REGENT – BOURNEMOUTH

The Bournemouth Identity: Building a green business hub on the ...

REGENT– BOURNEMOUTH

Regent, İngiltere’deki en eski İngilizce dil okullarından biridir. İlk okul, Regent Londra, 1964 yılında, tutkulu İngiliz Konseyi öğretmeni olan David Mariano tarafından kurulmuştur.David, bir öğrenme topluluğunun gelişmesini sağlamak için okul ortak odaları düzenleyerek bir öğrenci ve personel topluluğu oluşturmanın önemini benimsemiştir. Öğrenci özerkliğinin geliştirilmesine yardımcı olmak için dil laboratuvarları ekledi. Öğrenciler için profesyonel materyaller üretmek üzere bir yayın şirketi kurdu.

Regent’in tarihi öncü akademik yeniliklerle doludur: ilk yaz okulu 1965’te kuruldu; 1972’de küçük grup kursları (6 katılımcı) kuruldu; 1995 yılında benzersiz bir ev eğitim programı başlatıldı; birebir koçluk ve Global Community sınıfı için temel bilgiler içeren İngiliz Dünyası kursu 2010 yılında başladı.

The Bournemouth Identity: Building a green business hub on the ...

REGENT Internet Sitesi: https://www.regent.org.uk/learn-english/language-schools/study-in-bournemouth

Okulun Konumu: https://g.page/regent-scanbrit-in-bournemouth?share

REGENT YouTube BournemouthVideosu: https://www.youtube.com/watch?v=uaymOUm7oTo&feature=youtu.be

Neden REGENT ? Neden BOURNEMOUTH ?

 • 120 kişilik kapasiteye sahip okulumuzda yaş ortalaması 25 ‘tir. Sınıflar maksimum 6-12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Tamamen modernize edilmiş tarihi bina, burada öğrenmeyi sofistike bir deneyim haline getirmek için konforlu bir şekilde donatılmıştır. Okul şehrin merkezinde yer alır ve birçok turistik yer, restoran, galeri ve heyecan verici sosyal yaşamla çevrilidir.
 • Öğrencilerin %95 ’i memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur
 • Pansiyonlar elverişli bir şekilde okula yakın bir konumdadır. Canlı gece hayatı, mükemmel tiyatro ve restoranlarıyla Bournemouth şehir merkezine kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Yakınlardaki Yeni Orman, güzel Dorset köyleri ve ünlü Jurassic Coast gibi ziyaret etmek için harika yerler vardır. Londra trenle sadece 95 dakika uzaklıktadır

Konaklama Detayları

Konutlar, oteller ve aile yanı konaklamaları arasından seçim yapabilirsiniz.

 

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz.

Yerel bir ev sahibiyle kalmak, İngiliz yaşamının otantik bir deneyimini ve İngilizcenizi sınıf dışında pratik yapma şansı elde etmeniz anlamına gelir. Okula kolayca ulaşabileceğiniz standart veya ensuite odalar bulunuyor.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir.

Westover Gardens Hotel yıl boyunca öğrenci yurdu Bournemouth’un merkezinde yer alır ve güzel bahçelere bakmaktadır. Mağazalar, restoranlar ve plaja birkaç dakika yürüme mesafesindedir. Okuldan 25 dakikalık bir otobüs yolculuğu mesafedeki M2 otobüsü de dahil olmak üzere sık sık çalışan otobüsler ile yakın otobüs durakları vardır.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFLve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler Platinum English Courses
 • Genel İngilizce + İs İngilizcesi

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk
 • Education UK

REGENT okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim:– Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurmun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 300 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

İngiltere Yaz Okulu | Regent Scanbrit in Bournemouth - Soho UK ...

Regent Bournemouth Dil Okulu İngiltere | Değerlendirme

Regent Bournemouth Dil Okulu İngiltere | Değerlendirme

Regent School (Bournemouth) — English Courses in Bournemouth ...

Language school Regent Scanbrit Bournemouth (Bournemouth, United ...

BOURNEMOUTH | Yurtdışı Eğitim,Vize Danışmanlık ve Tercüme ...

İlginizi çekebilir..

Zoni Öğrenci Belgesi Mezuniyet Durumu

ZONI LANGUAGE CENTERS – LONDRA

ZONI LANGUAGE CENTERS – LONDRA Zoni Dil Merkezleri 1991 yılında Zoilo C. Nieto tarafından kurulmuştur. Zoni, Manhattan, Brooklyn, Queens, New Jersey, Miami Beach, Vancouver ve ...