OHC LONDRA RICHMOND

https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/ohc-english---richmond-london_1548777067569.jpg

OHC LONDRA RICHMOND

1974’te kurulmuş olan 3 kıtayı kapsayan OHC English Merkezleri, dünyadaki en geniş İngilizce akredite İngilizce Dil Kursları ve Programlarından biridir. İngiltere, Amerika, Kanada ve Avustralya’daki heyecan verici merkezi şehir ve kasaba konumları bulunur bu da seçtiğiniz şehir veya kasabada keşfetmenin ve öğrenmenin keyfini çıkarmanızı kolaylaştırır.

Tüm OHC öğretmenleri, akredite edilmiş İngilizce kurslarını ve programlarını çok çeşitli uluslara ulaştırma konusunda profesyonel ve kalifiyedir. Öğrencilerin İngilizcelerini her fırsatta pratik yapmalarını ve yeni arkadaşlar edinmelerini sağlayan dinamik ve yoğun bir sosyal program da mevcuttur.

Londra’nın merkezine 20 dakika mesafede. Mükemmel metro, demiryolu ve otobüs hizmetleri sunan Richmond, Londra’nın turistik yerlerine ideal bir geçit sunmaktadır. Bu OHC İngilizce merkezi, Londra şehrinin gürültüsünden ve karmaşasından uzakta olup Richmond’un merkezindeki ana alışveriş caddelerinden birinde yer almaktadır. Samimi bir geniş resepsiyon alanı ve beş derslikle büyüleyici bir şehir evinin üç katını kaplar.Zengin ve ünlü ve Kraliyet ailesi için bir geri çekilme olan Richmond, dünyanın en işlek şehirlerinden birinde güvenli bir köy ortamı sunan Londra’nın en çok arzu edilen yerlerinden biridir. Thames Nehri üzerinde bir tekne turu, Richmond parkındaki geyiklerden geçerek bisiklet sürmek veya Londra’nın merkezini ziyaret etmek için bu konum ideal Londra deneyimini sunar.

Richmond’un zarif butik dükkanları, geleneksel İngiliz Pubları, restoranları,kahve barları ve çay odaları ile dar sokakları vardır. Kasaba ayrıca antika ve koleksiyon merkezi olarak da bilinir.

Sunulan Programlar,

Genel İngilizce , Yoğun İngilizce, Birebir Kurslar.Konuşma ve Tellaffuz Kursları.

Dil seviyeleri, A1– C2

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı.

İmkanlar,

Modern sınıflar,

Interaktif akıllı yazı tahtalar,

Bireysel çalışma odası,

Öğrenci ortak alanı,

Öğrenci bilgisayar odası,

Kütüphane,

Ücretsiz Wi-Fi

Konaklama alternatifleri,

Aile yanı Konaklama

Çeşitli yemek seçeneklerine sahip aile yanında konaklama seçeneği bulunmaktadır.Evinizi ev sahibi ile paylaşırsınız, ancak kendi özel odanız ve çeşitli yemek seçenekleriniz vardır. Aile yanında konaklayan öğrenciler, uluslararası öğrencilere bakma dostlukları ve deneyimleri nedeniyle yerel bir konaklama kurumu tarafından özenle seçilmektedir.Tüm aile yanında konaklama, okula kolay ulaşım mesafesindedir.

Yaz aylarında ayrıca yurt konaklama seçeneğide mevcuttur

Akreditasyon , British Council, Member English UK, Eduacation UK, BAC.

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 250 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Okulun konumu: https://goo.gl/maps/WfrJ69pdmscD8U5N6

Okul web adresi : https://www.ohcenglish.com/school/LONDON_RICHMOND

Okul videosu : https://www.youtube.com/watch?v=v_123eyfUCs&feature=emb_title

Yero Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=4uRa5DD6k1M

OHC English - Richmond Londra Dil Okulu | 1 Değerlendirme

https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/ohc-english---richmond-london_1548777062753.jpg

https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/ohc-english---richmond-london_15487770641870.jpg

OHC İngiltere Dil Okulu - OHC London Richmond | Karya International

https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/ohc-english---richmond-london_1548777067569.jpg https://estatic.languagecourse.net/tr/images/schools/ohc-english---richmond-london_1548777063451.jpg

 

İlginizi çekebilir..

İNGİLTERE’YE GİDERKEN : MANCHESTER

İNGİLTERE’YE GİDERKEN MANCHESTER Birleşik Krallık’ın Londra’dan sonra en kalabalık şehridir. İngiltere’de önemli müzik gruplarının ve birçok şeyin doğum yeri olarak bilinir. Liverpool’a yaklaşık 45 dk ...