MALVERN HOUSE – LONDRA

MALVERN HOUSE - London - Dil Okulu

MALVERN HOUSE – LONDRA

Malvern House London, 2000 yılında kurulan bağımsız bir İngilizce dil okuludur. Okul, British Council ve ISI tarafından akredite edilmiştir ve bir UKVI Tier 4 sponsorudur. Malvern House, en son teknoloji ile desteklenen birinci sınıf eğitim sunmaktadır. Londra’nın merkezindeki okulumuz, modern, aydınlık, ve misafirperverdir. Tüm sınıflar interaktif yazı tahtaları ile donatılmıştır ve öğrenciler kendi kendine çalışma için çevrimiçi öğrenme platformumuza erişebilir.

Öğrenci deneyimi sunduklarımızın merkezinde yer alır ve öğrenci öğrenme yolculuğu öğrenci gelmeden ve kaldığı süre boyunca ve ötesinde devam etmeden başlar. Öğrenci hizmetleri ekibimiz her öğrenciye sıcak bir karşılama sunar ve her türlü ihtiyaca yardımcı olur. Genç öğrencilere özel önem veren okul 18 yaşından küçüklerin korunması için kapsamlı bir politikası vardır. Tüm öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için çok çeşitli esnek genel, iş ve akademik kurslar sunar.

Öğrenci desteği ücretsiz seminerler, kariyer danışmanlığı ve çeşitli sosyal programları içermektedir. 1 – 5 bölgelerinde öğrenci yurdu, aile yanı konaklama ve öğrenci evi konaklama seçenekleri bulunur.

Malvern House London, şehrin hareketli Kings Cross bölgesinde yer alıyor: tüm şehrin en büyük yenilenme alanlarından biri. Dünyaca ünlü tren istasyonuna sadece 5 dakika, İngiliz Kütüphanesi’ne 7 dakika, Oxford Sirki’ne metroyla 8 dakika, metroyla Camden Kasabası’na 6 dakika ve 200’den fazla restoran, kafe ve restorana yürüme mesafesindedir.

Malvern House, tüm öğrencilerimize hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak kaliteli öğretim sunmayı taahhüt eder. Öğrenciler birinci sınıf bir öğrenme deneyimi kazanacak ve öğretmeniniz deneyimli olacak ve öğreniminizde size yardımcı olabilecektir. Her ders canlı, ilginç ve etkileşimli olacak ve size en yüksek kalitede bir öğrenme deneyimi yaşamanız için rahat bir ortam sağlayacaktır.

MALVERN HOUSE Internet Sitesi: https://malvernhouse.com/

Okulun Konumu: https://g.page/malvernhouselondon?share

MALVERN HOUSE YouTube Londra Videosu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=JlR_FbwMwwU&feature=emb_title

Neden MALVERN HOUSE ? Neden LONDRA?

 • Okulun misyonu, öğrencilerin başarı yolculuğuna katılmaktır. Dünyanın her yerinden öğrencilere İngilizce konuşulan bir çevrede kendilerini güvenle ifade etmeleri için imkanlar sunar.
 • Amaç farklı geçmişlere sahip öğrenciler arasında kültürlerarası saygıyı teşvik etmek ve küresel bir sahnede kişisel potansiyellerini yerine getirmelerini sağlamaktır. Bireyin öğrenme deneyiminin kalbinde yer alan ve en son teknolojiyle desteklenen olumlu ve cesaret verici bir öğrenme ortamı yaratmaya çalışır.
 • Malvern House okulu Genel İngilizce, Akademik İngilizcenin yanı sıra çok farklı eğitimler sunmaktadır. Bunlara örnek olarak ; Sağlık, Hukuk, Media, Turizm ve Moda dersleri verilebilir.
 • Öğrenci Londra ‘nın tam kalbindedir ve yürüyerek her yere ulaşım sağlayabilirler.
 • Öğrenciler memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur
 • Okulumuzun Teacher Training programları mevcuttur. (CELTA)

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz. Londra zonelardan oluşmuş büyük bir şehirdir,okul Zone 1 de bulunur fakat Zone 1 de aile yanı konaklama imkanı pek mümkün değildir.Okulun aile yanı konaklamaları çoğunlukla Zone3-Zone 5 arasındadır.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir.

Londra Central’da eğitim alan öğrenciler için 3 farklı yurt konaklama seçeneği vardır. Zone 1 ve Zone 2 de yer alan yurtlar okula kısa sürede ulaşacağınız mesafededir.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Genel İngilizce + İs İngilizcesi
 • Pathway Programı
 • Küçük yaş Programları

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

Malvern House - Dil Okulu MALVERN HOUSE Dil Okulu Success Yurtdışı Eğitim ve Dil Okulları MALVERN HOUSE Londra Dil Okulu İngiltere - MALVERN HOUSE Dil ... MALVERN HOUSE Dil Okulu Success Yurtdışı Eğitim ve Dil Okulları Malvern House Londra İngiltere İngilizce Dil Okulu - İngiltere ... MALVERN HOUSE Dil Okulu Success Yurtdışı Eğitim ve Dil Okulları MALVERN HOUSE - London - Dil Okulu MALVERN HOUSE Dil Okulu Success Yurtdışı Eğitim ve Dil Okulları Malvern House - Dil Okulu

 

İlginizi çekebilir..

KAPLAN International Languages

KAPLAN International Languages, sektördeki 80 yıllık deneyimiyle dünyanın en köklü, en büyük ve en prestijli dil okuludur. 6 ülkede hizmet veren 35 şubesiyle, dünyanın dört ...