REGENT– BRIGHTON

Geoergia'dan Brighton,İngiltere Tecrübeleri | Erasmus deneyimi ...

REGENT– BRIGHTON

Regent, İngiltere’deki en eski İngilizce dil okullarından biridir. İlk okul, Regent Londra, 1964 yılında, tutkulu İngiliz Konseyi öğretmeni olan David Mariano tarafından kurulmuştur.David, bir öğrenme topluluğunun gelişmesini sağlamak için okul ortak odaları düzenleyerek bir öğrenci ve personel topluluğu oluşturmanın önemini benimsemiştir. Öğrenci özerkliğinin geliştirilmesine yardımcı olmak için dil laboratuvarları ekledi. Öğrenciler için profesyonel materyaller üretmek üzere bir yayın şirketi kurdu.

Regent’in tarihi öncü akademik yeniliklerle doludur: ilk yaz okulu 1965’te kuruldu; 1972’de küçük grup kursları (6 katılımcı) kuruldu; 1995 yılında benzersiz bir ev eğitim programı başlatıldı; birebir koçluk ve Global Community sınıfı için temel bilgiler içeren İngiliz Dünyası kursu 2010 yılında başladı.

Brighton’da her zaman yapılacak çok şey vardır, bu da onu tercih edilmek için çok çekici bir yer haline getirir. Brighton, heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerin zenginliği ile canlı bir şehirdir. Brighton iskele, ünlü köşk ve çarpıcı 18 inci yüzyıl mimarisi okulumuzun yakınında bulunmaktadır. Şehir ayrıca mükemmel alışveriş fırsatları ve Londra’ya doğrudan demiryolu bağlantıları sunmaktadır.

Brighton, İngiltere’de hemen hemen her yerden daha fazla güneş ışığı alan deniz kenarında heyecan verici bir şehirdir. Güzel kırsal yakındır ve Londra’dan sadece 50 dakika uzaklıktadır. İki üniversite var ve şehir sosyal hayatı ve eğlencesi ile ünlüdür.

Dil okulu, şehir merkezine ve deniz kıyısına kolay ulaşım mesafesinde, zarif bir binada yer almaktadır. Ücretsiz kablosuz internet erişimi mevcuttur. Öğrenci salonu gün boyunca açıktır ve burada yeni arkadaşlarınızla konuşabilirsiniz. Öğretmenleriniz okul sonrası etkinlik programınızı düzenlemenize yardımcı olur, böylece onları sosyal olarak tanımış olursunuz.

Geoergia'dan Brighton,İngiltere Tecrübeleri | Erasmus deneyimi ...

REGENT Internet Sitesi: https://www.regent.org.uk/learn-english/language-schools/study-in-brighton

Okulun Konumu: https://goo.gl/maps/VgaTj3sUopDpFmkK8

REGENT YouTubeBrighton videosu: https://www.youtube.com/watch?v=uaymOUm7oTo&feature=youtu.behttps://youtu.be/uaymOUm7oTo

Neden REGENT ? Neden BRIGHTON ?

 • 120 kişilik kapasiteye sahip okulumuzda yaş ortalaması 25 ‘tir. Sınıflar maksimum 6-12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Tamamen modernize edilmiş tarihi bina, burada öğrenmeyi sofistike bir deneyim haline getirmek için konforlu bir şekilde donatılmıştır. Okul birçok turistik yer, restoran, galeri ve heyecan verici sosyal yaşamla çevrilidir.
 • Öğrencilerin %95 ’i memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur
 • Brighton, İngiltere’de hemen hemen her yerden daha fazla güneş ışığı alan deniz kenarında heyecan verici bir şehirdir. Güzel kırsal yakındır ve Londra’dan sadece 50 dakika uzaklıktadır. İki üniversite var ve şehir sosyal hayatı ve eğlencesi ile ünlüdür.
 •  Brighton’da her zaman yapılacak çok şey vardır, bu da onu çalışmak için çok çekici bir yer haline getirir. Brighton, heyecan verici kültürel ve sosyal aktivitelerin zenginliği ile canlı bir şehirdir. Brighton iskele, ünlü köşk ve çarpıcı 18 inci yüzyıl mimarisi okulumuzun yakınında bulunmaktadır. Şehir ayrıca mükemmel alışveriş fırsatları ve Londra’ya doğrudan demiryolu bağlantıları sunmaktadır.

Konaklama Detayları

Yerel insanlarla yaşamak, İngilizcenizi geliştirmenin ve İngiliz yaşam tarzını deneyimlemenin harika bir yoludur. Konuksever ev sahipleriniz size her gün konforlu bir oda, kahvaltı ve akşam yemeği ve hafta sonları tüm yemekleri sağlayacaktır.

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz Aile yanında konaklayanların çoğu, şehrin çevresindeki yerleşim alanlarında okulun 5 km yakınında yaşamaktadır. Otobüsler sıktır ve okula yolculuk 30 dakikadan fazla sürmez.

Çocuklu bir aile, tek bir kişi, emekli bir çift veya genç bir çiftle birlikte kalabilirsiniz. Birçok farklı insan evinde yabancı öğrencilere ev sahipliği yapmaktan hoşlanır.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir.

Standart bir oda veya kendi banyonuzla donatılmış en-suite bir oda seçebilirsiniz. Bunlar kahvaltı ve akşam yemekleri (pazartesiden cumaya) ve kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri (cumartesi ve pazar) dahildir. Ayrıca genellikle iki yataklı oda ve kahvaltı seçenekleri de ayarlanabilmektedir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFLve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler Platinum English Courses
 • Genel İngilizce + İs İngilizcesi

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk
 • Education UK

REGENT okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim:– Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 300 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Regent Brighton

Regent Brighton İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere ...

Regent Brighton - Language Schools - Visit Brighton

Regent School - Brighton - StudyACourse.com

Regent School - Brighton - StudyACourse.com

St. Giles International Brighton | GlobalVizyon

 

İlginizi çekebilir..

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin