebilir, Cam Nehri’nde nasıl punt yapacağınızı öğrenebilir veya şehrin birçok restoran ve barında dinlenip eğlenebilirsiniz. Canlı gece hayatı ve herkes için eğlence var.

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Yerel bir ev sahibiyle kalmak, İngiliz yaşamının otantik bir deneyimini ve İngilizcenizi sınıf dışında pratik yapma şansı elde etmeniz anlamına gelir. Okula kolayca ulaşabileceğiniz standart veya ensuite odalar bulunuyor. Aile yanında konaklama yıl boyunca kullanılabilir.

Aile yanında konaklama, oda, kahvaltı ve her gün bir akşam yemeği içerir. Ensuite Homestay’da aynı zamanda özel banyo bulunmaktadır.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir.

Rezidans konaklamalar yaz aylarında Cambridge ve Edinburgh’da, yıl boyu Bournemouth, Londra ve Oxford’da mevcuttur. Bir evde kalmak için en az 18 yaşında olmalısınız.

Yıl boyu süren rezidansımız Study Inn, şehir merkezine yürüme mesafesinde harika stüdyo ve ortak odalar sunmaktadır. Yerel mağazalara, kafelere ve şehrin birçok tarihi yerine kolayca ulaşılabilir. Öğrenciler sunulan birçok olanakla İngiliz yaşam tarzını deneyimlemek için büyük bir şansa sahipler. Otobüsle 25 dakika veya bisikletle 15 dakikalık bir mesafededir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFLve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Genel İngilizce + İs İngilizcesi

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk
 • Education UK

REGENT okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim:– Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 300 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Regent Language Training – Cambridge – SeturAcademia

Regent School - Cambridge - StudyACourse.com

Regent Language Training – Cambridge – SeturAcademia

Regent Cambridge

Regent Cambridge celebrates World Radio Day - Regent

Regent Cambridge | Akademiyed Yurtdışı EğitimAkademiyed Yurtdışı ...

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin