LSI San Diego Yaz Okulu

English courses and Summer camps for Juniors in San Diego | LSI

LSI | Armada Grandee - Yurtdışı Eğitim Danışmanlık

LSI zincir bir okuldur ve 50 yıldan uzun bir deneyime sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Yeni Zelanda, Fransa, İsviçre, Avustralya’da merkezi mevcut olmakla beraber 16 tane okula sahiptir. Ayrıca İtalya, İspanya, Malta gibi bazı ülkelerde başka okullarla partnerlik yapmaktadır. Tüm okullar oldukça moderndir ve son teknoloji öğretim gereçleriyle donatılmıştır. Çoğu merkezi şehir merkezine oldukça yakındır. 1965ten bu yana yabancı dil eğitiminin öncülerindendir.

British Council'den sanatçı kadınlara 10 bin TL'lik destek haberi ...Akreditasyon ve Üyelikleri

Private Further Education

British Council

Cambridge English Language Assessment

Home Eaquals

Neas

Accet

English New Zeland

History - EnglishUSA Languages Canada

CCI Paris

FLE

California Bureau for Private Postsecondary Education - Wikipedia English USA

TEF

English UK

TOEIC

BPPE

BC Private Training Designated

Neden LSI ?

LSI Dil Okulları - realegitim.com

-Akreditasyonları

-Her bir okul özel Öğrenci Refahı ve Emniyeti memurlarına sahiptir

-Aile yanı konaklamalar için tüm aileler özenle seçilir

-24 saat açık bir telefonları vardır

-Özellikle yaz okullarında tüm öğrenciler davranış kurallarını içeren bir belge imzalar bu da kursun tüm katılımcılar için güvenli ve huzurlu geçmesini sağlar.

-7 ülkede 16 okul

-50 yılı geçkin bir deneyime sahiptir

-Öğrencilerin %98’i memnuniyet oranı vardır.

-116 farklı milletten öğrenciye ev sahipliği yapar.

-Sınıflarda milliyet oranlarına dikkat edilir.

Konaklama Tipleri

Aile yanı konaklama

Yurtdışında Aile Yanı Konaklaması | Global Yurtdışı Eğitim

Öğrencinin kalacağı aileler belirli testlerden geçmiş ve özenle seçilmiş ailelerdir. Bazı aileler okula uzak olsa da ulaşım genel olarak kolaydır. Ulaşım aileler tarafından öğrenciye açıklanır. Yemek her gün verilir. Çamaşır, havlu ve çarşaflar her hafta değişir. Öğrenciler iki kişilik odalarda kalır. Oda arkadaşları yaş gruplarına uygundur. Çoğunlukla farklı dil konuşan bir öğrenciyle kalınır.

Yurt konaklama

LSI - Cambridge Abbey College Yaz Okulu | United Towers Yurtdışı ...

Öğrenciler tek ya da paylaşımlı odalarda kalır. Mobilyalıdır ve ortak kullanım alanları da mevcuttur. Şehir merkezi ya da yakınlarında bulunur. Modern, konforlu ve güvenlidir. Personel gün boyunca yurttadır ve her sıkıntıda öğrencinin yanındadır.

Not: Her merkez farklı konaklama alternatifleri sunar.

LSI Yaz Okulu öğrenciye neler sağlar?

-Haftada 20 saat ders

-Maksimum 16 kişilik sınıflar

-Hafta sonu günübirlik geziler

-İsteğe göre ek gezi imkanı

-Konaklama ve yemek

-70/24 destek

LSI-SAN DIEGO

San Diego Uçak Biletleri | Türk Hava Yolları ® | Şehir Rehberi

Language Studies International, San Diego (LSI) | Yurtdışı Eğitim ...

Yaz okullarında tüm öğretim metotları çocuk ve gençlere uygun olarak hazırlanmıştır. Öğrenciler dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilerle arkadaşlık kuracaktır. Öğrencilerin bu programda kelime dağarcığı genişlerken dört temel beceride de kendini geliştirecektir. Bu beceriler okuma, konuşma, dinleme ve yazmadır. Materyaller yaş gruplarına özel olarak hazırlanmıştır. Aynı zamanda bu programa katılan çocuk ve gençlere özel birçok aktivite programı hazırlanmıştır. Böylece okula katıldıkları merkezin bulunduğu ülkenin kültürünü yakından tanıyacaklardır, aynı zamanda da yerel halkla iletişime geçeceklerdir. Faaliyet programları değişkenlik gösterebilir. Aktivite ve ders süreci boyunca tam gözetmenlik hizmeti sağlanır.

San Diego ABD’nin en iyi tatil destinasyonlarından biridir. Plajları, dağları ve çölleriyle katılımcıya eşsiz deneyimler sunacaktır. Şehirde oldukça fazla sosyal aktivite vardır. İklimi oldukça sıcaktır. Oldukça kozmopolit bir yapısı vardır. Büyük bir şehir olmasına rağmen aynı zamanda sakindir de. Los Angeles’a 2 saat mesafede olması harika bir avantajdır.

Bu merkez 7-17 yaş arası katılımcıları kabul eder. 12-17 yaş arası için İngilizce dersleri ve sosyal aktiviteler sunarken, 7-11 yaş arasındakiler için karışık yetenek sınıflarında sabah İngilizce dersleri verir.

Konaklama

Aile yanı konaklama sunar. Bu aileler özenle seçilmiş ve testlerden geçen ailelerdir. Aile yanı konaklama öğrencinin Amerikan kültürünü tanımasını ve dil becerileri geliştirmesinde önemli rol oynar. Banyo havlusu ve yatak çarşafları aile tarafından verilir. Çamaşır makinesini de öğrenci istediği zaman ücretsiz kullanabilir. Öğün seçenekleri seçilen program ve yaş grubuna göre değişiklik gösterir. Detaylı bilgi için YERO Yurtdışı Eğitim’e ulaşabilirsiniz.

Katılımcılar 22.00’dan sonra dışarı çıkamaz, aksi isteniyorsa velileri bunu bildirmelidir. Bu güvenlik açısından konulmuş bir kuraldır.

Not: Bu program için sigorta gereklidir. LSI Boston haftalık $25’lık sigorta sunar.

Aktiviteler

San Diego merkezi için hazırlanmış örnek bir programa aşağıdan ulaşabilirsiniz.

C:\Users\Hp\Desktop\cerosko.png

Programme for ages 12-17 years - Course + Activities - Language ...

English courses and Summer camps for Juniors in San Diego | LSI Family program at LSI San Diego – blog.lsi.edu

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin