Malta Dil Okulu için 10 Sebep

Malta Dil Okulu için 10 Sebep

  • Malta İtalya ‘nın güneyinde 316 km² ‘lik bir ada ülkesidir. Çok uzun seneler İngiliz sömürgesi altında kalmış olan Malta da, İngiliz eğitim sistemi benimsenmiştir. İkinci ana dili İngilizce olan ülkede , genç nufüs sadece İngilice bilmektedir.
  • Kolayca alınabilen Schengen vizesi ile Malta ‘ya gidilebilmektedir. Malta’da dil eğitimi almak isteyen yeşil pasaport sahipleri ise 90 güne kadar vizesiz kalabilirler.
  • Malta’da İngilizce eğitimi almanın birçok avantajı var. Ülkede çok fazla dil okulu bulunmakta ve gün geçtikçe Malta dil okullarının popülerliği artmakta. Haliyle bu durum da ülkedeki dil okulları arasında bir rekabet yaratmakta,bu rekabet ise dil okullarının kalitesinin sürekli artmasını sağlıyor. Bu durumdan faydalanarak, İngilizce eğitimi için Malta’yı tercih edebilir,sıcak, cıvıl cıvıl bir ülkede hem tatil yapabilir, hem de İngilizce öğrenebilirsiniz.
  • Malta da yasal çalışma izni !!! Yeni getirilen bir uygulama olup uzun süreli dil eğitimlerine giden öğrenciler için sağlanan güzel bir fırsat. İlk 90 gün çalışamasanızda , sonrasında değerlendirilebilecek bir imkan.
  • Malta, diğer tüm Avrupa ülkelerine göre çok daha uygun maliyetlidir. Hem dil okulları olsun, hem yaşam masrafları diğer pek çok ülkeye göre size daha avantajlıya gelecektir. Özellikle yeme içme konularında Malta da hiç bir sıkıntı çekmezsiniz.

 

 

İlginizi çekebilir..

C:\Users\pro2000\Desktop\24059313_1717297724957287_6694433767533866469_o.jpg

FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH

FRANCES KING SCHOOL OF ENGLISH Frances King Dublin okulu, Dublin şehir merkezinin kalbinde, Merrion Meydanı’nda yer almaktadır. Büyük bir binada bulunan bu güzel okul, modern ...