“Pathway nedir? Neden Pathway?

‘Pathway, yani üniversiteye geçiş programları uluslararası öğrencilere alanlarında gerekli akademik yetenekleri kazandırmak, lisans ya da yüksek lisans programları için gerekli İngilizce seviyesine ulaşmalarını sağlamak ve başka bir ülkedeki yaşam tarzına adaptasyonu gerçekleştirmek amacındadır. Dil okulları aracılığıyla başka türlü ulaşmanız ve başvurmanız mümkün olmayan üniversitelere başvuru yaparak geleceğinize büyük bir yatırımda bulunabilirsiniz. Pathway programlarının sağladığı en büyük avantaj, üniversitelerin normal koşullar altında zorunlu tuttuğu TOEFL, IELTS gibi küresel geçerliliği olan İngilizce sınavlarından muafiyet sağlamasıdır. Dil okullarının Pathway programlarından mezun olan öğrenciler, bu sınavlara girmeye mecbur kalmadan direk tercih ettikleri üniversiteye yerleşebilirler!
Yurt dışında eğitim almak, sizi yeni deneyimlerle ve farklı kültürlerle tanıştırır. Pathway programı aracılığıyla dünyanın dört bir yanında öğrenim görme ve en iyi üniversitelere giriş fırsatı kazanırsınız. Uluslararası bir öğrenci olarak yabancı ülkelerde bulunan prestijli üniversitelerden diploma almanız, gelecekte iş hayatınızda size müthiş bir avantaj kazandıracaktır.
Kanada, ABD, İngiltere, Avustralya ve İrlanda başta olmak üzere çalıştığımız yüzlerce okul alternatifinde bu hizmet veirlmektedir

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin