PROGRAM HAKKINDA

14-18 yaşlarında lise öğrencilerinin katılmış oldukları bu program, öğrenciye farklı bir yaşam standardının yanında alışılmışın dışında bir eğitim sunmakta, kişinin çok farklı yönlerini ortaya koymasında yardımcı olmaktadır.
Lise değişim programına katılmak dünyaya bakış açınızı değiştirerek hem başka kültürleri tanıma, hem de kendi kültürünüzü tanıtma olanağını sağlayacaktır.

Bir yılı kapsayan bu program sayesinde en ekonomik şekilde yurtdışında eğitim görmüş olacaksınız ve ileriki yaşantınızda almış olduğunuz j1 vizesi size çok iyi bir referans olacak.İngilizcenizi çok kısa sürede geliştirip, günlük yaşamda ve okul ortamında rahatlıkla kullanabilecek duruma geleceksiniz.

1958’den bu yana, Öğrenci değişim programlarında lider okullar arasında olan “STS Student Exchange”, öğrencilerine yıllardır en iyi ve kaliteli eğitim anlayışı içerisinde hizmet vermekte, aktivite ve dil eğitimlerine destek sağlamaktadır.

Her yıl yüzlerce öğrenci gittikleri bu kurumda beklentilerinin ötesinde bir eğitim ile karşılaşmakta ve hayatları boyunca unutamayacakları bir dönem geçirmektedirler.

Gelin sizlerin de bu şanlı öğrenciler arasında yer almanızı sağlayalım …

İlginizi çekebilir..