LSI LONDRA

Brunswick Apartments | Student accommodation, Flat interior design ...

LSI LONDRA

1965 yılından bu yana başarıyla dünyanın her yerinden binlerce öğrenciye dil eğitimi suna LSI dünya çapında geniş bir okul ağına sahiptir. İngiltere, Kanada, ABD, Malta , Yeni Zelanda veya Avustralya’daki okullarımızdan birinde İngilizce öğrenebilirsiniz. Fransa ve İsviçre’de dil merkezleri vardır . LSI ayrıca İspanya, İtalya, Rusya, Meksika , Panama ve Kosta Rika ortak bir dil okulu ile çalışır.Tüm okullar , modern ve son teknoloji ile donatılmıştır. Okullar şehir merkezinde bulunmaktadır.

LSI öğretmenleri esaslı eğitim becerilerine sahip olup, bütün LSI calışanları arkadaş canlısı ve yardımsever servisimiz bütün LSI öğrencilerine sunulması için özenle seçilmiştir. Eğitiminiz boyunca sizi yönlendirmek için sürekli hazır bulunurlar.

LSI Londra Merkez, şehrin tam kalbinde; West End olarak bilinen capcanlı ve çok renkli bölgede yer alır. British Museum, Oxford Caddesi’ndeki mağazalar ve eğlence bölgesi Soho yürüyüş mesafesindedir.

Sunulan Programlar,

Genel İngilizce ( sabah ve öğlen) , Yoğun İngilizce, Premium Kurslar, Akademik İngilizce (IELTS),İş İngilizcesi, Birebir Kurslar,Üniversite Pathway hizmeti,

Dil seviyeleri, A1– C2

Maksimum 15 kişilik sınıflarda eğitim alma imkanı.

İmkanlar,

Modern sınıflar,

Interaktif akıllı yazı tahtalar,

Online eğitim,

Bireysel çalışma odası,

Öğrenci ortak alanı,

Öğrenci bilgisayar odası,

Öğrenci buzdolabı,

Öğrenci microdalga fırını,

Kütüphane,

Yürüme mesafesi konaklama,

Ücretsiz Wi-Fi

Konaklama alternatifleri,

Okulumuz aile yanı , yurt konaklama seçenekleri sunar. Aileler özenle seçilir ve öğrencilerin isteklerine göre yerleştirme yapılır. Kahvaltı ve yarım pansiyon öğün tipleri bulunur.

Okulumuz Londra ‘da pek çok yurt konaklama seçeneği sunmaktadır, yurtlar okula yakındır.

Akreditasyon , British Council, Member English UK, ALTO.

-İngiltere’de dil okuluna gidecekseniz ,gideceğiniz günden en fazla 90 gün öncesine kadar başvuruda bulunabilirsiniz,konsoloslukta yüz yüze herhangi bir görüşme yapmazsınız , evraklarınızı aracı kurum olan TELEPERFORMANS ‘a teslim edersiniz ve işleminiz evraklarınız üstünden ilerler.

Bu kurumun bulunduğu iller;Ankara,İzmir,İstanbul,Bursa ve Antalya.

-İngiltere’ye girerken 6 aya kadar olaneğitimlerde sağlık sigortasına ihtiyacınız yoktur, isteğe bağlıdır. Ama 6 ayı geçen bir eğitim süreniz olacaksa İngiltere vize başvurusu yaparken zorunlu olarak sigorta ücreti ödemek zorundasınız.

– 6 aydan kısa eğitimler için vizeniz 180 günlük basılır, 6 aydan fazla eğitimler için 44 haftalık vizeniz onaylanır.

– Başvuru ücretleri, konaklama kayıt ücretleri, materyal ücretleri, havaalanı transferleri iade edilmeyecektir. İngiltere için aşağıda belirtilenler haricindeki tüm durumlarda; kayıt onay formunda belirtilen varış tarihinden 7 gün veya daha önce iptallerin yazılı olarak bildirilmesi veya vize reddinin yazılı belgesi ve ilgili destekleyici belgelerin sağlanması durumlarında; eğitim ve konaklama ücretlerinin %100’ü iade edilir. (Except, kurs konaklama kayıt ücretleri.) 7 Gün içinde yapılan iptal bildirimlerinde 1 haftalık konaklama ücreti + 250 GBP kesilerek kalan tutar iade edilir. Kurs konaklama kayıt ücretleri iade edilmez.Eğitime başladıktan sonra herhangi bir sebeple dönerseniz, para iadesi yapılmaz, hakkınız saklı kalır 1 yıl içinde kullanabilirsiniz.

.

Okulun konumu: https://goo.gl/maps/Pb9879aU6iaSMEGu7

Okul web adresi : https://www.lsi.edu/tr/okullar%C4%B1m%C4%B1z/ingiltere/londrada-ingilizce-ogrenmek

Okul videosu : https://vimeo.com/300476155

Yero Youtube Kanalı: https://www.youtube.com/watch?v=4uRa5DD6k1M

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/234/640x480/Ridgmount_St.jpg

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/AccommodationProduct/71895/640x480/tp_common_area.jpg

https://d2sj6gv6213dvd.cloudfront.net/files/School/234/640x480/IMG_0041.jpg

İngiltere Macerası başlıyor! LSI Dil Okulunda %25 indirim sizleri ...

Brunswick Apartments | Student accommodation, Flat interior design ...

 

Hemen Arayın
E-Posta Gönderin