Malvern House Manchester Yaz Okulu

Visit Manchester | Holidays in Manchester UK | Official Tourist Board

MALVERN HOUSE

MALVERN HOUSE

Malvern House 2000 yılında kurulmuş bir dil okuludur. Standartların üzerinde dil eğitimi sunan bu okulumuz her yıl 100’den fazla ülkeden 3000 öğrenciyi ağırlar. Sadece yaz okulu değil birçok farklı programda da eğitim sunar. İngiltere’de 3 farklı lokasyonda öğrencilere eğitim verir. Öğrenciye sunduğu sosyal aktivitelerle de ön plana çıkar. Teknolojiyle desteklediği eğitim programlarında öğrenciyi İngilizce konuşmaya ve bu dili pratik etmeye teşvik eder. Öğrenci son teknolojinin kullanıldığı interaktif sınıflarda eğitim alır. Memnuniyet oranı oldukça yüksektir.

Akreditasyon ve Üyelikler

British Council

English UK

ISI

MALVERN HOUSE-YAZ OKULU-MANCHESTER

Visit Manchester | Holidays in Manchester UK | Official Tourist Board

Manchester öğrencinin sosyalleşmesi bakımından farklı birçok olanak sunan bir şehirdir. Futbol müsabakalarıyla ünlü olan bu şehir dünyanın en popüler takımlarına da ev sahipliği yapar. Sadece sporla değil sanat aktiviteleriyle de ön plana çıkar. Whitworth Sanat Galerisi ve Manchester müzesini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Manchester İngiltere’nin kuzeyinde yer alır ve Londra’ya yaklaşık 2 saattir.

Eğitim Malvern House’un bir parçası olan Communicate okulunda verilir. Bu okulda öğrenci bilgisayarları kullanabilir ve WiFi’dan yararlanabilir. Kütüphanesi, akıllı tahtaları, masa tenisi ve konsol oyunları vardır.

Konaklama

Aile yanı konaklama sunar. Aile yanında kalarak öğrenci İngiliz kültürünü yakından tanıyıp bu ailenin bir parçası olacaktır. Tüm aileler belirli testlerden geçmiş güvenilir ailelerdir. Aile yanı konaklamada öğrencinin isteğine bağlı olarak tek, çift ya da üç kişilik odalar seçilebilir. Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği aile tarafından hazırlanır.

Aktiviteler

Aktivite programı ve geziler özenle organize edilmiştir. Öğrencinin katıldığı aktivitelere örnek olarak bowling ve paintball verilebilirken, geziler boyunca da Liverpool’u keşfedecek aynı zamanda çevre şehir ve kasabaları da tanıyacaktır. Geziler hafta sonları yapılır.

Malvern House Yaz Okulları Diğer Lokasyonlar

-Old Street Centre-Londra

-Garden Hall Centre-Londra

-Hughes Parry Hall Centre-Londra

-Manchester

-Brighton

*Aktivite programı, konaklama alternatifleri ve katılım tarihleri lokasyondan lokasyona değişmektedir. Detaylı bilgi için Yero Yurtdışı Eğitime ulaşabilirsiniz.

Malvern House yaz okulları broşürü https://www.malverninternational.com/wp-content/uploads/2020/04/MJ_Malvern-Junior-Prospectus-2020_R10_Webview.pdf

Malvern House websitesi https://malvernhouse.com/malvern-juniors/malvern-manchester/

Malvern House tanıtım videosu https://www.youtube.com/watch?v=cSDekl6nGXQ

 

İlginizi çekebilir..

Harrow House International College - Swanage Yaz Okulu - 8-11 Yaş ...

HARROW HOUSE INTERNATIONAL COLLEGE

HARROW HOUSE INTERNATIONAL COLLEGE – 1969 yılından bu yana her yaşta kaliteli İngilizce Dil Kursları sunan Harrow House, güvenli bir sahil bölgesinde, kampüs içi tesisler ...