OHC OXFORD

OHC Dil Okulu | Oxford İngiltere

OHC OXFORD

1974’te kurulmuş olan 3 kıtayı kapsayan OHC English Merkezleri, dünyadaki en geniş İngilizce akredite İngilizce Dil Kursları ve Programlarından biridir. İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya’daki heyecan verici merkezi şehir ve kasaba konumları bulunur bu da seçtiğiniz şehir veya kasabada keşfetmenin ve öğrenmenin keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır.

Tüm OHC öğretmenleri, akredite edilmiş İngilizce kurslarını ve programlarını çok çeşitli uluslara ulaştırma konusunda profesyonel ve kalifiyedir. Öğrencilerin İngilizcelerini her fırsatta pratik yapmalarını ve yeni arkadaşlar edinmelerini sağlayan dinamik ve yoğun bir sosyal program da mevcuttur.

Oxford, Londra’dan sadece bir saat kadar uzaktadır ve İngilizce konuşulan dünyanın en ünlü, en eski üniversite şehirlerinden biridir. Güzel mimarisi, yemyeşil bahçeleri ve geniş parkları ile hala canlı bir üniversite şehridir. Oxford’da ve çevresinde, bir Oxford Üniversitesi’ni ziyaret etmek, nehirde gezinmek veya Oxford’un geleneksel İngiliz Pub’larından birinde dinlenmek gibi her zaman yapılacakbir şeyler vardır. Bisikletçiler ve yürüyüşçüler için mükemmel olan çeşitli Oxfordshire kırsalından, tarihi ve mirası ile ünlü Oxford’daki kültürel bir kaçamağa kadar.

OHC İngilizce merkezi, Oxford Üniversitesi kolejleri ile çevrili Oxford’un tam kalbinde mükemmel bir konuma sahiptir. Okuldan sonra kolayca alışveriş yapabilir veya Kapalı Çarşı, Bodleian Kütüphanesi veya Ashmolean Müzesi gibi bazı turistik yerleri ziyaret edebilirsiniz. Oxford’daki kolej, gayriresmi ve dostça bir atmosfere sahiptir,eğitim için mükemmel bir ortam sağlar.

Sunulan Programlar,

Genel İngilizce , Yoğun İngilizce, Birebir Kurslar , CELTA.

Dil seviyeleri, A1– C2

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı.

İmkanlar,

Modern sınıflar,

Interaktif akıllı yazı tahtalar,

Bireysel çalışma odası,

Öğrenci ortak alanı,

Öğrenci bilgisayar odası,

Kütüphane,

Ücretsiz Wi-Fi

Konaklama alternatifleri,

Aile yanı Konaklama

Çeşitli yemek seçeneklerine sahip aile yanında konaklama seçeneği bulunmaktadır.Evinizi ev sahibi ile paylaşırsınız, ancak kendi özel odanız ve çeşitli yemek seçenekleriniz vardır. Aile yanında konaklayan öğrenciler, uluslararası öğrencilere bakma dostlukları ve deneyimleri nedeniyle yerel bir konaklama kurumu tarafından özenle seçilmektedir.Tüm aile yanında konaklama, okula kolay ulaşım mesafesindedir.

Yaz aylarında ayrıca yurt konaklama seçeneğide mevcuttur

Akreditasyon , British Council, Member English UK, Education UK, BAC.

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olan eğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 250 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Okulun konumu: https://goo.gl/maps/jeyUNnWHMqjqj3eL7

Okul web adresi : https://www.ohcenglish.com/school/OXFORD#explore_this_school

Okul videosu : https://vimeo.com/21802573

Yero Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=4uRa5DD6k1M

OHC English Oxford Dil Okulu İngiltere | 10 Değerlendirme

OHC Dil Okulu | Oxford İngiltere

https://timelinecms-library.ohcenglish.com/assets/images/692.jpg

General English course - Oxford House College - OHC, Melbourne ...

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin