LSI PORTSMOUTH – PORTSMOUTH

https://www.lsi-portsmouth.co.uk/wp-content/uploads/2019/09/outside-LSI-Claire-beautified-e1568884978783.jpg

LSI Portsmouth, 18 yaş ve üstü motive olmuş yetişkinler için samimi, geniş, yıl boyu İngilizce dil eğitimi veren bir okuldur. Birçok beceriye, farklı ihtiyaçlara ve isteklere uyacak geniş bir kurs yelpazesi sunan okul iyi bir eğitim almanız için sizi destekler.

Her yıl dünyanın dört bir yanından yüzlerce öğrenci İngilizce öğrenmek için LSI Portsmouth’a gelir ve bazıları sadece birkaç hafta gelir, bazıları aylarca kalır. Hepsinin ortak yanı İngilizcelerini rahat ve desteklenmiş hissettikleri bir okulda geliştirmek istemeleridir.

LSI Portsmouth, nitelikli ve özel dil öğretimi uzmanlarından oluşan bir ekip sağlar.

5 konforlu sınıf, sınıflar rahatlıkla maksimum 12 kişilik grup büyüklüğüne sahip olabilir (ortalama grup büyüklüğü 8’dir). Odaların çoğu modern İnteraktif Yazı Tahtaları ile donatılmıştır.

Her ikisi de çay ve kahve yapma olanakları ile donatılmış iki öğrenci salonu bulunmaktadır. 2. kattaki salonda bilardo masası, masa tenisi masası, geniş ekran TV’ler, piyano ve öğrencilerin arkadaşlarıyla buluşabilecekleri sosyal alan, öğle yemeği, kahve ve sohbet vardır. Beşinci kattaki executive öğrenci salonu bir balkona açılmaktadır.

Zemin katta LSI Öğrencilerine indirim sunan bir kafe bulunmaktadır.

Öğrencilerin kaynak ödünç alabildikleri veya ödevlerde yardımcı olabilecek veya öğrencilerle konuşma seansları yapabilen Eğitim Merkezi Yöneticimizle oturabilecekleri bir Çalışma Merkezi bulunur.

Portsmouth öğrenciler için harika bir şehir ve birçok kafe, dükkan, tiyatro, pub, canlı müzik mekanı ve İngiliz ve denizaşırı öğrencilerle dolu restoranlarla üniversite bölgesinin kalbinde yer alır.Öğrenciler, Portsmouth Üniversitesi’nin spor kulüpleri ve derneklerine katılarak İngiliz arkadaşlar edinmenin ve Birleşik Krallık öğrenci hayatının tadını çıkarmanın harika bir yoludur.

LSI PORSTMOUTH Internet Sitesi: https://www.lsi-portsmouth.co.uk/about/welcome-lsi-portsmouth/

Okulun Konumu: https://g.page/LSIPortsmouth?share

LSI PORSTMOUTH YouTube Videosu: https://www.youtube.com/watch?time_continue=16&v=56Xi2dC79aQ

Neden LSI PORSTMOUTH ? Neden PORSTMOUTH ?

 • Sınıflar maksimum 12 kişiliktir ve ortalama olarak 10 öğrenci bulunur. Öğrenci kapasitesi yüksek olan okulumuzda öğretmenler öğrenciler ile birebir ilgilenir.
 • Portsmouth kilometrelerce uzanan plajları olan bir sahil kentidir. Üst katlardaki sınıfların çoğundan denizi ve Wight Adası’nı bile görebilirsiniz. Ayrıca trenle sadece 90 dakika uzaklıktaki Londra’yı ziyaret etmek için iyi bir konuma sahiptir. Brighton, Bournemouth, Stonehenge ve Eastbourne da buradan kolay günlük geziler vardır.
 • Küçük bir şehirde olmanın avantajını hissedersiniz.
 • Öğrenciler memnun ayrılır ve arkadaşlarına tavsiye eder.
 • Hedeflerinize ulaşmanız için çeşitli kurslar mevcut. Birkaç haftalığına İngilizce öğrenebilir, bir yıl boyunca eğitim alabilir ya da İş İngilizcesi, Sınav Hazırlık gibi amaca yönelik kurslara katılabilirsiniz.
 • Modern ve son teknoloji materyaller ile donatılmıştır. Öğrenciler interaktif sınıflarda eğitim alırlar.
 • Okul içinde vejetaryen ve helal seçenekleri de bulunan sıcak ve soğuk yiyecek servisi yapan kafeterya bulunmaktadır.
 • Okul şehrin canlı ve aktif noktasındadır.
 • Açık ve kapalı ortak kullanım alanları, ücretsiz internet erişimi sağlayan bir bilgisayar odası ve öğrenciler için bir kaynak kütüphane bulunur

Konaklama Detayları

Aile Yanı Konaklama

Yerel kültürü keşfetmek ve samimi bir aile ile yerel gelenekleri öğrenmek isteyen öğrenciler için idealdir. Ev sahibi aile ile her gün yemek zamanı, rahat ve doğal bir ortamda İngilizce konuşma imkânından da yararlanabileceksiniz.

Yurt Konaklamaları

Bu tarz konaklamalar basit ve temiz bir konaklama arayan ve daha bağımsız öğrencilerin tercihidir. Öğrenci paylaşımlı evlerinde kalabilir ve eğitim aldığınız arkadaşlarınızla birlikte konaklama şansı bulabilirsiniz.

Öğrencilere Sunulan Programlar

 • Genel İngilizce (20 Ders)
 • Yarı-Yoğun İngilizce (25 Ders)
 • Yoğun İngilizce (30 Ders)
 • Akademik İngilizce.
 • İş İngilizcesi
 • TOEFL ve IELTS Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Cambridge Hazırlık Dersleri – Katılmak için en az Orta Seviye İngilizce gereklidir.
 • Birebir Dersler
 • Üniversite Hazırlık Programalrı
 • Teacher Training (Cambridge CELTA)
 • +30 yaş programları
 • Yaz Programları

Akreditasyonlar ve Ödüller

 • British Council
 • English Uk

St Giles International Languages okulu, British Council tarafından akredite edilmiş olup; English UK ve ISI (the Independent Schools Inspectorate) üyesidir. Bu kurumlar, ülkedeki en iyi İngilizce dil okullarını temsil eden saygın eğitim kurumlarıdır.

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Nedir? –

YERO Yurt Dışı Eğitim: – Dil Okulu Hakkında Doğru Bilinen Yanlışlar –

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 100 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

https://www.lsi-portsmouth.co.uk/wp-content/uploads/2019/09/Serious-Ross-teaching.jpg https://www.lsi-portsmouth.co.uk/wp-content/uploads/2019/02/LSI-student-lounge-e1568274392208.jpg https://www.lsi-portsmouth.co.uk/wp-content/uploads/2019/02/Playing-pool-e1568277986387.jpg https://www.lsi-portsmouth.co.uk/wp-content/uploads/2019/09/Executive-lounge-1.jpg https://www.lsi-portsmouth.co.uk/wp-content/uploads/2019/02/LSI-study-centre-e1568277784927.jpg https://www.lsi-portsmouth.co.uk/wp-content/uploads/2019/09/outside-LSI-Claire-beautified-e1568884978783.jpg https://www.lsi-portsmouth.co.uk/wp-content/uploads/2019/02/GE-bedroom-2-e1568361904396.jpg https://www.lsi-portsmouth.co.uk/wp-content/uploads/2019/02/G5-7992-e1568363401270.jpg https://www.lsi-portsmouth.co.uk/wp-content/uploads/2019/09/castle_3V7A8050-e1568283022557.jpg https://www.lsi-portsmouth.co.uk/wp-content/uploads/2019/09/DSC_0043-e1568283381477.jpg

 

İlginizi çekebilir..

TALK ENGLISH SCHOOLS- MIAMI

TALK ENGLISH SCHOOLS- MIAMI 1996 Yılında kurulan TALK English Schools dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere hizmet veren bir zincir dil okuludur. İngilizce öğrenmenin en ...