Kanada iş garantili sertifika programları

Co-op, size maaşlı staj imkanı sunan bir programdır. Eğer co-op diploma programlarını seçerseniz alacağınız eğitimden sonra, Kanada’nın prestijli kurumlarında staj yapma imkanınız olacaktır. Okullarda bulunan Kariyer Hizmet bölümü, öğrencilere uygun staj yeri bulma konusunda yardımcı olmaktadır. Böylelikle uluslararası alanda geçerli olacak bu sertifika/diploma sayesinde, Kanada’da hem eğitim aldığınız hem de iş tecrübeniz olduğu için Türkiye’ye döndüğünüzde işe girmeniz kolaylaşacaktır.

Bu programlara katılmak için belli düzeyde bir İngilizceye sahip olmanız gerekmektedir. Aynı dil okulunda eğitim alarak belli bir seviyeye geldiğinizde bu programlara başvuru yapabilirsiniz ya da elinizde geçerli bir IELTS puanınız varsa dil eğitimi almadan puanınızla da başvuru yapabilirsiniz

ILAC COLLEGE STAJLI DİPLOMA PROGRAMLARINDA %40 İNDİRİM !!!

Kanada’nın en prestijli okullarından ILAC; işletme, sağlık ve hizmet sektörlerine yönelik uzun süreli diploma programlarında  %40 indirimi var!

Kanada’da 26-92 hafta sürelerince part-time çalışarak mesleki eğitim alıp sonrasındaysa iş garantili staj yapabileceğinizi biliyor muydunuz? Ayrıca staj sürenizde ILAC College öğrencilerine Holiday Inn, Air Canada, IKEA ve Starbucks gibi dünya devi 200’den fazla partnerlerinin bünyesinde staj garantisi veriyor.

Okul 3 ana bölümde maaşlı staj imkanı sunmakta:

  1. -Dilerseniz School of Customer Service’te Communication and Service Essentials Diploma programında 30 hafta eğitim alıp stajla 60 haftaya uzatabilirsiniz. Service Excellence for Bussiness Diploma programında ise 26 hafta eğitim alıp stajla 40 ya da 48 haftaya uzatabilirsiniz.
  1. -İsterseniz de School of Business’ta Sales and Marketing Diploma programında 52 hafta eğitim alıp stajla 92 haftaya uzatabilirsiniz. Business Administration Diploma programında ise 52 hafta eğitim alıp stajla 92 haftaya uzatabilirsiniz.
  1. –Sağlık alanında eğitim görmüşseniz de Solomon School of Health Care’de Health Care Administration Diploma programında 52 hafta eğitim alıp stajla 92 haftaya uzatabilirsiniz. Sonrasındaysa ILAC tarafından sağlık alanında işe yerleştirileceksiniz.

Bu sertifika programının sonrasında Kanada’da bir üniversitede eğitim almak ya da belki master yapmak isterseniz ILAC Collage’ın anlaşmalı olduğu okullara direk yerleşme hakkınız bulunuyor. En güzeli ise Ilac Collage da aldığınız dersleri bu üniversitelerde saydırıp kredinizden düşürtebiliyorsunuz. Bu da üniversite ücretlerinde epey bir indirim demek oluyor.

Okulun %40 indirim kampanyası 1 Mayıs’ kadar devam edecektir. Bu kampanyayla 15.000 CAD olan 92 haftalık program 6720 CAD’a inmektedir. Kampanyadan yararlanabilmek için 1 Mayıs’a kadar 500 CAD ön kayıt ücreti yatırıp 2020 yılı içerisinde eğitime başlamanız gerekmektedir.

 

Daha detaylı bilgi almak için bizimle 0312 223 52 18 nolu telefondan iletişime geçebilirsiniz.

 

Okulun Web Sitesi : https://ilacinternationalcollege.com/

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefon (gerekli)

Konu

İlgilenilen Ülke

İletiniz (gerekli)

Güvenlik Kodu (gerekli)

İlginizi çekebilir..

MEKSİKA’DAN WORK AND TRAVEL 2021 VİZESİ

Amerika Birleşik Devletleri Dışişleri Bakanlığı ve Meksika Başkonsolosluğunun özel çalışması sonucu Türk öğrencilere 2021 Work and Travel için Meksika’dan vizeye başvurma imkanı tanınmıştır. Meksika çok ...