OHC LONDRA

https://timelinecms-library.ohcenglish.com/assets/images/690.jpg

OHC LONDRA

1974’te kurulmuş olan 3 kıtayı kapsayan OHC English Merkezleri, dünyadaki en geniş İngilizce akredite İngilizce Dil Kursları ve Programlarından biridir. İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya’daki heyecan verici merkezi şehir ve kasaba konumları bulunur bu da seçtiğiniz şehir veya kasabada keşfetmenin ve öğrenmenin keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır.

Tüm OHC öğretmenleri, akredite edilmiş İngilizce kurslarını ve programlarını çok çeşitli uluslara ulaştırma konusunda profesyonel ve kalifiyedir. Öğrencilerin İngilizcelerini her fırsatta pratik yapmalarını ve yeni arkadaşlar edinmelerini sağlayan dinamik ve yoğun bir sosyal program da mevcuttur.

Londra dünyanın en şaşırtıcı şehirlerinden biridir ve ilham, enerji ve canlılığa sahiptir. Dünyanın ikonik turizm başkenti, dünyaca ünlü gezi, alışveriş ve inanılmaz mimariye sahip olan ve hepsi OHC Oxford Street konumuna kolayca erişilebilen her şeye sahiptir. Büyük Şapel Caddesi’ndeki şehir merkezinde, Oxford Caddesi’nden sadece birkaç metre uzaklıkta, mağazaların, restoranların, kafelerin ve tiyatroların yakınında bulunur. Merkez, İngilizce eğitiminizden maksimum faydayı sağlamanıza yardımcı olacak mükemmel olanaklarla donatılmıştır.

Sunulan Programlar,

Genel İngilizce , Yoğun İngilizce, Premium Kurslar, Akademik İngilizce (IELTS,TOEFL,),İş İngilizcesi, Bire1bir Kurslar,Üniversite Pathway hizmeti.Teacher Training, CELTA,Cambridge DELTA,

Dil seviyeleri, A1– C2

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı.

İmkanlar,

Modern sınıflar,

Interaktif akıllı yazı tahtalar,

Bireysel çalışma odası,

Öğrenci ortak alanı,

Öğrenci bilgisayar odası,

Çatı katı,

Kütüphane,

Yürüme mesafesi konaklama,

Ücretsiz Wi-Fi

Konaklama alternatifleri,

Özenle seçilmiş aile yanında konaklama ile Londra’daki konaklamalardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Kendinizi evinizde hissedecek ve İngilizcenizi samimi bir ortamda pratik edebileceksiniz. 3 yemek seçeneği arasından seçim yapabilirsiniz veya kendiniz pişirirsiniz, sadece kahvaltı veya kahvaltı ve akşam yemeği seçenekleri vardır.Londra Bölgeleri Zone 2 –Zone 5’teki aile yanı konaklama bir konaklama ajansı aracılığıyla sağlanmaktadır.

Yurt konaklamaları da Zone1 ve Zone2 bulunur. Toplu taşıma ile 15 dakika ile 25 dakika mesafede bulunur.

Akreditasyon , British Council, Member English UK, Eduacation UK, BAC.

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 250 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Okulun konumu: https://goo.gl/maps/kj19gJxSzeDRwazh6

Okul web adresi : https://www.ohcenglish.com/school/LONDON_OXFORD_STREET

Okul videosu : https://www.youtube.com/watch?v=6q1loRKL9xQ&feature=emb_title

Yero Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=4uRa5DD6k1M

https://timelinecms-library.ohcenglish.com/assets/images/698.jpg

https://timelinecms-library.ohcenglish.com/assets/images/702.jpg

https://timelinecms-library.ohcenglish.com/assets/images/690.jpg

https://timelinecms-library.ohcenglish.com/assets/images/695.jpg

https://timelinecms-library.ohcenglish.com/assets/images/697.jpg

 

İlginizi çekebilir..

Mayıs Ayı İndirimleri

Mayıs Ayı İndirimleri Es Dubai Mayıs Ayı İndirimleri Clubclass Mayıs Ayı İndirimleri ILSC Mayıs Ayı İndirimleri Kaplan Mayıs Ayı İndirimleri