MCDONALDS-MINOCQUA-WISCONSIN

McDonald's - Minocqua - Photos at Restaurants in Minocqua, WI - hankr

McDonald's - Minocqua - Photos at Restaurants in Minocqua, WI - hankr

McDonald’s bilindiği üzere dünyanın en büyük fastfood zincirlerinden biridir. Crew Member pozisyonunda her yıl öğrenci istihdam eder. Çoğunlukla 7/24 çalışan ya da geç saatlere dek açık kalan bir işletme olduğu için öğrenciler rahatlıkla overtime alırlar. Öğrenciler akşamları, haftasonları ya da tatil günlerinde de çalışabilir. Öğrenci haftada minimum 30 saat çalışmak zorundadır. Öğrenci Rhilander Oneida Havalimanına iner, sabah 8 akşam 11 arasında vardığı takdirde işveren öğrenciyi havalimanında karşılar. Planlama 2 hafta öncesinden bildirilmelidir.

C:\Users\Hp\Desktop\indir (1).jpg Konaklama paylaşımlı odalarda yapılır ve haftalık $75’dir. Odalar genelde 4 ya da 6 kişiyle paylaşılır ve konaklama McDonalds’a yürüme mesafesindedir. Bu da hem zamandan hem de harcamalardan tasarruf demektir. Uluslararası çalışan sayısı 8’dir.

 

Crew member pozisyonunda öğrenci hem mutfak kısmında hem de kasada görev alır. Müşterileri karşılar, ödeme alır, siparişleri hazırlar ve servise hazır eder. Genel restoran ya da dış bahçe temizliğinde de görev alabilir. Öğrenci iyi ve akıcı bir derecede İngilizce konuşabiliyor olmalı, supervisioru ve çalışma arkadaşlarıyla iletişim kurabilmelidir. Saatlik ücret $10’dır. Çalışma gün ve saatleri haftalık olarak değişir. İş kıyafetleri işveren tarafından temin edilir, çalışanın siyah bir ayakkabı getirmesi yeterlidir.

McDonald’s websitesi: https://www.mcdonalds.com/us/en-us/location/wi/minocqua/8689-hwy-51/6460.html

İkinci iş alternatifleri:

İkinci iş bulma olanağı oldukça yüksek olacaktır. Turistik bir bölge olmasından kaynaklı kafeler, restoranlar, dondurmacılar ve mağazalar fazladır ve bunların hepsi öğrenciye ikinci iş alternatifi yaratır. Öğrencinin burada rahatlıkla ikinci iş bulacağını söylebiliriz. Wisconsin eyaletinde asgari ücret minimum $7.25’dır.

C:\Users\Hp\Desktop\minoccc.png

Wisconsin eyaleti:

Life with Louie C:\Users\Hp\Desktop\indir.jpg Wisconsin eyaleti, Amerika’nın Midwest bölgesinde yer alır. Lake Superior ve Michigan gölüne kıyısı vardır. 72 bölgeye ayrılmıştır.vBaşkenti Madison, en büyük kenti ise Milwaukee’dir. Yaklasık 6 milyon nüfusu vardır. İklimi güney ve güneybatıda oldukça ılımandır, kışın ise karlıdır. Adını Wisconsin nehrinden alır. Peynirleriyle meşhurdur ve tarımda önde gelen eyaletlerden biridir. Bu sebeple America’s Dairyland olarak da bilinir. Eyalette 80.000’den fazla çiftlik vardır. Wisconsin Üniversitesine ev sahipliği yapar. Gölleri, restoranları, geniş park ve bahçeleriyle ünlüdür. Şehirden bunaldığınızda göllere gidip doğayla içiçe olabilirsiniz

Mutfak kültürü dünyanın her yerinden lezzeti toplaması ve kendi kültürüyle harmanlaması sebebiyle oldukça zengindir.

Harley Davidson Nasıl Kuruldu? | Başarı ve Kuruluş Hikayesi | Yeni ... Harley Davidson markası Wisconsin Dells’te son derece ünlüdür. Milwakuee’de bu markaya ait bir müze vardır. Spor takımları da son derece popülerdir. Milwakuee Bucks, Green Bay Packers’dır. Miller Park da Milwakuee’deki en ünlü beyzbol stadlarından biridir. Öğrenci buraları ziyaret edebilir. Turistlerin en çok ziyaret ettiği yerlerden biri Cave of Mounds Natural Landmark’tır. Life with Louieçizgifilmi bu eyalette geçmektedir ve oradaki kafe ziyarete açıktır. Miller buraya özgüdür ve onlarca çeşidi vardır.

Minocqua, WI | American AdventureMinocqua Bölgesi:

Minocqua Wisconsin eyaletinde yer alır. Work and Travel’ın diğer bölgelerine göre büyüktür fakat uluslararası ve Türk öğrenci yoğunluğu oldukça azdır. Bölge güvenli ve temiz bir bölgedir. Nüfusu 4300 civarındadır. Yaygın olarak ‘’Island City’’ olarak da anılır. Minocqua gölüyle çevrilir. Turistik bir bölgedir hatta turizm ekonomilerinde çok büyük bir rol oynar.

Şehrin websitesi: https://www.minocqua.org/

Sosyal Aktiviteler:

Minocqua 4th of July | Parade, Fireworks & Live Music Turistik bir bölge olmasından kaynaklı kültürel de birçok aktivite sunar. 4 Temmuz’da bölgede çeşitli kutlamalar olur, havaifişekler atılır, geçit törenleri yapılır. Antik ve Ahşap Bot Showları her yaz yapılır. Büyük bir yer olmasından kaynaklı alışveriş de yapılacak birçok yer vardır. Hiking ve bisiklet sürme için uygun bir yerdir, doğal güzellikleri çok fazladır. Su sporları bölge genelinde popülerdir bunlardan bazıları balık tutma, kürek çekme, tüple dalış ve göl sörfüdür.
Surf SCONSIN (Minocqua) - 2020 All You Need to Know BEFORE You Go ... 6 Great Trails in Minocqua | Hiking Information & Resources

İlginizi çekebilir..

LSI Toronto

Neden LSI? Dil eğitimi sektöründe 55 yıllık deneyime sahip olan LSI, 8 ülkeye yayılmış 15 şubesiyle modern ve son teknolojiyle donatılmış dersliklere sahip bir okullar ...